Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al

Bursa Edirne Otobüs Bileti

Bursa Edirne Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 420 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 35dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Edirne arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Bursa Edirne otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Edirne güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Edirne seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Edirne hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Edirne şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Edirne Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin illerinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güney kesiminde yer almaktadır. Bursa doğal güzellikleri ülke içerisinde ve ülke dışarısında ünü olan bir şehirdir. Bu özelliği ile her yıl binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Şehrin, göller yöresinin bir parçası olmasının da bunun üzerinde etkisi vardır. Genel bitki örtüsü olarak orman görülmektedir. Bursa’nın sınırları içerisine kendisine özgü bir ılıman iklim türü görülmektedir. 

Şehir, tüm bu özellikleri nedeni geçmişinde medeniyetler tarafından yerleşim noktası olarak seçilmiştir. Aynı zamanda Osmanlı’ya bir dönem de olsa ev sahipliği yapmıştır. Bu sayede döneme ait pek çok tarihi ve kültürel esere ev sahipliği yapmaktadır. 
 
Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Nikaia Antik Kenti, Mudanya Rum Mahallesi, Koimesis Kilisesi, Medikion Manastırı, Orhan Gazi Türbesi, Yeşil Camii, Oylat Mağarası, Kırgızlar Türbesi, Hatuniye Türbesi yer almaktadır.
 
Edirne, Türkiye’nin illerinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasında yer almaktadır. İl coğrafi olarak, Kırıkkale, Tekirdağ, Çanakkale, Ege Denizi, Yunanistan, Hasköy ile komşuluk içerisindedir. İl sınırları içerisinde hakim olan bitki örtüsü ormandır. Ormanlık alanlarının fazla olmasının yanı sıra şehir topraklarının büyük bir kısmı tarım arazisi olarak kullanılmaktadır. 
 
Edirne ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Üç şerefeli Camii, Lozan Anıtı ve Müzesi, Edirne Sağlık Müzesi, Gala Gölü, Saroz Körfezi, Ali Paşa çarşısı yer almaktadır.
 
Edirne İstanbul otobüs bileti alarak da Edirne üzerinden İstanbul'a gidebilirsiniz. Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Edirne’ye gitmek için Metro Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Bursa Edirne otobüs bileti mi aradınız? Bursa Edirne otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Edirne otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Edirne Hakkında
Nüfus:
279,508
Yüzölçümü:
6.097,91 km²
Plaka:
22
Telefon kodu:
(284)
Otogar:
Edirne Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.