scorecardresearch
Batman Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Batman otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Batman otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Vangölü Turizm 2
Best Van Turizm 2
Star Batman 2
Has Diyarbakır 2
Lüks Batman Seyahat 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti fiyatları arasında kolayca seçim yapmak ve biletinizi güvenle satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Neredennereye adresinde her zaman firmaların size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirler ile tarih bilgisini ekleyerek bilet ara demeniz yeterli. Böylece karşınıza gelen sonuç ekranında size en uygun tarihli seferleri listelersiniz. Bu sayfada araç içlerinde sunulan hizmetleri de görebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi güvenle satın alabilirsiniz. Sitemizden Batman uçak bileti de satın alabilirsiniz.

Doğu Anadolu’da bulunan şehir özellikle tarihi eserleri ile dikkat çekmektedir. Daha çok yerli turistler tarafından ziyaret ediliyor olsa da; en eski yerleşim yerlerinden biri olan Hasankeyf ile dünyada da tanınmaya başlanmıştır.

Ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde gezip görebileceğiniz yerleri; Beksi Kalesi, Hasankeyf, Mor Aho Manastırı ve Zeynel Bey Kümbeti olarak sıralayabiliriz. Baraj inşası nedeniyle sular altında kalma tehlikesi ile karşı karşıya olan Hasankeyf; turistler tarafından sıkça ziyaret edilen şehrin en ilgi çekici yeridir. En eski yerleşim alanlarından biri olan bu bölgede taş evleri görebilir ve yörede yaşayan çocukların rehberliğinde gezinti yapabilirsiniz. Dilerseniz civarda bulunan lokantalarda da şehre has lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Beksi kalesi Sason ilçe merkezinden 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yer aldığı vadiye hakim bir tepe üzerinde inşa edilmiştir. Kalenin Bizanslılar döneminde yapıldığı tahmin edilmektedir. Şehre sefer düzenleyen 20 firma bulunmaktadır. Bu otobüs firmaları arasında Batman ucuz otobüs biletleri ile şehre en sık seyahat eden firmalar; Lüks Batman Seyahat ve Star Batman olarak bilinmektedir. Bunun nedeni firmaların faaliyetlerini şehir merkezli olarak sürdürmeleridir. Bu firmalar ve şehre seyahat edebileceğiniz diğer firmalar için bilet işlemlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"İkramlar" Misafir
İkramlar daha iyi olabilirdi.
"Vaktinde kalkma" Misafir
firmanız otobüsü batman otogarına gelmedi ve beni başka bir firmayla diyarbakıra gönderdiler bu sebeple firmanızla tekrar yolculuk etmeyi tercih etmeyeceğim. ayrıca batman otogarındaki acentanızda çalışan saygısız insanlar firmanıza prestij kaybettirmekten öte gidemez
"Not very happy..." Misafir
The driver was driving very bad, not safe, fast... Also we wasn't friendly at all. I understand that when you don't talk his language is difficult to communicate but he could do a little effort at least and don't just ignore me when I try to ask a question. He just left me far away from the bus station while raining...
"Değerlendirme" Misafir
Genel olarak iyi bi yolculuktu ama bi bayan olarak akşamın o saatinde otogarda servisin olmaması düşündürücü. Genel olarak çoğu firma sadece şehirden şehire ulaşım yaptırıyor. İneceğimiz yerde de servis hizmeti vermeleri tüm yolcular için iyi olacaktır. Otogarda taksicilerin fazla ücret aldığını biliyoruz batmandan elazığa 250 km lik yola 40 lira ücret verdim ama otogardan evime 3 km lik yola 30 lira ücret verdim. Buna engel olunursa iyi olur.
"Direk hat aktarma çilesi" Misafir
neredendereye.com üzerinden yaklaşık %30 indirimli bilet aldığım için memnun kaldım fakat otobüse binmek için gittiğimde biniş noktasından bir aktarma yapıldı ineceğim yere de uğramayacaklarını yakın bir yerden aktarma ile gideceğimi söylediler her ne kadar ikinci aktarma için ricada bulunup onayımı aldılarsa da yolculuk baya bir çile oldu. mesafe uzun olduğu için karlılık oranı vs ile alakalı olsa da yolcu açısından rahatsızlık verici bir durum. daha kaliteli yolculuklarda buluşmak dileğiyle...
"Eglence" Misafir
Filmler uzun süredir aynı , internet yok.
"" Misafir
Arka sol taraftaki cam sallantıdan cok rahatsiz edici ses veriyordu. Onun dışında bir sorun yok
"Sitede 9 saat 30 dk yazıyordu 12 saat sürdü" Misafir
12 saatte gitmesi ve sadece içecek ikram etmesi dışanda genel olarak tavsiye ederim
"Metro Turizm" Misafir
Genel anlamda iyi bir firma.zamanında kalkış konusunda 3-5 dk gecikmeli olarak hareket etmesi o kadar da sorun değil. Teşekkürler Metro...
"Tv çoğu kanallar yoktu internet hiç yoktu zaten bu yüzden yolculuk sıkıcı geçti" Misafir
Tv de çoğu kanallar yoktu internet hiç yoktu zaten bu yüzden yolculuk sıkıcı geçti.her durakta durdu maşallah. 8 de bindim akşam 7 kusurde Adanaydim .şehir içi servisi en az 15 dakika bekledik bizimle ilgilenen olmadi çok gEC kaldim gideceğim yere.