Kayseri Ankara Otobüs Bileti

Kayseri Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 319 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 43dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 22 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 192 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Medine Turizm firmasıdır.

Kayseri Ankara bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kayseri Ankara bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Kayseri Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Kayseri Ankara Otobüs Biletleri

Kayseri Ankara otobüs biletleri en iyi fiyat garantisi ile sitemizde sizlere sunulmuştur. İki ilimiz arası mesafe 316 kilometredir. Kayseri Ankara illeri arasındaki otobüs yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 55 dakika sürecektir. Yolculuk boyunca sadece 1 defa mola verilecek olup bu mola 30 dakika sürecektir. Şehre vardığınız zaman Aşti otogar girişinde yolculuğunuz son bulur. İl, Türkiye'nin başkenti olması ve TBMM'NİN bu şehirde bulunması sebebi ile bir çok ziyaretçi alır. Şehir, memurların şehri olarak bilinmektedir. Nüfusu  5.270.576'dır.Türkiye'nin ikinci en kalabalık nüfuslu kenti olarak geçer. Kent 13 Ekim 1923 yılında başkent ilan edilmiştir.

Ankara kenti, Türkiye'nin bir çok ilinden ziyaretçi akınına uğradığı gibi yurtdışından gelen misafirlerini de ağırlamaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin bir çoğu kentte bulunan Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün kabri için gelir. Anıtkabir her yıl milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilir. Ankara kentinin en kalabalık olduğu günler arasında Mustafa Kemal Atatürk'ün öldüğü gün olan 10 Kasım'dır. Bir çok demokrat ve siyasetçi de o gün kabri ziyarete gelirler. Anıtkabir şehrin doğusunda yer alır. Ulaşım açısından kolay bir konumdadır.

Şehirde ulaşım her yönü ile kolaydır. Tramvay, otobüs ve metrobüsle gideceğiniz yere kolay bir şekilde ulaşım sağlanıyor. şehir, coğrafi konum olarak Türkiye'nin orta kısmında yer alır. Mevsim olarak kışları kar yağışlı yazları ise kurak ve sıcaktır. Türkiye'nin en gelişmiş illerinden bir tanesidir. Beypazarı gibi bir çok tarihi mekanı mevcuttur. Beypazarı ilçesi cundalı kiremit evlerden meydana gelen bir yapıdadır. Sodası ve kurusu ile meşhurdur. Beypazarı kurusu tereyağlı, tuzlu ve sert bir kurabiye kıvamındadır.

Şehre seyahat edecekseniz meşhur simidini yemeden dönmeyin. Tadını hiç bir yerde bulamayacağınız meşhur simidi, şehrin hemen hemen bütün sokaklarında satılmaktadır. Kayseri Ankara otobüs biletleri satın aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz. Bu rota dışında Ankara Samsun otobüs bileti de alabilirsiniz!

Kayseri Ankara otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Elbistan 35 TL
malatya zafer turizm 35 TL
malatya zafer turizm 35 TL
MALATYA BEYDAGI 36 TL
Elazığ Hazar Turizm 37 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.