Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al

Bursa Bodrum Otobüs Bileti

Bursa Bodrum Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 31dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Bodrum arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Bursa Bodrum otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Bodrum güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Bodrum seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Bodrum hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Bodrum şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Bodrum Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin 81 ilinden biri olup, aynı zamanda sahip olduğu sanayi yapılanması ile nüfus yoğunluğunun en çok olduğu şehirlerden biridir. Şehir aynı zamanda önemli tarihi mekanları da bünyesinde barındırmaktadır. Bunun başlıca nedeni Osmanlı’ya başkent olarak ev sahipliği yapmış olmasıdır. Bu bakımdan türbe, külliye gibi döneme ait tarihi yapılardan bolca mevcuttur. Bu yapılar ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Aynı zamanda şehir, doğal güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Yeşil ve mavinin uyum ile buluştuğu nadir noktalardan biridir. Şehre deniz yolu ulaşımı kolaylıkla sağlanabilmektedir. Ayrıca gene turizm açısından yarar sağlayan gölleri bünyesinde barındırmaktadır. 

Bodrum, Türkiye’nin Muğla ilinin bir ilçesidir. En azından içerisinde bulunduğu il kadar turizm açısından ün kazanmıştır. Akdeniz ikliminin temel özelliklerini sergiler. Yazları sıcak ve kurak geçmektedir. Kışları ılık ve yağışlı geçer. Bu durum turizmin gelişmesinde birincil derecede etkilidir. Şehir, turizm açısından yalnızca ülke içerisinde değil, ülke dışında da bir üne sahiptir. Turinçgil tarımına müsait bir yapısı vardır. Bodrum kalesi ilçenin önemli tarihi noktalarından biridir. Özellikle yaz mevsiminde dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçi akınına uğramaktadır. Rusya, Yunanistan, Almanya, İngiltere gibi ülkeler başta olmak üzere dünya çapında meşhur bir tatil bölgesi olarak yerini almıştır.
 
Paranızdan ve zamanınızdan tasarruf sağlayarak bir an önce bu iki güzergah arasında yolculuk yapmak için www.neredennereye.com adresi üzerinden Metro Turizm, Ulusoy gibi birçok otobüs firmasının biletlerini alabilirsiniz. Yolculuğunuzun ardından kullandığınız firma ile ilgili görüşlerinizi de yine bu sayfa üzerinden bizlerle paylaşarak daha sonraki aşamada bu firmayı tercih edecek yolculara yol gösterebilirsiniz.
Bursa Bodrum otobüs bileti mi aradınız? Bursa Bodrum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Bodrum otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Bodrum Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Bodrum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.