Yolcu Sayısı
1

Altınoluk otobüs bileti

Altınoluk Otobüs Bileti

En popüler Altınoluk otobüs rotaları

Altınoluk otobüs bileti fiyatları, Altınoluk otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Altınoluk otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BalıkesirAltınoluk160 TL44
ÇanakkaleAltınoluk160 TL19
İzmirAltınoluk270 TL18
BursaAltınoluk260 TL12
BandırmaAltınoluk380 TL11

Altınoluk otobüs biletleri

Altınoluk, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Ege Denizi kıyısında yer alan en gözde tatil beldelerinden biri olan Altınoluk özellikle yaz aylarında büyük ziyaretçi akınına uğramaktadır.

Altınoluk Ulaşım

Altınoluk’a ulaşım karayolu üzerinden sağlanır. Özel aracı olmayanların en büyük kurtarıcısı olan Altınoluk otobüs seferleri sayesinde ulaşım oldukça kolay ve rahat bir şekilde sağlanabilir. Isparta Petrol, Balıkesir Uludağ Turizm, Metro Turizm, Çanakkale Truva Turizm ve Ulusoy Turizm Altınoluk’a yolcu taşıma hizmeti sunan Altınoluk otobüs firmaları arasında yer alır. Altınoluk otogarı beldenin merkezinde bulunmaktadır. Buradan Altınoluk’un dilediğiniz yerine hızlı ve kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Altınoluk Otobüs Bileti Fiyatları

Altınoluk otobüs bileti satın alabileceğiniz en hızlı, kolay ve güvenli adres NeredenNereye.com’dur. Yukarıda bahsi geçen otobüs firmalarının iletişim acentelerine gitmenize hiç mi hiç gerek kalmadan, oturduğunuz yerden ucuz Altınoluk otobüs bileti için satın alma işlemini birkaç dakikalık sürecek bir işlem ile tamamlayabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak web sitemizi ziyaret etmeniz ya da üzerinden mobil uygulamamızı cep telefonlarınıza indirmeniz gerekir. Ardından ana sayfamızda yer alan arama yapma bölümündeki gerekli bilgileri doldurup sefer aratması yapmalısınız. Bu aramanın sonunda belirlediğiniz kriterlere uygun olan tüm seferler bir sayfada listelenecektir. Bu listeleme sayfası üzerinde firmalar arasında Altınoluk otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapabilir, otobüs özelliklerini görebilir ve sizin için en uygun olan sefer saatini seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra dolduracağınız yolcu bilgilerinden sonra Altınoluk ucuz otobüs bileti için satın alma işlemini tamamlamış olursunuz. İsterseniz bu işlemler sırasında küçük bir ücret ödeyerek seyahat sigortası da satın alabilir ve böylece bavul kaybı, kaza durumu ya da otobüs kaçırma ihtimaline karşı kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz online bilet size SMS ve e-posta yoluyla iletilecektir. Seyahat planınızda herhangi bir değişiklik olması halinde bu biletinizi iptal etme hakkınız olduğunu da bilmelisiniz. Otobüsünüzün kalkmasına son 24 saat kalana kadar yapılacak olan iptal işlemlerinde herhangi bir ücret kesintisi yapılmamaktadır. Ancak 24 saatten az bir süre kalmış ise belli bir miktar kesinti yapılmak durumundadır. Ancak dilerseniz siz biletinizi iptal etmeyip 6 ay geçerli olacak şekilde açık bilete dönüştürme hakkınızı da kullanabilirsiniz.

Altınoluk Gezi Rehberi

Zeytinlikler ile bezeli bir sahil kasabası olan Altınoluk küçük olmasın a rağmen gezip görülmeye değer olan birçok doğal ve tarihi güzellik ile doludur. Altınoluk’un kuzeyinde yer alan Kazdağları bölgede görülmesi şart olan yerlerden ilk sırayı alır. Oksijen miktarı bakımından dünyada ikinci sırada bulunan Kazdağları tam doğa harikasıdır. Sütuven Çağlayanı, Tahtakuşlar Etnoğrafya Müzesi, Hasanboğuldu Şelalesi, Zeytinli, Kızılkeçili Çağlayanı ve Kadıköy Altınoluk’ta görülmesi gereken doğal güzelliklerden birkaç tanesidir. Bir de pırıl pırıl Altınoluk plajları gezinizin olmazsa olmaz bir parçasıdır.

Altınoluk Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr