Yolcu Sayısı
1

Çarşamba otobüs bileti

Çarşamba Otobüs Bileti

En popüler Çarşamba otobüs rotaları

Çarşamba otobüs bileti fiyatları, Çarşamba otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Çarşamba otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BulancakÇarşamba150 TL49
VakfıkebirÇarşamba180 TL47
ÜnyeÇarşamba110 TL46
TireboluÇarşamba160 TL45
EspiyeÇarşamba150 TL43

Çarşamba otogarı

  • Çarşamba(362)

Çarşamba otobüs biletleri

Samsun’un doğusunda yer alan Çarşamba ilçesine gitmek için Çarşamba otobüs biletini Nerdennereye.com’dan almak size avantaj sağlayacaktır. Çarşamba otobüs bileti, otobüs firmaları ve daha bir çok güncel bilgi sitemizde yer alıyor.

Nüfus açısından Samsun’un en büyük ilçesi olan Çarşamba’ya İzmir, Ankara ve İstanbul gibi destinasyonlardan haftanın her günü otobüs bileti bulabilirsiniz. İstanbul’dan Çarşamba’ya yolculuk yapacaksanız, yaklaşık 12 saat süren bu seyahatte konforunuza en uygun otobüs firmasını seçmelisiniz. İstanbul’dan ortalama 55-60 TL gibi fiyatlar ile Çarşamba otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Çarşamba’ya otobüs seferi düzenleyen firmalar Ulusoy, İyi Gün Çarşamba Seyahat, Kanberoğlu Turizm, Yeni Çarşamba Seyahat, Lider, Hazar, Tokat Yıldızı, Süha ve Van Gölü Turizm’dir. Bu otobüs firmalarının araç içi özelliklerini inceleyebilir fiyat olarak da en ucuz Çarşamba otobüs biletini bulabilirsiniz. Çarşamba ilçesine giderken iklim özelliklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Samsun’un doğusunda bulunan ilçede Karadeniz iklimi hakimdir. Bu nedenle yolculuk öncesi kıyafet seçiminizi yaparken mevsim değişikliğine uygun tercihler yapmanızda fayda var. Çarşamba Otogarı, tüm otobüs firmalarının uğradığı merkezi bir otogardır. Siz de otogara vardığınızda bölgenin diğer yerleşim merkezlerine belediye otobüsleri ve minibüsler aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Çarşamba Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr