Yolcu Sayısı
1

Eğirdir otobüs bileti

Eğirdir Otobüs Bileti

En popüler Eğirdir otobüs rotaları

Eğirdir otobüs bileti fiyatları, Eğirdir otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Eğirdir otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
KonyaEğirdir200 TL23
ŞarkikaraağaçEğirdir160 TL9
BeyşehirEğirdir30 TL9
AdanaEğirdir80 TL8
OsmaniyeEğirdir80 TL8

Eğirdir otogarı

  • Eğirdir(246) 311 42 18

Eğirdir otobüs biletleriEğirdir, Isparta iline bağlı Eğirdir Gölü kıyısında bir ilçe. Isparta'ya 34 km uzaklıktadır. Eğirdir kentinin Lidya'nın son hükümdarı Kroisos (MÖ 560-MÖ 547) tarafından kurulduğu ve ilk adının da "Krozos" olduğu sanılmaktadır. Şehrin iç kalesi de Lidyalılar tarafından yaptırılmıştır. M.Ö. 540 yılında Pers İmparatorluğu tarafından işgal edilmiş,yaklaşık 200 sene Pers imparatorluğu egemenliğinde kalmış,daha sonra Seleukos egemenliği altına girmiştir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Isparta - Eğirdir otobüs bileti satın alarak beldeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Eğirdir Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerine Eğirdir ve diğer ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun Eğirdir otobüs biletlerini istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Isparta’nın Eğirdir ilçesine giden otobüs firmalarını, Eğirdir otobüs seferlerini ve rotasında Eğirdir bulunan diğer tüm araçları online olarak Neredennereye.com’da görebilirsiniz. Eğirdir’e direkt olarak gidebileceğiniz otobüs firması Isparta Petrol Turizm’dir. Peki Eğirdir’e aktarmalı olarak diğer otobüs firmaları ile nasıl gideceğinizi biliyor musunuz? Bu noktada Neredennereye.com yardımınıza koşuyor. Online olarak güncellenen sitemizde Eğirdir’e aktarmalı olarak gidebileceğiniz otobüs firmalarını ve Eğirdir’e otobüs seferlerini görebilirsiniz. Isparta’ya gidebileceğiniz Gürman Turizm, Öz Isparta Turizm, Anadolu Ulaşım, Hattuşaş, Van Gölü ve Kontur Turizm firmaları ile yolculuk yaptıktan sonra Isparta Otogarında bulunan servis ve minibüsler ile Eğirdir’e geçiş yapabilirsiniz.

Eğirdir’e en çok İstanbul, Isparta ve İzmir destinasyonlarından yolculuk yapılıyor. Eğirdir ilçesinde bulunan Eğirdir Gölü ilçeye olan ziyaretin artışını sağlamıştır. Özellikle yaz aylarında ilçede hareketlilik artıyor. Bu nedenle Eğirdir otobüs seferleri kışa göre yaz mevsiminde fazlalık gösteriyor. Eğirdir’e gitmek için seçeceğiniz otobüs firmasının tüm özelliklerini görebileceğiniz sitemizde yolculukta oturacağınız koltuk yerini de kendiniz belirliyorsunuz.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Eğirdir otobüs bileti satın alarak Isparta Otogarına giriş yaptığınızda, “Lavanta Vadisi, Eğirdir Gölü, Yazılı Kanyon, Zindan Mağarası, Antiocheia Antik Kenti, Dündar Bey Medresesi, Adada Antik Kenti, Eğirdir Kalesi, Kızıldağ Milli Parkı, Pınargözü Mağarası, Akpınar Köyü Seyir Terası, Altınkum Plajı, Bedre Koyu Plajı, Can Ada, Yeşil Ada, Eğirdir Gölü, Kovada Gölü, Karacaören Baraj Gölü, Beyşehir Gölü, Yazılı Kanyon, Yaka Kanyonu, Lavanta Vadisi, Kuz Mağarası, Gelincik Dağı, Tota Yaylaları ve İçmeleri, Melikler Yaylası, Eğirdir Beşkuyular Yaylası, Davraz Kayak Merkezi, Gökçay Mesire Yeri, Barla Kasabası, Eğirdir, Kuyucak Köyü” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Eğirdir Otobüs Seferleri

Günümüzde Isparta Otogarı üzerinden Eğirdir ulaşımı sağlayabileceğiniz firmalar arasında, “Isparta Petrol, Adıyaman Gülaras, Metro Turizm, Süha Turizm, Esadaş Turizm, Vangölü Turizm, Ben Turizm, Tokat Yıldızı, Öz Diyarbakır, Seç Turizm, Has Turizm, Ulusoy Turizm, Elazığ Murat Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Batman, Alaşehir Sarıkız Turizm, Gölhisar Turizm, Has Diyarbakır, Mis Amasya, Iğdırlı Turizm” gibi otobüs firmaları yer alıyor.

Eğirdir Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim?

En ucuz Eğirdir otobüs biletini Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Yalnızca sitemiz, NeredenNereye.com web adresini ziyaret edin. Varış noktası olarak Eğirdir seçtikten sonra gitmek istediğiniz tarihi belirleyerek bilet araması yaptığınızda, akıllı bilet arama motoru en uygun fiyatlı Eğirdir otobüs biletlerini sizin için listelenecektir. Kendinize en uygun otobüs firmasının Eğirdir otobüs biletini satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr