Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
42 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al

Gaziantep Malatya Otobüs Bileti

Gaziantep Malatya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 247 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Malatya arası giden otobüs firmaları ortalama 112 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma MALATYA BEYDAGI firmasıdır.

Gaziantep Malatya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Malatya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Malatya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Malatya Otobüs Biletleri

Gaziantep Malatya otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Malatya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Gaziantep, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup bağlı olduğu bölgenin en gelişmiş şehridir. Nüfus yoğunluğu ve ekonomik büyüklü bakımından Güneydoğu Anadolu bölgesinin en gelişmiş şehri olan Gaziantep, bölgenin kalkınması ve bölge halkına istihdam sağlanması açısından büyük önem taşımaktadır. Gaziantep’in halk arasında kullanılan adı Antep’tir. Antep, gazi unvanını Kurtuluş Savaşı’nda gösterdiği başarılarından dolayı almıştır. Aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olmasından dolayı, kültür ve tarihi kalıntı açısında da zengindir. Bu durum ilin turizmi üzerinden etkilidir. Antep baklavası ise gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hatırı sayılır bir üne sahiptir. 
Malatya, Türkiye’nin 81 ilinden biri olarak, Doğu Anadolu bölgesinin Yukarı Fırat bölümünde kalmaktadır. Malatya sağladığı tarım ürünü sayesinde ülke içerisinde kayısı diyarı olarak bilinmektedir. Şehrin yükseltisi fazladır. Bağlı bulunduğu coğrafi konumdan dolayı ilde karasal iklim görülmektedir. Karasal iklimin temel özelliklerine bağlı olarak, kışları soğuk ve sert, yazları sıcak ve kurak geçmektedir. Malatya yurt içindeki kuru kayısı ihtiyacının yüzde seksenini tek başına karşılamaktadır. Bu şehrin ekonomik faaliyetlerinin kayısı üretimi üzerine yoğunlaşmasına neden olmuştur.
Gaziantep üzerinden Malatya’ya gitmek için en ucuz otobüs biletlerini www.neredennereye.com üzerinden bulabilirsiniz. Neredennereye.com Metro Turizm, Ulusoy, Nilüfer, Pamukkale gibi bir çok kaliteli otobüs firması ile çalışmaktadır.
Gaziantep Malatya otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Malatya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Malatya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Esadaş 42 TL
Can Dersim Tuncelililer 45 TL
Turay Turizm 45 TL
Has Bingol 45 TL
Cesur Bingöl 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.