scorecardresearch

Sinop Otobüs Bileti

Sinop Otobüs Bileti

Sinop Otobüs Biletleri

Sinop otobüs bileti fiyatları arasından size en uygun olanını seçmek için aramanızı kolaylıkla sitemizden yapabilirsiniz. Üst kısımda bulunan arama kutucuklarına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini girip bilet ara demeniz yeterli. Böylece şehre sefer düzenleyen firmaları ve sunulan fiyatları tek sayfada görürsünüz. Seçiminizi yaptıktan sonra yönlendirmeleri takip ederek biletinizi anında satın alabilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir. Bundan sonra belirlediğiniz sefer için biletinizi kullanabilirsiniz. Sinop otogarından şehrin belli merkezlerine kalkan servisler bulunduğu gibi; şehir içi ulaşımda minibüs ve taksilerden de yararlanabilirsiniz. Sinop uçak bileti için de sitemizi kullanabilirsiniz.

Karadeniz’de bulunan Sinop ülkenin en kuzey noktasına da ev sahipliği yapar. Doğal güzellikleri ve tarihi eserleri ile ilgi çekici bir şehirdir. Geniş ormanlık arazilerle kaplı koyları ve az tuzlu denizi ile de yaz tatilcilerinin uğrak noktasıdır. Karadeniz suları bilinenin aksine Sinop kıyılarında oldukça sakindir. Bu durum turizm ve ticaret açısından önemlidir. Zaten şehir tarih boyunca da bu özelliğinden dolayı önemli bir liman şehri olarak varlığını sürdürmüştür. Ucuz otobüs bileti ile geldiğiniz Sinop ayrıca farklı medeniyetlerden kalma eserleri de topraklarında korumaktadır. Sinop’ta bulunurken; Ambarkaya kaya mezarları, Ağcaçal Mağarası, Alaaddin Camii, Boyabat Kalesi, Buzluk Yaylası, Hamsilos Tabiat Parkı, İnaltı Mağarası ve Tarihi Sinop Cezaevi görebileceğiniz yerler arasındadır. Şehir ve çevresinde yapılan kazılardan elde edilen tüm tarihi kalıntıları ve eserleri ise Sinop Arkeoloji Müzesi’nde görebilirsiniz. Müze koleksiyonunda antik çağlarda kullanılan günlük eşyalar, heykeller ve savaş gereçleri bulunmaktadır.

Sinop biletlerinize dilediğiniz yerden kolayca ulaşmak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Sinop Otobüs Bileti
Sinop - 5 Günlük Hava Tahmini
29 May Pazartesi
açık
19,2 °C
açık
30 May Salı
hafif yağmur
19,5 °C
hafif yağmur
31 May Çarşamba
orta şiddetli yağmur
17,4 °C
orta şiddetli yağmur
01 Haz Perşembe
hafif yağmur
20,3 °C
hafif yağmur
02 Haz Cuma
hafif yağmur
21 °C
hafif yağmur