Bartın Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Bartın otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Bartın otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 5
- HEMEN SATIN AL ! -

Bartın’a kara yolu ile seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz 6 otobüs firması bulunmaktadır. Bu firmaların en uygun otobüs bileti avantajlarından ve indirimlerinden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli bilgileri girdikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun seferleri listelersiniz. Şehre en çok sefer düzenleyen firmalar olarak AS 74 Turizm ve Özemniyet Turizm ön plandadır. Bu iki firmanın ortak özelliği faaliyetlerini şehir merkezli olarak sürdürmeleridir. Batı Karadeniz’in geniş ormanlarla kaplı bu şehrine direkt ve aktarmalı otobüs seferleri ile ulaşabilirsiniz. Şehrin en çok ziyaretçi çeken bölgesi Amasra’dır. Tipik bir balıkçı kasabası görünümünde olan ilçe; doğal güzellikler ile sarılıdır. İlçenin tepelerinden eşsiz Karadeniz manzarasını ve sahilinden yemyeşil ormanları izleyebilirsiniz. Sahilde dizili balıkçılarda Karadeniz’den avlanan en lezzetli ürünlerin tadına bakabilirsiniz. Amasra’nın en meşhur lezzeti olan salatayı tatmadan da ilçeden kesinlikle ayrılmamalısınız. Süslemesi ile dikkat çeken salatanın içinde neredeyse sayısız malzeme bulunmaktadır. Amasra Kalesi’ne tırmandıktan sonra küçük çarşıdan hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Tekne sahipleri ile anlaşarak denizde kısa bir gezinti de düzenleyebilirsiniz. Şehirde ayrıca Bedesten, Fatih Camii, Kuşkayası Yol Anıtı ve Küçük Kilise de görebileceğiniz yerler arasında. Bartın seyahatinizi için gerekli olan biletleri sitemizde bulabilir ve tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ayrıca mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore üzerinden ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Firmalar hakkında bilgi edinmek için yolcu yorumlarından ve değerlendirmelerden yararlanabilirsiniz. Siz de kendi yorumunuzu seyahatinizin ardından bizimle paylaşabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
TŞK LER TEBRİKLER
"Vasat " Misafir
Çalışmayan tv ilgisiz hayattan soğumuş tipli muavin
"Otobüs iptali" Misafir
2 Defadır otobüsünüzün motor arızası nedeniyle seferleri iptal edildi. Beni mağdur bırakınız. Umarım biletinin parasını geri iade edersiniz.
"Bartın - Tekirdağ yolculuğu , Bartın-İstanbul ,İstanbul - Tekirdağ oldu." Misafir
Ben Bartın-Tekirdağ için bilet aldım.Ön koltuklarda yolculuk yapmaktan hoşlanıyorum.Bu nedenle biletimi erken almaya çalışıyorum.Bu son yolculuğumda da 1 numaralı koltuğu seçtim.İstanbul'a geldiğimizde başka bir arabaya aktarma yarım saat sonra yapıldı. Tekrar arabaya bindirildiğimizde yine 1 numarayı istedim.Tamam denilmesine rağmen ilgilenilmedi.İstemeye istemeye gerilerde yolculuk yapmak zorunda bırakıldım.Trafikte bazı olumsuzlukların olasılık olduğunu biliyorum.Ancak aktarmalı ulaşım isteseydim,ben kendim aktarma yapabilirdim.Aktarmasız yapılacak bir seyahatin bana aktarmalı yaptırılmasına üzüldüm.Özellikle yapılan aktarmayla birlikte aktarmasız bir yolcu olarak benimle ilgilenilmemesi ,benim hakkımı almaları nedeniyle çok çok üzüldüm.
Sizlerin yolculuğunuz nasıl geçti uygulamanız ve ilginiz için teşekkür eder , çalışmalarınızda başarılar dilerim.Yaklaşan Kurban Bayramınız şimdiden kutlarım.Allah'a emanet olunuz.Sağlıcakla kalınız.
"" Misafir
multimedia bozuk idi
"ŞİKAYET" g
as 74 le bartın öz emniyet aynı firma için çalışıyorlar sanırım... bartın ankara seferinde mengende tek olarak bayan koltuktaydım molada ARKA ARKAYA GELEN ikinci anonsta saniyesinde yok oldu ve OTOBÜS YERİNDE OLMAYINCA neye uğradığımı şaşırdım iki muavinin de aklı nerdeydi acaba...? neyseki şansıma yarım saat sonraki istanbuldan gelen as74 ten yola devam ettirdiler arkadaki çok seferlerine mi güveniyorlardı bu firmalar bilinmez bunca yıl hatta liseden beri akşam seferlerimde bile başka şehirlerarası firmalarda çok yolculuk yaptım başıma bir kere bile gelmeyen aniden yokolma olayını asla unutMayacağım...
"SEFER DUYURUSU" caslan 28 MAYIS 2010 TARİHİNDEN İTİBAREN AFYON, BURDUR, ANTALYA , SERİK, BELEK , ALANYA SEFERLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.
"Bartın ankara " nadir yıldırım
30/11/2009 bartın ankara 16,30 seferini yapan otobüsünüz sık sık dur kalk yaparak araya yolcu alarak arızadan dolayı defalarca durarak kaloriferleri yanmayarak (21,35 şu an epeyce yaklaştık)seferini tamamlamak üzere.. bravo... seyahatte çizgi ötesi böyle olur. bravo
"Sefer Saatlerimiz" caslan Bartın _ İstanbul - Bartın
10:00 10:00
12:00 12:00
14:30 17:00
22:30 23:00
23:30 23:30

Bartın - Ankara - Bartın
05:00 07:00
07:30 09:30
12:00 13:30
14:30 16:30
17:30 18:00
01:00 24:00

Bartın - İzmir - Bartın
18:30 18:00
"Görüş önerim" canip kamilkoç bize bursadan kalan hatıra. çok iyi bi firma ama çok pahalı. metro ve diger tur lar 25.30.a bartına gidiyo kamilkoç ise 35. milyona. bu yanlış neden ben 5 milyon fazla verim. burada metro avantajı çok büyük, hem sıfır araba, hem hostes ikram, hem ucuz .. sizin tercihiniz ne olurdu.. eski araba servisi kim yapar belli degil, bi şoför gelir bi mavin gelir, bide arada hos gelir servis yapar dümeye basarsın 10..15 dakka beklersin yani tercih sizin