Yolcu Sayısı
1

Kozlu otobüs bileti

Kozlu Otobüs Bileti

En popüler Kozlu otobüs rotaları

Kozlu otobüs bileti fiyatları, Kozlu otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Kozlu otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ZonguldakKozlu50 TL13
GebzeKozlu660 TL12
AlaplıKozlu20 TL11
İstanbulKozlu600 TL10
AlibeyköyKozlu600 TL10

Kozlu otogarı

  • Kozlu

Kozlu otobüs biletleri

Karadeniz bölgesinde bulunan kömür madenleri ile ünlü şehrimiz Zonguldak hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabını siz değerli okurlarımız için aydınlatmaya çalışacağız. Özellikle son zamanlarda artan talepler karşısında Kozlu ilçesi hakkında merak edilen detayların tüm ayrıntılarını sizler ile paylaşalım.
Zonguldak ilimizde bulunan tarihi yapılar son zamanlarda en çok rağbet gören yerlerin başında geliyor. Kozlu ilçesinde tarihi yapıların ve doğal güzellikleri pek fazla olmamasından dolayı sizlere bu ilçemize son derece yakın olan yerler hakkında bilgiler sunmaya devam edelim. Özellikle bu konuda sizlere Billaos Antik Kenti ile başlamakta fayda var. Kozlu ilçesinde 30 km uzaklıkta bulunan bu antik kentin içerisinde bulunan taşların ve yapıların ne kadar önemli olduğunu belirtelim. Yapılan araştırmalar sonrasında ve kazılar sonucunda ortaya çıkan eserlerin sergilenmesi ile dikkatleri üzerine çeken bu antik kentin içerisinde bulunan yerleri son derece dikkat çekiyor.
Roma döneminden kalma bu antik kentin içerisinde bulunan eserlerin ne kadar önemli olduğunu yaptığınız ziyaret sırasında sizlerde göreceksiniz .Özellikle Kozlu ilçesine yakın olmasından dolayı bu ilçeye gelenler rahatlıkla ulaşım yapacakları kent içerisinde bulundurduğu antik tiyatro , Köprüler ve birçok eski kalıntılar ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteriyor. Bu durum karşısında Kozlu ilçesi hakkında merak edilen soruların cevaplarını bu yazı dizimizde biraz olsun giderme fırsatı elde etmiş olacaksınız. Kozlu otobüs bileti alarak bu güzel ilçeyi daha yakından tanıyabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr