Yolcu Sayısı
1

Küçükkuyu otobüs bileti

Küçükkuyu Otobüs Bileti

En popüler Küçükkuyu otobüs rotaları

Küçükkuyu otobüs bileti fiyatları, Küçükkuyu otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Küçükkuyu otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
EsenlerKüçükkuyu399 TL19
İstanbulKüçükkuyu399 TL19
AlibeyköyKüçükkuyu399 TL19
İzmirKüçükkuyu249 TL18
BalıkesirKüçükkuyu150 TL15

Küçükkuyu otobüs biletleri

Ege Denizine kıyısı bulunan Çanakkale ilimizin Küçükkuyu ilçesi hakkında sizlere detaylı raporlar sunmaya çalışacağız. İlçenin tarihi yapısı , doğal güzellikleri ve dikkat çeken yerleri hakkında detaylı olarak bir inceleme yapacağız. Son zamanlarda gelen talepler doğrultusunda Küçükkuyu ilçesinin küçük bir tanıtımını yapalım.

Öncelikle doğal güzellikleri ile başlamakta fayda var. Ender bulunan bu güzellikleri yerinde görme fırsatı yakalamak için Küçükkuyu ilçesine ziyaret gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Özellikle ilçede bulunan şelalelerin oldukça fazla olması bu konuda bizlere önemli bir avantaj sağlamaktadır. Doğanın harika güzelliği karşısında oldukça önemli eserleri bulacağınız Mıhlı şelalesi ve Mıhlı çayı bölgeye yapılan ziyaretlerin ilk ilgi odağı olmasına neden oluyor. Bu durum karşısında Küçükkuyu ilçesine geldiğiniz zaman bu yerlerde mutlaka zaman geçirmenizi öneriyoruz.
Küçükkuyu ilçesinin bu kadar önemli olmasını kılan bir diğer özellik ise ilçede bulunan Zeus atlarının son derece tarihi bir öneme sahip olması. Yapılacak olan ziyaretler sırasında bölgede bulunan bu Zeus’un atları tarihte oldukça fazla konuşulan konuların başında gelmektedir.
Tarihin akışını değiştiren savaşlara konu olan bu atların Küçükkuyu ilçesinde bulunması ilçeye her yıl gelen yabancı turist sayısında büyük artış yaşanmasına neden oluyor. Özellikle Zeus’un son derece önem verdiği bu tepe sayesinde birçok savaşa tanıklık etmiş ilçeye yapacağınız ziyaretlerinizde mutlaka önemli noktaları görme fırsatı elde etmiş olacaksınız. Küçükkuyu otobüs bileti alarak ilçeyi daha yakından keşfedebilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr