neredennereye.com, Efe Tur firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Efe Tur

Efe Tur
 

neredennereye.com,
Efe Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Efe Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Efe Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Efe Tur

0850 600 0010
Ömerağa Mahallesi Şehabettin Bilgisu Caddesi No:108 Merkez Kocaeli
0262 

Efe Tur iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Efe Tur bilet fiyatları burada!


Efe Tur Otobüs Firması, 1990 yılında Mehmet Sadık Efe tarafından kurulan bir, yolcu taşıma hizmetleri firmasıdır. Efe Tur Otobüs Firması, Abdipaşa, Akçay, Adapazarı, Akçay, Akhisar, Alanya, Antalya, Ankara, Bandırma, Bartın, Bodrum, Bolu, Bucak, Burdur, Bilecik, Çanakkale, Çankırı, Didim, Düzce, Edremit gibi birçok merkezi ve şehir içi ulaşım noktasına yolcu taşıma hizmeti veren otobüs firmasıdır. Yolcularına daima güler yüz ve konforlu hizmet sağlamayı amaç edinmiş Efe Tur Otobüs Firması, kurulduğu günden bu yana hizmet anlayışı prensipleri dâhilinde kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Hizmet verdiği güzergâhlar dâhilinde sizler de Efe Tur otobüs firmasının bir yolcusu olmak isterseniz, en hızlı şekilde en ucuz otobüs biletlerine NeredenNereye.com üzerinden ulaşabilirsiniz.


Efe Tur, 2012 yılından bu ya iki yeni ortağı olan Kadir Alper Birant ve Halit Bıçak ile devam etmektedir. Efe Tur, kendisine ilke olarak, “kuruluş amacında taşıdığı ruhu kaybetmeden, geçmişine ve değerlerine sahip çıkarak aynı zamanda gelişen teknoloji ile birlikte yolcu taşımacılığı sektöründe örnek ve olmak” sözünü benimsemiştir. Efe Tur otobüs firması kurulduğu günden bu yana sektöründe profesyonel, güler yüzlü ve dinamik insanlar ile çalışarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini üst seviyede tutmaya özen göstermektedir. Bunlarla birlikte, çalışma hayatı boyunca “önce insan” ilkesini benimseyen firma, her zaman toplumsal ahlak ve resmi hukuk kurallarına sadık kalmıştır. 


Genel merkezi Kocaeli olan firma 1990 yılında merhum Mehmet Sadık Efe tarafından kurulmuş olup, 2012 yılından itibaren Kadir Alper Birant ve Halit Bıçak ortaklığında yolcu taşımaya devam etmiştir.  


Satın alacağınız Efe Tur online otobüs bileti ile başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere birçok ile ulaşabilirsiniz. Yolcuya değer veren bir tutum gösteren firma üniversite ve yüksekokul öğrencilerini de düşünerek indirimli Efe Tur otobüs biletleri ile kolaylık sağlıyor.  


Efe Tur, lüks otobüsleriyle rahatlığı seven yolcularının konforunu da göz ardı etmiyor. Bu turizm şirketinden online otobüs bileti satın alarak yapacağınız yolculuklarda sevdiğiniz dizi ve filmleri izleyebilmenin yanı sıra Lig Tv yayınıyla da takımınızın maçlarını yol boyu keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Ayrıca İzmit-Ankara arası seferlerde kahvaltı keyfi ve express servis seçenekleriyle yolcularına üstün hizmet sunan firma, yol boyu ikramlarıyla da yolcularının rahatından ödün vermiyor.


Mesafeleri keyfe dönüştüren turizm şirketi, yolcularına kendilerini evindeymiş gibi hissettiriyor. Yolculuklarınızda fark yaratmak istiyorsanız Efe Tur online otobüs biletini en kısa zamanda alıp, yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca otobüs sefer saatlerini yakından inceleyerek size en uygun otobüs biletini seçebilirsiniz. 


NeredenNereye.com ile EfeTur’a ulaşabilir, biletinizle ya da yolculuk ile ilgili tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Sitemizde bulunan müşteri yorumlarını okuyarak firma hakkında görüşlere sahip olabilir, dilerseniz yolculuk sonrası yorumlarınızla firmayı değerlendirebilirsiniz. Efe Tur'un Genel Müdürü Alpert Birant'tır.


