Sinop Otobüs Bileti

Sinop Otobüs Bileti

Sinop Otobüs Biletleri

Sinop Otobüs Bileti Fiyatları

Sinop otobüs bileti fiyatları arasından size en uygun olanını seçmek için aramanızı kolaylıkla sitemizden yapabilirsiniz. Üst kısımda bulunan arama kutucuklarına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini girip bilet ara demeniz yeterli. Böylece şehre sefer düzenleyen firmaları ve sunulan fiyatları tek sayfada görürsünüz. Seçiminizi yaptıktan sonra yönlendirmeleri takip ederek biletinizi anında satın alabilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir. Bundan sonra belirlediğiniz sefer için biletinizi kullanabilirsiniz. Sinop otogarından şehrin belli merkezlerine kalkan servisler bulunduğu gibi; şehir içi ulaşımda minibüs ve taksilerden de yararlanabilirsiniz. Sinop uçak bileti için de sitemizi kullanabilirsiniz.

Sinop’ta Gezilecek Yerler

Karadeniz’de bulunan Sinop ülkenin en kuzey noktasına da ev sahipliği yapar. Doğal güzellikleri ve tarihi eserleri ile ilgi çekici bir şehirdir. Geniş ormanlık arazilerle kaplı koyları ve az tuzlu denizi ile de yaz tatilcilerinin uğrak noktasıdır. Karadeniz suları bilinenin aksine Sinop kıyılarında oldukça sakindir. Bu durum turizm ve ticaret açısından önemlidir. Zaten şehir tarih boyunca da bu özelliğinden dolayı önemli bir liman şehri olarak varlığını sürdürmüştür. Ucuz otobüs bileti ile geldiğiniz Sinop ayrıca farklı medeniyetlerden kalma eserleri de topraklarında korumaktadır. Sinop’ta bulunurken; Ambarkaya kaya mezarları, Ağcaçal Mağarası, Alaaddin Camii, Boyabat Kalesi, Buzluk Yaylası, Hamsilos Tabiat Parkı, İnaltı Mağarası ve Tarihi Sinop Cezaevi görebileceğiniz yerler arasındadır. Şehir ve çevresinde yapılan kazılardan elde edilen tüm tarihi kalıntıları ve eserleri ise Sinop Arkeoloji Müzesi’nde görebilirsiniz. Müze koleksiyonunda antik çağlarda kullanılan günlük eşyalar, heykeller ve savaş gereçleri bulunmaktadır.

Sinop biletlerinize dilediğiniz yerden kolayca ulaşmak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Sinop Otobüs Bileti
Sinop - 5 Günlük Hava Tahmini
25 May Cumartesi
az bulutlu
17,7 °C
az bulutlu
26 May Pazar
açık
23 °C
açık
27 May Pazartesi
kapalı
22,7 °C
kapalı
28 May Salı
açık
23,3 °C
açık
29 May Çarşamba
orta şiddetli yağmur
25,7 °C
orta şiddetli yağmur