Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
92 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al

İzmir Edirne Otobüs Bileti

İzmir Edirne Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 85,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 534 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 39dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Edirne arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Çanakkale Truva firmasıdır.

İzmir Edirne bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Edirne bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Edirne otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Edirne Otobüs Biletleri

 İzmir Edirne otobüs bileti mi aradınız? İzmir Edirne otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Osmanlı Devleti'nin 88 yıl boyunca başkentliğini yapmış olan Edirne şehri Avrupa ve Asya arasında bir geçiş noktası olduğundan ötürü de tarih boyunca birçok medeniyetin yönetimine geçmiştir. Tarihi açıdan en büyük ilerlemesini ise Osmanlı dönemiyle gerçekleştirmiştir. Osmanlı'nın eski geleneği olan tarihi Kırkpınar güreşlerine de ev sahipliği yapan bu şehrimizde Osmanlı mimarisine yakından tanıklık edebileceğiniz camiler, medreseler, hanlar, hamamlar ve köprüleri gözlemleme fırsatı yakalayacaksınız. Her yanıyla Osmanlı tarihi kokan bu şehirde öyle bir yapı vardır ki Osmanlı Devleti'nde yapılmış en büyük şaheserlerden biridir. Koca Sinan'ın ustalık eseri olan Selimiye Camii, Edirne'ye gelmeniz için başlı başına bir neden olabilir. Yine Edirne'de bulunan en büyük eserlerden biri de Yıldırım Beyazıt Külliyesi ve külliyeye bağlı bulunan Sağlık Müzesidir. Dönemin Osmanlı'sında çok önemli bir tıp merkezi olan külliye günümüze kadar gelebilmiş oldukça önemli bir tarihi yapıdır. Sultan 2. Murat tarafından yaptırılmış olan Üç Şerefeli Cami de görecekleriniz listesinde yer etmesi gereken önemli eserlerden biridir. Bunların dışında Muradiye Camii, Eski Cami, Rüstem Paşa Kervansarayı, Peykler Medresesi, Saatli Medrese, Ergene Köprüsü ve yakın tarihe tanıklık eden Hafızağa Konağı, Sarayiçi Şehitliği, Lozan Anıtı gezmeniz gereken önemli noktalardan. Enez sınırları içinde bulunan tarihi Ainos antik kentini de unutmamanızı öneririz. Yine ülkemizin muhteşem güzelliklerinden biri olan Saros Körfezi de tatil planlarınız için aklınızda bulundurmanız gereken bir yer. Edirne'ye ulaşım için satın alacağınız İzmir- Edirne otobüs biletinizi Metro, Çanakkale Truva ve Isparta Turizm firmalarından sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Bütün bu muhteşem güzellikler için İzmir- Edirne otobüs biletinizi bir an önce almayı unutmayın.
 
İzmir Edirne otobüs bileti mi aradınız? İzmir Edirne otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Edirne otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 92 TL
Çanakkale Truva 100 TL
Metro Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Edirne Hakkında
Nüfus:
279,508
Yüzölçümü:
6.097,91 km²
Plaka:
22
Telefon kodu:
(284)
Otogar:
Edirne Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.