Efe Tur Hakkında


Efe Tur, 1990 yılında Mehmet Sadık Efe tarafından kurulan bir aile şirketidir. 2012 yılında ise Kadir Alper Birant ve Halit Bıçak ortaklığında ulaşım sektörü içindeki yoluna devam etmektedir. Firma kurulduğu yıldan itibaren geçmişine ve kültürel değerlerine sahip çıkarak ulaşım sektörü içindeki yerini korumaktadır. Efe Tur'un en genel amacı ulaşım sektörü içindeki öncü isimlerden biri olmaktır. Bu hedefini ortaya koyabilmek için 1990 yılından itibaren deneyimli ve eğitimli kadrosuyla ulaşım sektörü içindeki yenilikleri takip ederek bu yenilikleri müşterilerine sunmaya çalışmaktadır.  Firma için en önemli değer ise müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktır. Her geçen gün ilerleyen teknolojik gelişmeleri takip ederek bünyesine katan firma ulaşım sektörü içinde yer alan tüm firmaların önüne geçmektedir. Önce İnsan anlayışı ile hareket eden Efe Tur yolcu güvenliğini sağlayabilmek için her türlü donanıma sahiptir. 27 yıllık taşımacılık deneyimiyle sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Sizlerde en iyi ve en kaliteli ulaşıma sahip olmak için ilk tercihiniz Efe tur olmalı. 


Efe Tur'un Misyon ve Vizyonu


Yolcuların istek ve beklentilerini tespit ederek bunlara en hızlı şekilde çözümler sunmak


Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlayabilmek için her türlü kurallara uymak


En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmak


Taşımacılık sektörü içinde mükemmeliyeti yakalamak ve bu alandaki öncü isim olmak


Çalışma ahlakını bir prensip haline getirerek bu çerçevede hizmet sunmak


Müşterileriyle doğru ve verimli iletişimi sağlayabilmek için çalışanlarına bu konularda eğitimler vermek


Müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri devamlılığını sağlamak


Efe Tur'un Müşterilerine Sunduğu Hizmetler


2+1 araçlarıyla rahat ve konforlu hizmetler sunmaktadır. 


Araç içinde yiyecek ve içecek ikramlarıyla müşterilerinin anlık ihtiyaçlarını giderir.


En uygun bilet fiyatlarıyla müşterilerine kolaylık sağlar


Online bilet satışlarıyla yolcularına kolaylık sağlar.


Çağrı merkezleri sayesinde yolcularının istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek çözüm yolları bulmaktadır.


