Yolcu Sayısı
1

Çorlu otobüs bileti

Çorlu Otobüs Bileti

En popüler Çorlu otobüs rotaları

Çorlu otobüs bileti fiyatları, Çorlu otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Çorlu otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
MalkaraÇorlu160 TL23
BayrampaşaÇorlu200 TL22
İstanbulÇorlu200 TL22
AlibeyköyÇorlu200 TL22
EdirneÇorlu200 TL21

Çorlu otogarı

  • Çorlu(282)

Çorlu otobüs biletleri

Tekirdağ ilinin en gelişmiş ilçelerinden biri olan Çorlu, her geçen gün hızla büyüyor. Çorlu otobüs bileti için otogarı dolaşmanıza yahut otobüs firmalarını tek tek aramanıza gerek yok. Size sunduğumuz online bilet sistemi sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde Çorlu otobüs biletine sahip olabilirsiniz.

Trakya Bölgesi’nin en büyük ikinci yerleşim yeri olan Çorlu ilçesine ulaşım çok olanaklıdır. İzmir, İstanbul, Tekirdağ, Bursa ve Kocaeli destinasyonlarından yılın her döneminde Çorlu otobüs bileti bulabilirsiniz. İlçenin İstanbul’a yakın olması nedeni ile turizm açısından da yoğun ilgi görmektedir. Çorlu otobüs biletinizi alırken, Neredennereye.com’da öncelikle bulunduğunuz lokasyon ve gideceğiniz tarihi seçmeniz gerekiyor. Ardından listelenen firmalardan size en uygun bileti seçebilirsiniz. Fiyata göre sıralama yaparak en ucuz Çorlu otobüs biletini görebileceğiniz gibi Çorlu otobüs seferlerinin hareket saatlerini de inceleyebileceksiniz. Çorlu’ya gideceğiniz aracın koltuk, televizyon, internet gibi özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca Metro Turizm ile Çorlu’ya direk ulaşmanız da mümkün.
Çorlu’da güzel bir gezi planı hazırlarken rotanıza Şarköy ve Kumbağ’da denize girme aktivitelerini de eklemeyi unutmayın. Şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Çorlu Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr