Altınova Otobüs Bileti

Altınova Otobüs Bileti

Altınova Otobüs Biletleri

 Ege denizinde bulunan harika bir ilimiz olan Balıkesir’in özellikle tatilcilerin en uğrak mekanı olmasından sonra sizlere Altınova ilçesinde gezilmesi gereken yerlerin başında olan mekanlar hakkında bilgiler sunmaya devam edelim. Ülkemizde yatan tarihi dokular ve doğal güzellikler Dünya’nın hiçbir ülkesinde bulunmamaktadır. İşte bu yüzden son zamanlarda özellikle yabancı turistlerin en çok ilgi odağı olan tatil beldesi Altınova hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık ve paylaşmaya başladık.

 

Altınova ilçesine sizlere tatil yerleri hakkında bilgi vermek en doğrusu olur. Doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çekmesi bu ilçenin en çok rağbet gören yerleri oluyor. İşte Altınova’da bulunan ayvalık ve Cunda adası son derece güzel bir doğa ile sizleri bekliyor. Ege Denizinin en soğuk sularına sahip olan bu bölgeye geldiğiniz zaman ilk gezmeniz gereken yerler Ayvalık’tır. Sahil olan son derece temiz olan bu bölgede tatil geçirmek sizler için bulunmaz bir fırsat olarak dikkat çekiyor.Adını meşhur ayvalık tostuna veren bu beldeye gelip de Ayvalık tostu yemeden ayrılmak olmaz. Bu yüzden Altınova’da ayvalık tostu mutlaka ama mutlaka yemenizi tavsiye ederim.

Altınova’dan Cunda adasına gitmeniz otomobil ile 10 dakika sürdüğünden bir diğer gezilmesi gereken yer olarak sizlere bu beldemizi öneriyoruz. Son zamanlarda yapılan çalışmalar ile daha güzel bir hal olan bu doğa harikası sizleri bekleyen güzellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Altınova otobüs biletini neredennereye.com'dan satın alabilirsiniz. 

Altınova - 5 Günlük Hava Tahmini
18 Haz Salı
açık
27,4 °C
açık
19 Haz Çarşamba
kapalı
27,6 °C
kapalı
20 Haz Perşembe
parçalı az bulutlu
27 °C
parçalı az bulutlu
21 Haz Cuma
hafif yağmur
27,9 °C
hafif yağmur
22 Haz Cumartesi
kapalı
28,7 °C
kapalı