Araç içindeki havalandırma sistemi sayesinde otobüste ferah bir ortama sahip olmanızı sağlar.100 üzerinden
68Puan
46%
14%
7%
4%
29%
Toplam Yorum Sayısı (83)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hızlı ve komforlu" Misafir
Teşekkürler, sizin otobüsünüzden ve çalışanlarınızdan çok memnun kaldım.
"Koltuk arkası üniteler" Misafir
Koltuk arkası ünitelerin dokunmatikleri iyi çalışmıyor, butonlara defalarca bastığımız halde farklı yerlere giriyor, firmanızla bir ilgisi olmadığını biliyorum lakin dikkate almanızda yarar görüyorum. Genel olarak yolculuktan memnun kaldım, teşekkürler.
"Efetur-Yalova-Akçay" Misafir
Sayın Yetkili
Eğer diğer yolculuklarda da aynı araç kullanılıyor ise araç konforu çok iyi. Ara beklemelerde bu sıcaklarda klimanın kapatılmaması ayrı ekstra puan. Zamanlama, servis, sürüş genel anlamda herşey iyi idi. Teşekkürler . İyi çalışmalar. Betül Kaya
"Servis hizmeti çok kötü" Misafir
Değerlendirme imkanı verdiğiniz için öncelikle teşekkür ederim. Genel değerlendirmeyi objektif bir şekilde yukarıda yaptım. Yalnız yolculuğumla ilgili temel iki sorun iletmek istiyorum. Birincisi aracın Gemlik otogarına yaklaşık 15 dakika geç gelmesi. Her ne kadar firmalar yolcunun geç kalmasını hoş karşılamıyor ve biletin yanması pahasına bırakıp gidebilirlerse de ben bu gecikmeyi normal karşılıyorum. Hava, yol şartları bakımından olabilecek böylesi bir aksaklık hoş görülebilir. Ancak Efe Turizmin "servis" konusundaki tavrı asla hoş karşılanabilecek bir durum değildir. Şöyleki;
Adapazarı otogarına vardığımızda otobüsün muavinine servis olup olmadığını sordum o da bana var dedi. Çok seri bir şekilde servis arabalarının bulunduğu alana (bu alanı zaten biliyordum) yöneldim. Diğer firmaların (Narlıca, Vib, Metro vb.) servisleri harekete hazır halde bekledikleri halde Efe Turizmin servislerini yolcu almaya hazır görmedim. Sordum, soruşturdum, aradım, sadece bir servis aracının alanın orta yerinde kapalı bir şekilde durduğunu gördüm. Bunun üzerine yazıhanelerin olduğu kata çıkıp Efe Turizm yazıhanesine danıştım. Beni şoförler odasına yönlendirdi. Şoförler odasına indim sadece bir şoför vardı ve telefonla konuşuyordu. Bir süre telefonunu bitirmesi için beklememe rağmen kişi bitirmedi ve benimle ilgilenmedi. Bunun üzerine Efe Turizm müşteri temsilciliğini aradım. Beni karşılayan bayan, sorunu dinledikten sonra beni bir süre hatta tuttu, bir yerlerle görüşüp döndükten sonra servislerin yeni kalktığını arabalarının olmadığını tarafıma bildirdi. Oysaki o zamana kadar yaklaşık 15 dakika geçmiş ve onların servislerinin yeni kalkması diye bir şey söz konusu değildi. Ayrıca ortada bir araçları durduğunu da yukarıda zikrettim. Kısacası bayanı yanlış bilgilendirdikleri gibi beni de mağdur ettiler.
Aynı bayana; kendi imkanlarımla şehir merkezine gideceğimi, ancak şikayetçi olduğumu, şikayetimin işleme alınması ve tarafıma bilgi verilmesini istedim. Aradan geçen 5-6 güne rağmen hala tarafıma bilgi de verilmedi.
Sizler vasıtasıyla; firmanın, mağduriyetimin giderilmesi konusunda neler düşündükleri hususunda bilgi isteğimi yineliyorum.
Hayırlı çalışmalar diliyorum.
"" Misafir
hiçbir rahatsız edici durumla karşılaşmadım. çok teşekkürler
"İstanbul-Ankara" Erol
Dudullu dan başlattıkları yeni servislerini beğendim. gerçekten 5 satte Ankara'ya gittik.... hostlara biraz daha dikkat ederlerse daha iyi olur.
"Efe tur çok güzel tavsiye ederim" Misafir
10 saatlik bir yolculuğum olucaktı otobüs biletim bir firma tarafından saat 22.00 diye söylendi fakat yolculuk saat20.00 da imiş biletim yandı ve yarım saat kala değiştiremiyeceklerini söylediler hiç bilmediğim bir yerde kalakaldım . neyse ertesi güne bileti buldum. onda da yazahane başka firmayla ortak fakat kapalı erken saat olduğu için yağmur çok yağıyordu sırılsıklam oldum efe turu aradım oradaki beyefendi benimle çok ilgilendi sağolsun ben de başka firma bileti satıyor diy onun servisine binmişim sırılsıklamdım sonra beni o 'x' firmasının otogarına bırakmasınmı napıcağımı şaşırdım sırılsıklamdım ve bayağı bir sıkıntı çekmiştim cam num 151 plaka 34 dg 5635 beni m orda karşıma benim bineceğim otobüs çıkmasınmı ve telefondaki beyinde yardımıyla son dakika aldılar ... Allah razı olsun çok ilgili personeliniz var o gün kalsaydım o yağmurda bırakabilirlerdi de tamamen insanlık ölmemiş.. Çoooook yıldızlı teşekkürü borç bilirim ...sonra otobüste de tabii bu kadar yorgunluk sonrası çantamı unuttum :) geri döndüm ve yine tekrardan teşekkür ederim... o insanları tanımama firmayı tanımama yardımcı oldu... efe tura teşekkürler... saygılar...
"Mrb" insatiable78
derinceden bindim kocaeli otogara uğrayıp düzceye geldik.yola 2 saat boyunca su bile ikram edilmedi.
"Bu is bilenin olmali" edk
34 fr 945 plakali aracla giresuna gittim gitmez olaydim adamlarda yolcuya saygi kalmamis hele ki o muavin soforle anlasmali gibiler adamlar yolcuyla alakalari bile yok sanki bos bir otobus gibi davraniyorlar ikramlari miletin uzerine dokmeleri de cabasi bunlar genelde boyle yapiyolar efe tur diyip bindik ama nerden bindik birdaha tovbe
"Lakayit otobus ekibi" g
73k4013 pnr seferini yapan 24:10 arabasiyla dun izmirden karamursele geldim gosterilen ilgi cok kotuydu ve lakayit bir ekibi vardi aracin efetur hic yakismiyor.2405 aracina 2410 aracinin peronunu sordum arkadas saati gelince gelir dedi ben saatini degil aracin hangi perona gelcegini sordum bilette 30 nolu peron yaziyodu ve orda baska arac vardi.2340 ta arac geldi arkadaslar sagolsun 2400 da bagajı almaya karar verdi gonulleri olduda yani.karamursele gelmeden kaytazderede oturuyorum ve o bolgede net bisey yok yaklasinca haber verecegimi soyledim sofer midir midir biseyler soylendi. ayrica yasli bir adam kolonya istedi muavinin verdigi cevap amca burasi otobus kolonya ne arar demesiydi ve yaklasik 10 dakika sonra kolonya servisi yapmasiydi.2 senedir ayda 1 kez izmire gidiyorum ve bundan sonra efetur mu aman aman her gecen gun daha kotuye gidio bu bolgeye has bir tasima sirketi bence boyle olmamali gerekenin yapilacagina inaniyorum saygilar ii calismalar

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 sonraki yorumlar >