Beylikdüzü Otobüs Bileti

Beylikdüzü Otobüs Bileti

Beylikdüzü Otobüs Biletleri

İstanbul’a bağlı bir ilçedir. Türkiye'nin seksen bir ilinden biri olan İstanbul aynı zamanda en gelişmiş şehri olma özelliğini taşımaktadır. Bununla birlikte kendisine bağlı bir ilçe olan Beylikdüzü de ülke genelinden en hızlı şekilde gelişim göstermeyi başarmıştır. Bununla birlikte şehrin tarihi ve kültürel açıdan gelişmiş bölgelerinden birinde yer almaktadır. Bu durum özellikle Osmanlı döneminden kalma kalıntılarda ve yakın dönem tarihinde keskin şekilde kendini belli etmektedir. 
Bu ilçe sınırları son zamanlarda genişlemeye devam etmektedir. Bunun nedeni ilçenin şehrin kalabalık nüfusnu taşımak için her geçen gün büyümek zorunda kalmasından kaynaklanmaktadır. Bu durum ilçenin kalablık nüfusunu karşısında yaşanılan sosyolojik olgunun gün geçtikçe daha daha kötü bir şekle bürünmesine neden olmuştur. 
İlçede en göze çarpan, ilçede kurulan pazardır. İstanbul genelinde kurulan en büyük ve düzenli Pazar olması, ilçede yaşayanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır.
Beylikdüzü emlak piyasası için de oldukça hareketliyken, 1999 yılında gerçekleşen depremle birlikte ciddi bir fiyat düşüşü yaşanmıştır. İlçeye yakın olan Avcılar’da hasar gören ve yıkılan binalar, bu ilçe içinde tehlike arz etmektedir. Deprem sonrası yapılan yapılarda güvenlik çok daha fazla olsa da emlak piyasasına çok fazla yansımamıştır. Yine de ilçede yapılan ve hala yapılmaya devam eden konut projeleri, bölgenin çehresini değiştirmekte ve prestijini artırmaktadır. Sağlam mimari yapılanmaların hızlı şekilde yayıldığını yeniden yönlendirmesini görmek mümkündür. Bölgeyi daha yakından tanımak için neredennereye.com üzerinden  Beylikdüzü otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Beylikdüzü - 5 Günlük Hava Tahmini
22 Eki Perşembe
parçalı az bulutlu
20,2 °C
parçalı az bulutlu
23 Eki Cuma
açık
20,3 °C
açık
24 Eki Cumartesi
açık
20,6 °C
açık
25 Eki Pazar
kapalı
21,2 °C
kapalı
26 Eki Pazartesi
parçalı bulutlu
20,6 °C
parçalı bulutlu