Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Antalya Sinop Otobüs Bileti

Antalya Sinop Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 130,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 984 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Sinop arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.

Antalya Sinop otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Antalya Sinop güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Antalya Sinop seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Sinop hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Antalya ve Sinop şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Antalya Sinop Otobüs Biletleri

 Antalya Sinop otobüs bileti mi aradınız? Antalya Sinop otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Antalya’da yaşıyorsanız ve gerek iş amaçlı gerek keyfi gerekse de zorunlu sebeplerden dolayı Sinop’a gitmek istiyorsanız o zaman Antalya – Sinop otobüs biletleri ve bu biletler ile ilgili detayları araştırmaya başlamış olmalısınız. Sinop’ta gezilip görülecek yerler son derece fazladır. Özellikle Sinop Tarihi Cezaevi ve İnceburun’u görmeden dönmenizi önermeyiz. Antalya’dan Sinop’a gerçekleştireceğiniz otobüs yolculuğunuz esnasında sizin için bu imkânı sağlamakta olan pek çok firma bulunmaktadır fakat ne yazık ki bu firmalardan hiçbiri Antalya’dan Sinop’a direkt olarak yolculuk imkânı sağlamamaktadır. Aktarmalı olarak yapacak olduğunuz yolculuk her ne kadar biraz sizi yoracak olsa da aslında çok daha keyifli bir yolculuk olacağından emin olabilirsiniz. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için Antalya’dan Sinop’a gitmek son derece güzel olacaktır. Antalya –Sinop otobüs firmaları aracılığı ile aktarmalı yolculuklar yaparak Antalya’dan Sinop’a ulaşma imkânını elde edebilirsiniz. Antalya’dan Ankara’ya, Ankara’dan Samsun’a, Samsun’dan Sinop’a gidebileceğiniz gibi bir de Antalya’dan Samsun’a, Samsun’dan Sinop’a geçebilir ya da Antalya’dan Bafra’ya, Bafra’dan Sinop’a geçme imkânını elde edebilirsiniz. Aktarmalı yolculuklar bir hayli yoracak olsa da keyifli olacağından emin olabilirsiniz. Fiyatları da fahiş ve abartı fiyatlar değildir. Aksine son derece uygun fiyatlarda olan otobüs biletleri ile istediğiniz rota seçeneğini kullanarak Antalya’dan Sinop’a ulaşmanız mümkün olacak ve sizi memnun bırakacaktır. 

  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Sinop Hakkında
Nüfus:
109,864
Yüzölçümü:
5.816,55 km²
Plaka:
57
Telefon kodu:
(368)
Otogar:
Sinop Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.