Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
95 TL
Bilet Al
104 TL
Bilet Al
106 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al

Adana Bodrum Otobüs Bileti

Adana Bodrum Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 4dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Adana Bodrum arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

Adana Bodrum otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Bodrum güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Bodrum seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Bodrum hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Bodrum şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Bodrum Otobüs Biletleri

Adana Bodrum otobüs bileti mi aradınız? Adana Bodrum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bardakçı Koyu: Bodrum'un yakın çevresinde yer alan koyda küçük bir plaj bulunmaktadır. Burada bir de tatlı su kaynağı vardır. Bu su, mitolojide adı geçen aşk tanrıçası Afrodit'in su içtiği Salmakis Çeşmesinden akan sudur. Bardakçı Koyu sırtlarında görülen yapı, Salmakis Burcu ya da Kaplan Kalesi adını alır. Burası Hermafrodit Efsanesi'nin doğduğu yerdir. Afrodit’in oğlu bir gün Salmakis suyunda yıkanırken Salmakis adlı su perisi onu görür ve aşık olur. Salmakis, yaptığı aşk teklifleri reddedilince, onu birden kucaklayarak sarılır ve aşkının ebedi olması, iki vücudu birbirinden ayırmamaları için tanrılara dua eder. Dua kabul edilir, ikisi ebediyen birleşirler. Erkek ve kadın vücudundan oluşan bu bütüne, Hermafrodit adı verilir.

NeredenNereye.com üzerinden hızlı bir şekilde Adana Bodrum otobüs bileti satın alabilirsiniz. Adana Bodrum otobüs bilet fiyatları ve seferleri dışında Adana Bodrum arası kaç km, Adana Bodrum arası otobüsle kaç saat gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz.
 
Karatoprak: Bodrum'a 25 km uzaklıktadır. Yarımadanın batı ucunda yer alır, ince kumlu bir plajı vardır. Karatoprak'a hizmetin gerektirdiği altyapı getirilmiş durumdadır.
 
Yalıkavak: Bodrum'a 19 km uzaklıkta bulunan bir kıyı köyüdür. Kumsalları ile ünlüdür.
Bunlardan başka ayrıca Turgutreis, Aspat, Bağla, Faralya, Göl Kıyısı, Haremten, Karaincir, Kemer, Türk Bükü gibi dinlenme yerleriyle Salmakis ve Gümüşlük plajları vardır.
 
Bodrum çevresinde, Mavi Yolculuk yapacak teknelerin günübirlik uğrayabilecekleri sayısız koy vardır. Bunlardan bazıları ise şunlardır: Alakışla Bükü, Gökdiken Bükü, Pabuç Burnu, Aspat Koyu, Orak Adası, Ağaçlı Koyu, Kargıcık Bükü ve Bağlar Koyu.
 
Yine çevrede çok sayıda ada bulunmaktadır. Bu adalara, turizm şirketleri teknelerle seferler düzenlemektedir. Başta gelen adalar şunlardır: Güllük-Gökova arasında Büyük Kiremit Adası. Çavuş Adası, Çatal Adası ve Üçyan Adası; Gökova Körfezi’nde Kargı Adası, Kara Ada, Orak Adası, Çelebi Adası, Yıldız Adası, Şehir Adaları, Karaada, Zeytinli Adası, Köremen Adası, Yedi Ada ve Mersincik Adası.
Bodrum ilçesinin en önemli ılıcası Karaada Ilıcasıdır. Bodrum'dan motorla 20 dakikada ulaşılabilen ılıca, Karaada üzerinde ve Ada'nın kuzey kesiminde yer alır. 
 
En ucuz fiyatlarla Adana Bodrum otobüs bileti satan www.neredennereye.com üzerinden Adana’dan Bodrum’a giden otobüs firmaları şunlardır; Adıyaman Gülaras Turizm, Ben Turizm, Yeni Adana, Lider Adana Seyahat, Isparta Petrol Turizm, Seç Turizm’dir.
Adana Bodrum otobüs bileti mi aradınız? Adana Bodrum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Bodrum otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Hatay Nur Turizm 95 TL
Ben Turizm 104 TL
Isparta Petrol 106 TL
Has Turizm A.Ş. 110 TL
Seç Turizm 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Bodrum Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Bodrum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.