Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Susurluk Otobüs Bileti

Susurluk Otobüs Bileti

Susurluk Otobüs Biletleri

Balıkesir’in bir ilçesi olan Susurluk; Karacabey, Mustafakemalpaşa, Bandırma, Manyas ve Kepsut ile komşudur. Özellikle şehirler arası yolcu taşıyan otobüs firmalarının dinlenme tesislerinin burada yer alması nedeniyle sıkça ziyaret edilir.


Susurluk Ulaşım

Susurluk’a ulaşım büyük oranda karayolu ile sağlanır. Karayolu dışında bir de Bandırma üzerinden hızlı feribot ile Bandırma’ya gelinir ardından yine karayolu ile Susurluk’a geçilebilir. Ancak dediğimiz gibi en sık ulaşım karayolu üzerinden sağlanır. Çünkü Ege’ye ve Akdeniz’e yolcu taşıyan şehirler arası otobüs firmalarının çoğunun dinlenme yerleri Susurluk’ta bulunmaktadır. Büyük büyük ve oldukça geniş kapasiteli olan bu dinlenme tesisleri Susurluk’ a hayat vermiştir. Bu dinlenme tesislerinde dinlenme molası verilince Susurluk ayranı içmek ve çift kaşarlı sıcak tost yemek neredeyse bir gelenek haline gelmiştir. Ve bu dinlenme tesisleri ile ilçedeki istihdam oranı artmıştır. Bu sebeple özellikle yaz sezonunun açılması ve Ege ile Akdeniz’e yapılan seferlerin artması ile ilçedeki hareketlilik de artar. İlçeye direkt olarak yapılan Susurluk otobüs seferleri sayısı artış gösterir. İlçeye direk olarak sefer düzenleyen birçok Susurluk otobüs firmaları bulunur. Esadaş, Isparta Petrol, Efetur,Ulusoy Turizm, Metro Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm bu otobüs firmalarından yalnızca birkaç tanesidir. Susurluk otogarı ise Balıkesir Caddesi üzerinde yer almaktadır.


Susurluk Otobüs Bileti Fiyatları

Susurluk otobüs bileti almanın en kolay, pratik ve güvenilir yolu NeredenNereye.com’dan geçmektedir desek yanlış olmaz. Türkiye’nin ilk online otogarı olan web sitemiz ile kolayca ucuz Susurluk otobüs bileti satın alabilirsiniz. Otobüs firmaları arasında Susurluk otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapma imkanı sahip olduğunuz NeredenNereye.com’dan online biletinizi satın almak için yapmanız gerekenler oldukça kolay. Öncelikle yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek ya da mobil uygulamamızı indirmektir. Sonrasında ana sayfamız üzerinde yer alan arama bölümünden gerekli bilgileri doldurmak ve sizin için uygun olan seferi sorgulatmanız gerekir.  için hareket edeceğiniz yeri ve varış noktanızolan Susurluk’u seçip tarih bilgilerini doldurmanız yeterlidir. Belirlediğiniz kriterlerle yaptığınız arama sonucunda size en uygun olan Susurluk otobüs seferleri çeşitli otobüs firmaları içerisinden seçilip bir sayfada listelenecektir. Bu sayfada bilet fiyatlarını karşılaştırabilir, otobüs özelliklerini öğrenebilir ve seyahatinizin kaç saat süreceğini görebilirsiniz. Bu sayfadan size en uygun otobüs seferini seçtikten sonra yönlendirmeleri takip ederek Susurluk ucuz otobüs bileti için satın alma işlemini birkaç dakika içerisinde tamamlayabilir ve ödemenizi güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Almış olduğunuz online bilet size e-posta ve SMS yolu ile iletilecektir. Bu bileti seyahat planınızda herhangi bir değişiklik olması halinde bir tık ile kolayca iptal edebilirsiniz. Otobüsünüzün kalkmasına son 24 saat kalana kadar yapacağınız iptal işlemleri için bilet ücretinde hiçbir kesinti yapılmadan iade işlemi sağlanabilmektedir. Ayrıca biletinizi iade etmek istemezseniz 6 ay geçerli olmak üzere açık bilete de dönüştürebilirsiniz. Bilet satın alma işleminiz sırasında ödeyeceğiniz küçük bir ücret ile bavul kaybı, otobüs kaçırma ya da kaza durumlarında sizi koruyacak seyahat sigortasını da satın alabilirsiniz.


Susurluk Gezi Rehberi

İzmir- Bursa karayolu üzerinde olması ile ön plana çıkan Susurluk’ta pek çok bilindik markanın fabrikadan halka satış mağazaları yer almaktadır. Bu mağazalarda dişe dokunur indirimli ürünler mevcuttur. Ayrıca Susurluk’ta iki adet kaplıca da yer alır. Suları ile şifa dağıtan bu kaplıcalar Ilıcaboğazı ve Yıldız Köyü kaplıcalarıdır. İlki Bandırma yolu üzerindedir. Şehirden uzaklığı yaklaşık 23 km’dir. İkincisi ise Balıkesir yolu üzerindedir. Şehir merkezinden 10 km uzaklıktadır.

Susurluk - 5 Günlük Hava Tahmini
01 Mar Pazartesi
açık
9,6 °C
açık
02 Mar Salı
hafif yağmur
7,4 °C
hafif yağmur
03 Mar Çarşamba
açık
8,7 °C
açık
04 Mar Perşembe
açık
8,5 °C
açık
05 Mar Cuma
açık
14,4 °C
açık