Yolcu Sayısı
1

Sandıklı otobüs bileti

Sandıklı Otobüs Bileti

En popüler Sandıklı otobüs rotaları

Sandıklı otobüs bileti fiyatları, Sandıklı otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Sandıklı otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
AnkaraSandıklı494 TL18
DenizliSandıklı300 TL17
BozüyükSandıklı300 TL16
PolatlıSandıklı250 TL14
GebzeSandıklı550 TL13

Sandıklı otobüs biletleri


Sandıklı, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olan Afyon’un ilçelerinden bir tanesidir. Birçok insanın tatil için senenin belli bir döneminde bir lokasyonu tercih etmesinin aksine bu ilçenin ziyaretçileri senenin her döneminde vakit geçirebilecekleri termal oteller gibi birçok seçeneğin sahibi oluyor. Türkiye’nin büyük şehirlerinden biri olarak kabul edilen Afyon’un Sandıklı ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlamak mümkündür. Yolculuğunuz Sandıklı Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Sandıklı otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Afyon'un şirin ilçesi Sandıklı, bu konuda gerçekten gidip görmek isteyeceğiniz mükemmel bir adresi temsil ediyor. Üstelik ziyaretçilerine sunduğu güzellikler yalnızca bununla da sınırlı değildir. Sandıklı ziyaretçileri aynı zamanda eşsiz doğal güzellikleri yerinde görme şansı da yakalar. Yöresel lezzetlerin özellikle Afyon'un kaymak ve sucuğunu da bulup, keyifle tatil yapabileceğiniz bu kaliteli mekân, her türlü özelliği ile birlikte sizi ve ailenizi ağırlayacak. Afyon kaymağı ülke içerisinde hatırı sayılır bir üne sahip, bunun nedeni bu işin uzmanlarının bu bölgede ikamet ediyor oluşu. Bölgede bulunan kaliteli termal oteller, hem donanım hem kaliteli yönü hem de sunumları ile birlikte, size özel fırsatları ayağınıza getirirken, burada geçireceğiniz her anın, tatil anlamında size önemli kazanımlar sunacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bölgenin ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntısı olmadığı bilinirken, özellikle ulaşım konusundaki rezervasyon için internet üzerinden bizimle iletişime geçerek, sorununuzu anında çözebilirsiniz. Değişik bir tercih ve sizin için belki de çok daha ideal bir seçenek olarak karşınıza çıkan Sandıklı ilçesi, hem tatil anlamında hem de keyifli zamanlar geçirmeniz anlamında size özel sunumlarıyla sizi bekliyor. Bu şirin ilçeyi daha yakından tanımak için neredennereye.com adresi üzerinden Sandıklı Otobüs bileti satın alabilirsiniz.
İç Anadolu Bölgesinin önemli geçiş noktalarından biri Afyon, yıl boyunca ülkenin farklı köşelerinden ziyaretçileri ağırlar. Bu nedenle Sandıklı ilçesinin de yolcu sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Karasal iklimin hakim olduğu Sandıklı ilçesi içerisinde genellikle bu iklim yapısına ait tarım ürünlerinin üretilmesine ağırlık verildiği görülür. Bunun yanı sıra ikincil bir ekonomik faaliyet olarak küçükbaş hayvancılık faaliyetleri görülebilir.
Sandıklı Gezilecek Yerler
Türkiye’nin herhangi bir noktasından Sandıklı otobüs bileti satın alarak şehre giriş yaptığınızda, “Afyonkarahisar Kalesi, Cumhuriyet Şehitleri Anıtı, İscehisar Peri Bacaları, Sandıklı Hüdai Kaplıcaları, Gazlıgöl Termal Kaplıcaları, Heybeli Kaplıcası, Kızılkirse, Ömer Kaplıcaları, Gecek Kaplıcası, Afyon Arkeoloji Müzesi, Zafer Müzesi, Bolvadin Belediye Müzesi, İbrahim Alimoğlu Müzik Müzesi, Sultan Divani Mevlevihanesi, Başkomutanlık Milli Parkı, Akarçay Kültür Park, Afyon Kent Ormanı, Akdağ Tabiat Parkı, 26 Ağustos Tabiat Parkı, Eber Gölü, Afyon Buzluk Mağarası, Frig Vadisi, Afyon Macera Parkı, Afyon Masal Dünyası Parkı, Domaniç Ormanları, Tarihi Odunpazarı Evleri, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Sandıklı Otobüs Firmaları
Türkiye’de sektöründe deneyim sahibi farklı otobüs firmaları ülkemizin farklı noktalarından Afyon - Sandıklı üzerine seferler düzenlemektedir. Günümüzde, “Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Antalya Toros Seyahat, Kontur” gibi otobüs firmalarının düzenlediği otobüs seferleri ile Sandıklı’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Söz konusu otobüs firmalarının en uygun Sandıklı otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr