Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
70 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al

İstanbul Afyonkarahisar Otobüs Bileti

İstanbul Afyonkarahisar Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 456 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 29dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Afyonkarahisar arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Afyonkarahisar bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Afyonkarahisar bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Afyonkarahisar otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Afyonkarahisar Otobüs Biletleri

İstanbul Afyon otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Afyon otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

İstanbul’dan ucuz otobüs bileti ile yola çıktığınızda Eskişehir üzerinden geçerek Afyonkarahisar’a ulaşırsınız. 5 saate yakın bir sürede tamamlanan otobüs yolculuğu için biletlerinizi her zaman en avantajlı fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Her iki ilde de otogarlara toplu taşıma araçları ile kolay ulaşım sağlanabilmektedir. Aynı şekilde otogarlardan kalkan firmaların özel servislerini kullanarak da şehirlerin farklı ilçelerine ulaşabilirsiniz.
Şehir sınırları içinde bulunan termal merkezler ve kaplıcalar ile sağlık turizmi için en önemli noktalardan birisidir. Kaplıcaların çevresinde bulunan geniş konaklama seçenekleri ile her bütçeye göre otel yer almaktadır. Antik kent kalıntıları ve ev sahipliği yaptığı sayısız tarihi eser ile Afyonkarahisar yerli ve yabancı turistlerce her mevsim ziyaret edilen bir şehirdir. En uygun otobüs bileti ile seyahat edebildiğiniz şehirde ziyaret edebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.
Şehirde yapılan kazılardan elde edilen tüm eserleri Afyon Arkeoloji Müzesi’nde görebilirsiniz. Kentin ortasında yüksek bir tepede konumlandırılmış olan Afyon Kalesi; Hititler döneminden kalma bir yapıdır. Karahisar kalesi olarak da adlandırılan kalenin M.Ö. 1300’lü yıllarda inşa edildiği düşünülmektedir. Ahşap tavan işlemeleri ile bilinen ve ahşap direkler üzerine oturtularak inşa edilen Ulu Camii halk arasında; bu özelliğinden dolayı 40 Direkli Camii olarak da isimlendirilir. Afyon Kalesinin kurulduğu tepenin yamacında buluna camii 1200’lü yılların sonlarına doğru yapılmıştır.  
Otobüs bileti sorgulama için neredennereye adresini ziyaret edebileceğiniz gibi mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak tüm akıllı cihazlarınıza indirmeniz mümkün. Uygulama üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Anadolu’da kurulan ilk mevlevihaneler arasında yer alan Sultan Divani Mevlevihanesi; Mevlevi öğretisinin ortaya çıkış yeri olarak kabul edilen ve İslam alimi Hz. Mevlana’nın da türbesi bulunan Konya’daki mevlevihaneden sonra en önemli yer olarak kabul edilir. 13. Yüzyılda kurulan Mevlevihane Hz. Mevlana’nın soyundan gelen Sultan Divani zamanında en parlak dönemini yaşamıştır ve onun adıyla anılmaya başlanmıştır.
Afyon’da ne yenir? Ekmek kadayıfı şehrin en bilinen tatlısı üzerine eklenen taze kaymak ile tadına tat katılan bu lezzeti mutlaka denemelisiniz. Ağzıaçık adı verilen börek, sebzelerle ve etle pişirilen Özbek pilavı, sakala çarpan çorbası şehirde bilinen yemekler arasında.

İstanbul Afyonkarahisar otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Afyonkarahisar otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Afyonkarahisar otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Güney Akdeniz 70 TL
Metro Turizm 85 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.