Ankara Amasra Otobüs Bileti

Ankara Amasra Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 65,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 31dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Amasra arası giden otobüs firmaları ortalama 38 sefer düzenlenmektedir.

Ankara Amasra otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Amasra otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Ankara Amasra otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Ankara Amasra Otobüs Biletleri

Ankara Amasra otobüs bileti mi aradınız? Ankara Amasra otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Ankara, Türkiye’nin 81 ilinden biri olmakla beraber, aynı zamanda ülkenin başkentidir. Bu durum şehre siyasi bir önem kazandırmaktadır. Kazandığı bu siyasi önem ile birlikte hızla gelişmeye devam etmektedir. Şehir geçmişten günümüze pek çok medeniyet ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle tarihi eser bakımından zengindir. Aynı zamanda ziyaretçilerin ilgisini çeken termal tesislere de sahiptir. Ankara’nın bir diğer özelliği de özenle tasarlanmış şehir yapılanmasıdır. İç Anadolu bölgesinde yer alan şehirde sert karasal iklim gözlemlenmektedir. Bundan dolayı kışları soğuk ve sert, yazları ise sıcak ve kurak geçer. 
Amasra özellikle son zamanlarda dikkat çeken ilçelerden biridir. Gelişen teknoloji yapılanması ile birlikte günümüzde Amasra kendisini daha çok tanıtama fırsatı yakalamış küçük bir Anadolu ilçesidir. Amasra adeta doğal güzellik bakımından saklı kalmış bir cennet olarak nitelendirilebilir. Adını duyurması ile birlikte her geçen gün Amasra’yı ziyaret eden ziyaretçi sayısı artmaktadır. Ulaşım teknolojilerinin kolaylık sağlaması da Amasra’ya olan temel rağbetin artmasındaki etkenlerden bir tanesidir. 
Türkiye’nin başkenti olan Ankara’dan, paranızdan ve zamanınızdan tasarruf sağlayarak kolayca Amasra’ya gitmek için www.neredennereye.com adresi üzerinden Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Ulusoy, Pamukkale Turizm gibi bir çok otobüs firmasının biletlerine ulaşabilirsiniz. Keyifli yolculuklar dileriz.
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Amasra Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
74
Telefon kodu:
(378)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.