Tokat Seyahat Tokat Otobüs Seferleri

Tokat Seyahat
 
 

Tokat Seyahat Tokat Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Büyük Tokat Oteli
356
228 08 08
Grand Ballıca Oteli
356
232 04 00
Merkez
356
214 15 22 - 444 11 60
Merkez
356
276 58 61
Otogar
356
213 35 00 - 01 - 02
Otogar
356
276 11 10 - 275 75 75 - 276 85 55
356
275 23 84

Tokat Seyahat

444 11 60
 Tokat
0356 214 15 22 - 212 70 02

“Güle güle git”

Tokat Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Tokat Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Günümüz modern kalite anlayışına sahip genç, dinamik, güler yüzlü çalışanlarıyla ve misafir memnuniyeti odaklı sunduğu hizmetlerle Tokat Seyahat, yolcularına kendilerini ayrıcalıklı, özel ve özgür hissettirebilmek için var gücüyle çalışıyor. Güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularının ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayan Tokat Seyahat, "Güle güle git!" temennilerinin kaliteli hizmet, rahatlık ve güven duygusu ile yolcularının gülümseyen yüzlerinde gerçeğe dönüştüğü; yol hiç bitmese dedirtecek yolculuklar yaşatıyor. Misafirlerine, yol boyunca kurdukları hayallerinin gerçekleşebileceği hissini uyandıracak, hayalleri gibi güzel olan gerçek yolculuklar yaşatan Tokat Seyahat, insana, doğaya ve içinde yaşadığı topluma karşı taşıdığı sorumluluk; sahip olduğu değerler ve belirlediği ilkeler doğrultusunda, gelişimde sürekliliği esas alarak koşulsuz misafir memnuniyeti kazanmayı hedefliyor. Ulusal ve uluslararası hizmet standartları çerçevesinde kaliteli ve zamanında hizmet sunmak gayesiyle, alanında yenilikçi ve güvenilir kuruluşlar arasında yer almayı amaçlayan Tokat Seyahat, kaliteli hizmet anlayışı, çalışanları ve kazandığı misafir memnuniyetiyle sektörde önemli bir değer olarak var olmak için çalışıyor. Tokat Seyahat’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Tokat Seyahat’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Tokat’tan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Tokat’a Tokat Seyahat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Tokat Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. Tokat Seyahat’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tokat Seyahat’in araçlarının tümünde ücretsiz 3G wireless internet hizmeti veriliyor. Böylece yolcular seyahatleri boyunca ister cep telefonlarından, isterlerse dizüstü bilgisayarlarından ya da tabletlerinden internet erişimi sağlayabiliyorlar. Ayrıca Tokat Seyahat’in araçlarında 24 saat açık büfe soğuk – sıcak içecekler, kek, bisküvi ve mevsimsel olarak değişen ikramlar ücretsiz olarak sunuluyor.

Tokat Seyahat, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Tokat  Seyahat, 15 araçlık Mercedes Benz Travego araçlarıyla ve araçlarında bulunan üstün güvenlik sistemleriyle misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Tokat Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Tokat Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Tokat’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Tokat Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Tokat Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Tokat Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tokat Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

100 üzerinden
70Puan
51%
13%
0%
10%
26%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Bilet" Misafir   Online bilet alabilirsek daha da iyi olcağını düşünüyorum. Değerlendirirseniz sevinirim.
"Şehiriçi servis hakkında" Emrah Demirsoy   Yaklaşık 2 yıldır toki konutlarında ikamet ediyorum ve tokiye halen servis uygulamanız başlamadı.Ben bugün Ankara'dan 12:30 arabanızla Tokat'a geldim. Arabanızdaki şoförler deneyimli,servis elemanınız ise çok nazikti. Ankara'ya belirli aralıklarla, sürekli gidiş gelişlerim oluyor. Kısaca bügün eşimle elimizde bavullar tokiye ulaşmak için çok sıkıntı çektik,tokiye servis uygulamanızın başlamasını istiyoruz,şimdiden ilginize teşekkür ederim.
"Fırmanız..." filiz   2005de tokat üniversitesini kazandıgım günden beri tercih ettiğim tek firmansınız
yalnız buna rağmen hiç bir şekilde bir yarar elde edemiyorum
ne indirimlerden-ki öğrenciyim her yerde yapılan indirim nedense firmanızda yapılmıyor-
ne de bilet konusunda ayrıcalık yaşıyorum
19eylül 2008de tokata kayıt için gittim 21de dndüm ankaraya aynı gün 21nde aştiden ekimin 2sine biletimi ayırdım ve gönül rahatlığında ilçeye evime dndüm
ayın 2sinde almamı söylemişlerdi ama fırsatım olmadı alamayacağım için aradım bildirmek için
yalnız 3 senedir firmanızı tercih etmeme ragmen biletimi almadıgım takdirde saat 11e kadar satılacağını söyledi ilçede olmam dolayısıyla gelemeyeceğimi ama kesin alacağımı bu bilete ihtiyacım oldugunu tlf numaramı da vermeme rahmen bekletilemeyeceği söylendi tlf kapattım henüz işte olan dayıma durumu izah ettim işten erken çıkıp saat akşam 10dan önce bileti almaya gitti ama bilet 11den önce satılmış daha sonra topçama yönlendirildik
topçamla anlaşmalı olabilirsiniz ama onlarda yapılan indirimlerin ve fırsatların neden sizde yapılmadıgını ğrenmek isterim çalışanlarınız da bu konuda birşey söyleyemiyorlar çünkü
yine sizin firmanızı tercih ediyorum ve etmeye de devam edeceğim
alışkanlıklar bırakılmıyor çünkü...
cevabınızı bekliyorum umarım bu konuda yardımcı olabilirsiniz
iyi çalışmalar
"Servis ve personel" Misafir   servisiniz ve personelınız cok cana yakın