Yolcu Sayısı
1

Fethiye otobüs bileti

Fethiye Otobüs Bileti

En popüler Fethiye otobüs rotaları

Fethiye otobüs bileti fiyatları, Fethiye otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Fethiye otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
İzmirFethiye490 TL13
AydınFethiye500 TL11
BayrampaşaFethiye1100 TL9
İstanbulFethiye1100 TL9
AlibeyköyFethiye1100 TL9

Fethiye otogarı

  • Fethiye(252) 614 67 85

Fethiye otobüs biletleriFethiye, Muğla ilinin 13 ilçesinden birisi ve ilçenin yönetim merkezi olan şehir. Kentin eski adı Meğri'dir. Bu adın, Rumların "uzak diyar" anlamına gelen Makri adlandırılmasından türediği düşünülmektedir. Nüfus yoğunluğu açısından da Muğla merkez ve diğer ilçelerden büyüktür. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Muğla - Fethiye otobüs bileti satın alarak beldeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Fethiye Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerine Fethiye ve diğer ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun Fethiye otobüs biletlerini istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Tatil için güneyde bir cennet arıyorsanız Fethiye otobüs bileti ile başlangıç yapabilirsiniz. Akdeniz Bölgesi’nin turistik ilçesi Fethiye için online otobüs biletini ayağınıza getirdik.

Fethiye’ye gidebileceğiniz otobüs firmaları Kamil Koç, Metro, Varan, Pamukkale, Lider Turizm, İsmail Ayaz Turizm, Has Turizm, Fethiye Seyahat, Batı Antalya Tur ve Güney Akdeniz Seyahat’dir. Bu otobüs firmaları ile Fethiye’ye varabileceğiniz gibi Antalya yahut Muğla’ya sefer düzenleyen otobüs firmaları ile de aktarmalı olarak Fethiye’ye ulaşım sağlanabilir. Sitemizden online bilet alabileceğiniz otobüs firmalarını bir arada görmek size onları karşılaştırma açısından avantaj sağlayacaktır. Mesela en ucuz Fethiye otobüs biletini arıyor olabilirsiniz. Bunun için firmaları tek tek aramak yerine Neredennereye.com'da direk sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Fethiye’ye en çok uğranılan destinasyonlara İstanbul, Antalya, İzmir ve Muğla’yı örnek verebiliriz. Özellikle yaz aylarında sıklıkla Fethiye otobüs bileti arandığından bu dönemde bilet trafiğine karışmamak için erken alım yapmanızı tavsiye ederiz. Fethiye Otogarı yerli ve yabancı birçok turist ağırladığından geniş ve kapsamlı bir yapıya sahiptir. Sizde otogara vardığınızda her türlü kişisel ihtiyaçlarınıza çözüm bulmanız mümkündür.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Fethiye otobüs bileti satın alarak Fethiye Otogarına giriş yaptığınızda, “Muğla Müzesi, Zeki Müren Sanat Müzesi, Marmaris Müzesi, Fethiye Müzesi, Osman Hamdi Bey Konağı, Milas Müzesi, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, Saburhane, Sarıgerme Plajı, Zeytinlikuyu Plajı, Kızkumu Plajı, Ölüdeniz, İztuzu Plajı, Bitez Plajı, İçmeler Halk Plajı, İnlice Halk Plajı, Belcekız Plajı, Kıdrak Plajı, Hayıtbükü Plajı, Sultaniye Kaplıcaları, Uyku Vadisi, Çubucak Tabiat Parkı, Usuluk Koyu Tabiat Parkı, Ömer Eşen Tabiat Parkı, Bodrum Tuzla Kuş Cenneti, Karabağlar Yaylası, Asar Dağı, Kumlubük Koyu, Bozukkale Koyu, Hisarönü, Günlüklü Koyu, Şeytan Yalısı, Bördübet Koyu, Kargı Koyu, Kabak Koyu, Kelebekler Vadisi, Akbük Koyu ” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Fethiye Otobüs Seferleri

Günümüzde Muğla Otogarı üzerinden Fethiye ulaşımı sağlayabileceğiniz firmalar arasında, “Has Turizm, Ben Turizm, Seç Turizm, Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Süha Turizm, RH Turizm, İsmail Ayaz, Aksu Turizm, Çanakkale Truva Turizm, Öz Diyarbakır, Fethiye Seyahat, Vangölü Turizm, CSR Seyahat, Tokat Seyahat, Güney Akdeniz Seyahat, Siirt Petrol, Isparta Petrol, Varan Turizm, Balıkesir Uludağ” gibi otobüs firmaları yer alıyor.

Fethiye Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim?

En ucuz Fethiye otobüs biletini Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Yalnızca sitemiz, NeredenNereye.com web adresini ziyaret edin. Varış noktası olarak Fethiye seçtikten sonra gitmek istediğiniz tarihi belirleyerek bilet araması yaptığınızda, akıllı bilet arama motoru en uygun fiyatlı Fethiye otobüs biletlerini sizin için listelenecektir. Kendinize en uygun otobüs firmasının Fethiye otobüs biletini satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr