Yolcu Sayısı
1

Antalya Batman Otobüs Bileti

Antalya Batman Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat
850 TLBilet Al
Lüks Batman Seyahat
1000 TLBilet Al
VanGölü Turizm
1000 TLBilet Al
Siirt Petrol
1000 TLBilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat
1000 TLBilet Al
Star Diyarbakır
1000 TLBilet Al
Star Batman
1000 TLBilet Al
Best Van Turizm
1000 TLBilet Al

Antalya Batman Arası

 • En Ucuz Sefer850,00 ₺
 • Antalya → Batman Arası Kaç Km1177 km
 • Antalya → Batman Arası Kaç Saat19sa 52dk
 • Günlük Sefer Sayısı8
 • En Çok Sefer Yapan FirmaLüks Batman Seyahat
 • Sefer Yapan Firma Sayısı8

Antalya Batman Online Otobüs Bileti
Antalya Batman otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Antalya Batman güzergahı için arama yapın, Antalya - Batman arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Antalya ve Batman Şehirlerinde Ulaşım
Antalya ve Batman şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Antalya Batman seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Batman hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya → Batman Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Antalya - Batman arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Antalya - Batman otobüs bileti fiyatı en ucuz 850,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Lüks Yeşil Erçiş Seyahat tarafından satılmaktadır.

Antalya - Batman arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Antalya - Batman arasında günlük ortalama 8 firma 8 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Lüks Yeşil Erçiş Seyahat, Lüks Batman Seyahat, VanGölü Turizm, Siirt Petrol, Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Diyarbakır, Star Batman, Best Van Turizm.

Antalya - Batman arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Antalya - Batman arası otobüs yolculuğu ortalama 19sa 52dk sürmektedir.

Antalya - Batman arası uzaklık kaç km?
Antalya - Batman arası karayolu ile 1177 km'dir.

Antalya Batman Otobüs Biletleri

 Antalya Batman otobüs bileti mi aradınız? Antalya Batman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Batman'a gittiğiniz de mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında Hasan Keyf Türbesi bulunmaktadır. Bu türbe Batman'ın Hasan Keyf ilçesinde bulunmaktadır. Türbenin 650 yıllık bir tarihi vardır. Türbe Hasan Keyf'in ilk türbesidir. Asıl ismi Zeynel Bey Türbesi olarak geçmektedir. Türbe kavsara kemeri üzerinde bulunan kitabede kuzey kısmında ki giriş kapısında Akkoyunlu hükümdarının ölen oğlu için yaptırıldığı belirtilmektedir. Akkoyunlu hükümdarı Uzun Hasanın oğlu Zeynel Bey Osmanlı Devleti ile savaş esnasında öldüğü tahmin edilmektedir. Hasan Keyf Kalesi ilçeye gitmişken görülmesi gereken yerlerden bir diğeridir. Köprü 200 metre yüksekliğindedir. M.S. 364 yılında Bizanslılar tarafından yaptırılmıştır. Kale Dicle nehrinin kıyı kısmında yer almaktadır. Hasan Keyf kalesi yekpare taşlardan yapılmıştır. Kale korunaklı ve güç bir yapıdadır. Doğuda yapılan en güçlü yapıdaki kale olarak geçmektedir. Asıl ismi Hısno Koyfa olarak bilinmektedir. Kaleyi Bizanslılardan sonra bir çok devlet kullanmıştır. Bunlar Mervanile, Abbasiler ve Hamdanilerdir. Kale Malazgirt savaşından sonra Artuk Oğullarına geçmiştir. Anadolu’daki türk hakimiyeti bu şekilde başlamıştır. Artuk Oğulları o dönemde bu alanı kendilerine başkent kabul etmişlerdir. İlçeye Moğolların feth amaçlı gelmesinin ardından bütün halk kaleye sığınarak kurtulmuştur. Kalenin iki adet kapısı bulunmaktadır. Bir tanesi Abdullah kapısı diğeri ise Sır Kapısı olarak isimlendirilmiştir. Hasankeyf Kalesi duvarları kitabelerle doludur. Kale günümüze kadar çok yıpranmadan gelmiştir. Batman şehri Güney Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan 550.000 nüfuslu bir şehirdir. Kent Türkiye'nin 72. ilidir. Dicle Nehri'nin aktığı şehirlerden biri olduğu için önemli bir konuma sahiptir. Batman şehri aynı zaman da petrol rafinerisinin ilk kentidir. Rafineri 1955 yılında kurulmuştur. Rafinerinin hampetrol kapasitesi 1 milyon tonun üzerindedir. Bu rafineri 1956 yılında üretime başlamıştır. Kent aynı zaman da kumaşları, yün çorapları ve işlemeleri ile de ünlüdür. Ziyaretiniz esnasın da bu eşyalardan satın alarak sevdiklerinize hediyeler götürebilirsiniz.

Antalya → Batman En Uygun Otobüs Biletleri

Antalya Batman otobüs bileti mi aradınız? Antalya Batman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Batman otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat850 TL
Lüks Batman Seyahat1000 TL
VanGölü Turizm1000 TL
Siirt Petrol1000 TL
Yeni Diyarbakır Seyahat1000 TL

Antalya Hakkında

 • Nüfus2.158.265
 • Yüzölçümü20.791 km2
 • Plaka07
 • Telefon kodu(242)
 • OtogarAntalya Otogarı

Batman Hakkında

 • Nüfus420.833
 • Yüzölçümü4.659 km2
 • Plaka72
 • Telefon kodu(488)
 • OtogarBatman Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Antalya → Batman


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr