Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
324 TL
Bilet Al
600 TL
Bilet Al

İstanbul Muğla Otobüs Bileti

İstanbul Muğla Arası

En Ucuz Sefer
324,00 TL
İstanbul - Muğla Arası Kaç Km
785 km
İstanbul - Muğla Arası Kaç Saat
11sa 53dk
Günlük Sefer Sayısı
10
En Çok Sefer Yapan Firma
Ayar Aydın Seyahat
Sefer Yapan Firma Sayısı
2

İstanbul Muğla Online Otobüs Bileti
İstanbul Muğla otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden İstanbul Muğla güzergahı için arama yapın, İstanbul - Muğla arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

İstanbul ve Muğla Şehirlerinde Ulaşım
İstanbul ve Muğla şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. İstanbul Muğla seyahatinize başlamadan önce, İstanbul ve Muğla hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

İstanbul - Muğla Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul - Muğla arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

İstanbul - Muğla otobüs bileti fiyatı en ucuz 324,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Ayar Aydın Seyahat tarafından satılmaktadır.

İstanbul - Muğla arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

İstanbul - Muğla arasında günlük ortalama 2 firma 10 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Ayar Aydın Seyahat ,Varan Turizm.

İstanbul - Muğla arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

İstanbul - Muğla arası otobüs yolculuğu ortalama 11sa 53dk sürmektedir.

İstanbul - Muğla arası uzaklık kaç km?

İstanbul - Muğla arası karayolu ile 785 km'dir.

İstanbul Muğla Otobüs Biletleri

İstanbul Muğla otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Muğla otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Euromos, Milas'ın kuzeybatısında ve Milas-Selimiye yolunun sağındadır. Halk arasında Ayaklı diye bilinir. Araştırmalar, kentin kuruluşunun MÖ 6. yy’a uzandığını ortaya koydu. Ancak, bilinen tarihi MÖ 5.yy’da başlar. Antik yazarlardan öğrenildiği kadarıyla, Euromos, Mylasa'dan sonra yörenin en önemli kentiydi. MÖ 5. yy kaynaklarında, Kyramos ya da Hyramos adıyla geçen Karia kentine, Helen hayranı Mausolos döneminde "güçlü" anlamına gelen Euromos denilmeye başlandı. MÖ 201-196 arasında Makedonya İmparatorluğu’nun egemenliğinde kaldı. Kente özgü bir tarihsel gelişim vermek olanaksızdır, çünkü Euromos'un tarihi Mylasa’nınkinden ayrı değildir. MÖ 167'de Rodos'a karşı başlatılan ayaklanmaya katıldı. Mylasa'nın ortak yönetim anlaşmaları sonucu çevre kentleri baskı altına almasıyla kimliğini iyiden iyiye yitirdi. MÖ 2.yy'da bağımsızlığını kazandıktan sonra gelişip zenginleştiği kalıntılardan anlaşılır. Dikkati çeken ilk yapı, antik kentin kuzeyinde Kızılbayır Tepesi’nin yamacındaki Zeus Tapınağı’dır. Korint düzenli tapınak 6x9 sütunlu bir peripterostur. Pronaos, cella ve opisthodomostan oluşan yapı MÖ 2.yy'a tarihlenir. Ancak, kimi kalıntılardan kutsal alanın MÖ 6.yy'a uzandığı saptandı. Tapınağın cellasında bir naiskos vardır. Günümüze 16 tanesi gelen sütunların bir kısmı yivsizdir. Kuzey ve batıdaki sütunların tümü adak yazıtlarından anlaşıldığı kadarıyla kentin ileri gelenlerince armağan edilmiştir. Tapınak önünde sunağın temelleri bulundu. Tapınağın kuzeyinde başlayan surlar tepeleri aşarak ovaya iniyordu. MÖ 3. yy'a tarihlenen surlardan, duvar kalıntıları ile tapınağın kuzeyindeki kule bugüne gelebildi. Helenistik tiyatronun oturma sıralarının bir kısmı ile sahne yapısının dış duvarları görülebilir. 50x70 m boyutlarındaki agorayı çeviren Dor düzenli stoa sütunlarının bazıları sağlamdır. Kent çevresinde, Roma ve Kariatipi mezarlar vardır. 

İstanbul Muğla otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Muğla otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Muğla otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ayar Aydın Seyahat 324 TL
Varan Turizm 600 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
  Muğla Hakkında
Nüfus:
866,665
Yüzölçümü:
12.949,21 km²
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Muğla Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.