Yolcu Sayısı
1

Afyonkarahisar İstanbul Otobüs Bileti

Afyonkarahisar İstanbul Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Özkaymak Turizm
554 TLBilet Al
Kontur
593 TLBilet Al
Metro Turizm
593 TLBilet Al
Sakarya Vib Turizm
593 TLBilet Al
Pamukkale Turizm
594 TLBilet Al

Afyonkarahisar İstanbul Arası

 • En Ucuz Sefer554,00 ₺
 • Afyonkarahisar → İstanbul Arası Kaç Km456 km
 • Afyonkarahisar → İstanbul Arası Kaç Saat7sa 18dk
 • Günlük Sefer Sayısı18
 • En Çok Sefer Yapan FirmaMetro Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı5

Afyonkarahisar İstanbul Online Otobüs Bileti
Afyonkarahisar İstanbul otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Afyonkarahisar İstanbul güzergahı için arama yapın, Afyonkarahisar - İstanbul arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Afyonkarahisar ve İstanbul Şehirlerinde Ulaşım
Afyonkarahisar ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Afyonkarahisar İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Afyonkarahisar → İstanbul Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar - İstanbul arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Afyonkarahisar - İstanbul otobüs bileti fiyatı en ucuz 554,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Özkaymak Turizm tarafından satılmaktadır.

Afyonkarahisar - İstanbul arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Afyonkarahisar - İstanbul arasında günlük ortalama 5 firma 18 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Özkaymak Turizm, Kontur, Metro Turizm, Sakarya Vib Turizm , Pamukkale Turizm.

Afyonkarahisar - İstanbul arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Afyonkarahisar - İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 18dk sürmektedir.

Afyonkarahisar - İstanbul arası uzaklık kaç km?
Afyonkarahisar - İstanbul arası karayolu ile 456 km'dir.

Afyonkarahisar İstanbul Otobüs Biletleri

Afyon İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Afyon İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Eyüp Sultan Külliyesi, Eyüp'te iskele yanındadır. Fatih'in İstanbul'u aldıktan sonra yaptırdığı ilk yapı topluluğu olması açısından önem taşır. Külliye, cami, türbe, medrese, imaret ve çifte hamam yapılarından oluşur. Küçüklüğü ve yapıların düzensiz yerleşimiyle daha sonraki Selatin künyelerinden ayrılır. 1458'de Fatih, Ebu Eyyub al-Ensari'nin gömütü olarak bilinen yere, türbe ve camiyi yaptırdı.
Günümüze ulaşan cami yapısı ise 1798-1800'de Selim III zamanında yapıldı. Daha önce 1724'te inşa edilen minareler korundu. Ana mekan, ortada merkezi kubbe, yanlarda sekiz yarım kubbe ile örtülüdür. Dışa taşkın durumdaki dört köşe mihrap da yarım kubbelidir. İç avlu, 12 sütuna oturan 13 kubbeli revakla çevrilidir. Cami avlusunun yanlarında, medrese odaları yer alır. Kubbeli, iki büyük mekandan oluşan imaret külliyenin güneydoğusundadır. Caminin karşısında Eyüp Sultan Türbesi vardır. Küfeki taşından, sekiz köşeli, kubbeli bir yapıdır. İç duvarlarını süsleyen beyaz-mavi çiniler ve vitraylı pencereler 16. yy'dan kalmadır.

Kanuni Sultan Süleyman Külliyesi, Büyükçekmece'dedir. 1563’te Mimar Sinan tarafından yapıldı. Mescit, kervansaray, sübyan mektebi ve çeşmeden oluşmaktadır. Kare planlı mescidin önünde, iki son cemaat yeri vardır. Ancak sonradan gördüğü onarımlarla özgün biçimini yitirmiş durumdadır. Avlu ucunda bulunan bağımsız minare, bu türün özgün örneklerindendir. Minberi, soğan biçimli bir kubbeyle
örtülüdür. Külliye yapılarından kervansaray, kuzeydoğu-güneybatı yönünde, dikdörtgen planlı ve sivri çatılı bir yapıdır.

Zal Mahmut Paşa Külliyesi, Eyüp'tedir. Zal Mahmut Paşa tarafından 16. yy'ın ortalarında Mimar Sinan'a yaptırıldı. Cami, iki türbe, medrese ve çeşme yapılarından oluşur. Alanın engebesine uygun olarak iki basamaklı biçimde yerleştirilmiş külliye yapıları, değişik planı ve örtü düzeniyle ilgi çeker. Külliye yapılarından caminin ana mekanı, iki payeyi bağlayan üç kemerin taşıdığı bir kubbeyle örtülüdür. Doğu, batı ve kuzey yönlerinde, sütunlara dayanan tonozlu bölümlerle ana mekan genişletilmiş durumdadır. Merkezi kubbe dıştan, dört köşe bir kuleyle desteklidir.

U biçimli üst medrese camiyi doğu, batı ve kuzeyden çevreler. L biçimi alt medresenin ise kuzey ve doğu yönündeki sütunlu revakları arasına odalar yerleştirilmiş durumdadır. Türbe sekiz köşeli, kubbeli bir yapıdır. Girişinde dört sütunlu bir revak vardır. Külliyenin şadırvanı, köşelerde sekiz sütuna oturan konik bir çatıyla örtülüdür. Avlunun doğu duvarında 1589 yapımı çeşme yer alır.

Afyonkarahisar → İstanbul En Uygun Otobüs Biletleri

Afyonkarahisar İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Özkaymak Turizm554 TL
Kontur593 TL
Metro Turizm593 TL
Sakarya Vib Turizm 593 TL
Pamukkale Turizm594 TL

Afyonkarahisar Hakkında

 • Nüfus396.621
 • Yüzölçümü14.719 km2
 • Plaka03
 • Telefon kodu(272)
 • OtogarAfyonkarahisar Otogarı

İstanbul Hakkında

 • Nüfus14.160.467
 • Yüzölçümü5.315 km2
 • Plaka34
 • Telefon koduAvrupa Yakası (212)
  Anadolu Yakası (216)
 • Otogarİstanbul Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Afyonkarahisar → İstanbul


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr