Bursa Malatya Otobüs Bileti

Bursa Malatya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1031 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 21dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Malatya arası giden otobüs firmaları ortalama 16 sefer düzenlenmektedir.

Bursa Malatya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Malatya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Malatya seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Malatya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Malatya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Malatya Otobüs Biletleri

 Bursa, Türkiye’nin illerinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güneyinde yer almaktadır. Bununla birlikte şehir ülkenin en gelişmiş şehirlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle otomotiv alanında ülkenin en önde gelen şehridir. Bursa ziyaretçilerinin ilgisini özellikle doğal güzellikleri ile çekmektedir. Bunun yanı sıra modern şehir görüntüsü ile tarihi yapıların iç içe olması geçmişin ve geleceğin birleştiği bir nokta görünümü yaratmaktadır. Başta Osmanlı olmak üzere pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bir dönem Osmanlı’nın başkentliğini yaptığı için döneme ait pek çok yapıyı günümüze taşımayı başarmıştır. Yükselti seviyesi ülkenin geri kalanına oranla düşüktür. İklimsel olarak ılıman iklimin özelliklerini sergilemektedir. Yazları sıcak ve kurak geçerken, kışları ılık ve yağışlı olarak geçer. Kar yağışı görülse de hava fazlası ile soğuk olmaz.
Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Oylat Pazarı, Bursa Merinos, Mudanya Zeytinbağı Kaplıca Limanı, Saitabat şelalesi, Tirilye evleri, Bursa Saat Kulesi, Yıldırım Türbesi, Yeşil Türbe, Mudanya Hasanpaşa Hamamı yer almaktadır. 


Malatya, Türkiye’nin illerinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. İl ülke içerisinde kayısı diyarı olarak bilinmektedir. Ülkenin kuru kayısı ihtiyacının çok büyük bir kısmını tek başına karşılamaktadır. Bunun yanı sıra tarihi geçmişi açısından da oldukça zengin bir şehirdir. Bunun nedeni geçmişte ticaret yollarının üzerine kurulmuş olmasından kaynaklanmaktadır.
Malatya ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Yusuf Ziya Paşa Bedesteni, Malatya Kalesi, Melik Sunullah Camii, Orduzu, Levent Vadisi yer almaktadır.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Malatya’ya gitmek için Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.