Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
37 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al

İzmir Bursa Otobüs Bileti

İzmir Bursa Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 321 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 23dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Bursa arası giden otobüs firmaları ortalama 169 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İzmir Bursa otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Bursa otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. İzmir Bursa otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

İzmir Bursa Otobüs Biletleri

İzmir Bursa otobüs bileti mi aradınız? İzmir Bursa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bursa’ya İzmir’den gerçekleştireceğiniz seyahatiniz için en uygun bilet aramanızı sitemizden yapabilirsiniz. İki şehir arasında 334 km’lik bir mesafe bulunmaktadır ve yaklaşık olarak 6 saatte tamamlanabilmektedir. Sitemizin üst kısmında bulunan arama bölümüne gereken bilgileri ekledikten sonra sorgulamanızı yapabilir, size en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. 

Listelediğiniz seferler içinden seçiminizi yaparak hızlı ve güvenli bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemizde şehre sefer düzenleyen firmalar hakkında bilgi edinebilmeniz de mümkün.

Yolculuklarda kullanılan otobüslerin çoğunda 2+1 koltuk düzeni de bulunmaktadır. Özellikle tek başınıza seyahat ediyorsanız bu seçenek sizin için daha konforlu olabilir. Yolculuk esnasında araç içinde keyifli vakit geçirebilmeniz için İzmir’den Bursa’ya giden otobüs firmaları farklı hizmetler sunmaktalar. Bunlardan bazıları televizyon yayını, kişisel ekranlar ve ücretsiz wi-fi bağlantısı. Ayrıca pek çok otobüste mobil cihazlarınızı şarj edebilmeniz için elektrik prizleri de yer almaktadır.

İzmir Bursa bileti alıp yola çıktığınızda son varacağınız yer Bursa otogarıdır. Yeni Yalova Yolu üzerinde bulunan otogardan firmaların sağladıkları servis hizmetleri ile şehir içinde dilediğiniz yere ulaşım sağlamanız mümkün. Bursa biletinizi alıp İzmir’den yola çıktığınızda Marmara Bölgesi’nin en gelişmiş şehirlerinden birine ulaşırsınız. Ülkenin en önemli ekonomi şehirlerinden biri olan Bursa aynı zamanda tarihi ve kültürü ile de ilgi çekici bir şehirdir. Bursa’da bulunurken gezip görebileceğiniz başlıca yerleri şu şekilde sıralamak mümkündür.

Geyikli Baba Türbesi: İnegöl’ün 13 km batısındaki Sultan Köyündedir. Orhan Bey, burayı 14. yy başında yaşamış Germiyanoğlu Geyik Babayla Balım Sultan için yaptırdı. Yanında camiyle hamam vardı. Osmanlılar'ın ilk türbelerine örnek olması bakımından önemlidir.

Oylat Dinlenme Yeri, Kaplıcası ve Madensuyu: İnegöl'e 27 km uzaklıkta, orman içindedir. Oyun alanları, manzara izleme terasları, masa, ocak gibi tesisler bulunmaktadır. Kaplıca üç kaynak halinde yüzeye çıkar. Sıcaklığı 24,5-40C, debisi 52 It/sn'dir. Kadınların ve erkeklerin yararlanabileceği iki havuz ile 6 özel banyo vardır. Otel, baraka, gazino, lokanta vb altyapı getirilmiş durumdadır, içme kürleri ile kilo vermede yararlıdır. Bu kaplıcaya gidebilmek için hemen İzmir Bursa bileti satın alın ve bu şifa kaynağını sizde deneyin!

Çitli Madensuyu: İlçenin 11 km güneydoğusunda yer alan aynı adlı köydedir. Yanyana üç çeşmeden sağdaki madensuyu sodası yapımında kullanılır. Soldakinin içimi zor, gazsız ve acıdır. Ortadaki ise madensuyu olarak şişelenir. Sıcaklığı 13-14 C, debisi 0.7 lt sn'dir. Sindirim rahatsızlıkları, demir eksikliği kansızlığında yararlıdır. Ayrıca deri kırışıklıklarını giderici etkisi vardır.

Dede Günü Şenliği: İnegöl'e bağlı Sarıpınar’da her yıl 20 Mayıs'ta düzenlenir. Şenlik günü, yörede ermiş olarak bilinen Gençali Sultan’ın gömütü başında Türkmenler’e özgü oyunlar sergilenir.

Şehirde yaz ve kış mevsimlerinde farklı tatil seçeneklerinden yaralanabilirsiniz. Kış mevsiminde indirimli otobüs bileti ile ulaşım sağladığınız Bursa Uludağ kayak merkezinde keyifli bir kar tatili geçirebilirsiniz. Konaklama seçeneklerinin geniş olduğu dağda kayak sporuyla ilgili eğitim alabilir veya pistlerinde dilediğinizce kaymanın tadını çıkarabilirsiniz. Yaz aylarında şehirde bulunuyorsanız Mudanya’yı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Şehrin sayfiye yeri olan bu ilçede butik oteller veya her bütçeye uygun pansiyonlarda konaklayabilirsiniz. Geleneksel Osmanlı mimarisi özelliklerinin görüldüğü Cumalıkızık köyü Bursa’da zamanın durduğu bir yer adeta. Köy meydanında yöresel el işlerini ve ev yapımı ürünleri bulabileceğiniz pazarda alışveriş yapabilirsiniz.

İzmir otobüs firmaları bilgilerine bakarak Bursa İzmir otobüs bileti alabilir ve Bursa'dan İzmir'e de gidebilirsiniz.

İzmir Bursa otobüs bileti mi aradınız? İzmir Bursa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Bursa otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 37 TL
Ulusoy Turizm 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ulusoy farkı." Misafir
Diğer firmalara göre 4-5 tl. daha fazla fiyata bilet satan Ulusoy'u tercih ediyorum. Gerek servis kalitesi gerekse otobüsün konforu bence 4-5 tl fark için tercih edilebilir.