scorecardresearch

İzmir Bodrum Otobüs Bileti

İzmir Bodrum Otobüs Bileti

İzmir Bodrum Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 7dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Bodrum arası giden otobüs firmaları ortalama 19 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Karadeveci firmasıdır.

İzmir Bodrum bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Bodrum bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Bodrum otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Bodrum Otobüs Biletleri

Ege’nin incisi İzmir’den, Türkiye’nin ve dünyanın bir başka ünlü tatil beldesi Bodrum’a otobüs yolculuğu yapmak mutluluk verici olsa gerek. Zeki Müren’in evini görmeden, Akyarlar, Karaincir, Akçabük gibi farklı koylarda denize girmeden, antik tiyatroda konser dinlemeden ve Bitez dondurmasından yemeden Bodrum’dan dönmeyin! İzmir-Bodrum arası otobüs yolculuğunuz için en uygun fiyatlı bileti bulabileceğiniz neredennereye.com’un sizi tatil cenneti Bodrum’a taşıyacak olan otobüs firması Metro Turizm’dir. Kalitel,i güvenilir, konforlu ve eğlenceli bir Bodrum otobüs yolculuğu için Metro otobüslerinde TV, internet, WC, koltuk arkası ekran gibi donanımlar bulunuyor…
İzmir Bodrum otobüs bileti mi aradınız? İzmir Bodrum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Bodrum otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
ATS Turizm 25 TL
Balıkesir Uludağ Turizm 28 TL
Karadeveci 28 TL
Metro Turizm 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Bodrum Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Bodrum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.