Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Adana Sinop Otobüs Bileti

Adana Sinop Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 150,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 884 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adana Sinop arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Adana Sinop otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Sinop güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Sinop seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Sinop hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Sinop şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Sinop Otobüs Biletleri

 Adana Siirt otobüs bileti mi aradınız? Adana Siirt otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Sinop Orta Karadeniz bölümünde bulunan ve Türkiye'nin en Kuzey noktası olarak bilinen yerdedir. Sinop tipik bir Karadeniz özelliği göstermesinin yanı sıra tarihi kalıntılar ve kültürel özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Gezi sırasında ya da Karadeniz seyahatiniz sırasında yolunuz düşerse Sinop'ta gezmeniz gereken ve gezi rehberinizde eklemeniz gereken birbirinden farklı doğal kültürel ve tarihi mekânlar bulunmaktadır:
Adana ve çevresinden Adana Sinop otobüs bileti temin ederek Karadeniz turuna çıkabilir ya da Sinop özel turlar yapabilirsiniz. Seyahat düşkünlerinin Sinop’a gittiğinde gezi rehberi de olması gereken bazı yerler şunlardır: 
Doğal güzellikleri seviyorsanız Sinop'ta Hamza Eren Köyü, Sarı kadı Köyü ve Ak liman köylerine muhakkak gitmeniz gerekmektedir. Doğanın ve Deniz'in yeşille mavinin iç içe olduğu köylerde  sıcakkanlı insanlarıyla mutlu bir zaman geçirebilirsiniz.
Sinop’a yolunuz düştüğünde eğer tarihe meraklı biriyseniz tarihi kaleler ve ceza evlerine ziyaret edebilirsiniz. Sinop'ta yaklaşık  milattan önce 3 günlerde Kırgızlar tarafından yapılmış olduğu bilinen tarihi Kale ve cezaevini ziyaret edebilirsiniz. Evliya Çelebi'nin seyahatnamesinde bahsedilen bir kale olmasından dolayı da gezi rehberiniz de muhakkak olması gereken bir yerdir.  Adana Sinop otobüs bileti alarak Sinop'ta güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yine tarihe meraklı bir insansanız Cezayirli Ali Paşa Camii, Seyyid Bilal Hazretleri Türbesi, Sinop Terapist kalesini gezebilirsiniz.
 Seyahat etmeyi seven bir insansanız sitemizi ziyaret ederek Adana Sinop otobüs bileti alarak Sinop gezisi yapabilir ve yine aynı şekilde sitemizden  Karadeniz'in diğer şehirlerine giden otobüs firmalarını  bulabilir rahat ve  konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
 
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Sinop Hakkında
Nüfus:
109,864
Yüzölçümü:
5.816,55 km²
Plaka:
57
Telefon kodu:
(368)
Otogar:
Sinop Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.