Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Gaziantep Malatya Otobüs Bileti

Gaziantep Malatya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 247 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Malatya arası giden otobüs firmaları ortalama 112 sefer düzenlenmektedir.

Gaziantep Malatya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Gaziantep Malatya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Gaziantep Malatya seyahatinize başlamadan önce, Gaziantep ve Malatya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Gaziantep ve Malatya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Gaziantep Malatya Otobüs Biletleri

Gaziantep Malatya Otobüs Bileti
Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş noktalarından biri olarak kabul edilen şehirlerinden bir tanesidir. Gaziantep, halk arasında “Doğu’nun Paris’i” ve “Antep” olarak da anılmaktadır. Birçok eski medeniyete ev sahipliği yapmış olan Anadolu’nun bu özelliğinin en net olarak görülebildiği yerlerden biri de Eski Mezopotamya  uygarlıklarına ev sahipliği yapmış olan Gaziantep şehridir. Bu ilimizin tarihi geçmişinin M.Ö 10.000’li yıllara kadar uzandığı rahatlıkla söylenebilir. Bugün Gaziantep içerisinde zengin tarihi geçmişinden kalan çok sayıda kültürel mirası bir arada görebilmek mümkündür. Şehir, Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu etkin direnişin neticesinde, “Gazi” unvanını alarak aynı zamanda yakın dönem siyasi tarihi açısından da önemli bir noktada yer almayı başarmıştır. Gaziantep, mutfağı ve yöresel lezzetleri ise yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da tanınan ve bilinen lezzetlerdir. Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarına vardığınızda şehirde ustalarının ellerinden Antep mutfağının en değerli ürünlerini deneyebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarına giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi,Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Merkezi, Zeytinhan, Rumkale, Gaziantep Pazar Hamamı, Karpuzatan Mesire Yeri, Hızır Yaylası” gibi şehrin görülmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Gaziantep - Malatya otobüs bileti satın alarak yolculuğunuzu gerçekleştirdiğinizde, seyahatiniz Malatya Otogarında son bulacaktır. Malatya Otogarı üzerinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Malatya, zengin tarihi geçmişi ile Türkiye’nin doğusunda yer alan önemli şehirlerinden biridir. Anadolu’nun pek çok şehri gibi binlerce yıllık geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve bu medeniyetlerden günümüze oldukça değerli kültürel mirasları taşımayı başarmıştır. Özellikle Malatya ile özdeşleşmiş olan bir tarım ürünü bulunmaktadır. Kayısı, bir nevi yapılan üretim ve yapılan tanıtım çalışmaları ile birlikte Malatya’nın en büyük sembollerinden biri haline gelmiştir. Gaziantep - Malatya otobüs bileti satın alarak Malatya Otogarına giriş yaptığınızda, “Günpınar Şelalesi, Arslantepe Höyüğü, Malatya Kalesi, Levent Vadisi, Malatya Atatürk Evi, Orduzu, Karakaya Baraj Gölü, Battalgazi Ulu Cami, Mustafa Paşa Kervansarayı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Gaziantep - Malatya otobüs bileti fiyatları, “45 -55 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Gaziantep - Malatya güzergahında sefer düzenleyen firmalar arasında, “Can Dersim Tunceliler, Cesur Bingöl Seyahat, Has Bingöl, Esadaş Turizm, Turay Seyahat, Malatya Medine Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Gaziantep - Malatya otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.