Mersin Seyahat Ankara Otobüs Seferleri

Mersin Seyahat
 
 

Mersin Seyahat Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Aşti
312
224 15 15 - 224 15 16 - 224 15 17
Kızılay
312
425 46 29 - 418 91 20

Mersin Seyahat

444 35 33
2. Çevre Yolu Üzeri Mersin
0324 327 73 73 - 328 22 22 - 327 20 66 - 328 43 79 - 327 75 90 - 325 97 04

“Huzur, emniyet ve konfor”


Mersin Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


Mersin Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


1978’de kurulan Mersin Seyahat, kurulduğu günden bugüne misafirlerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Sürekli değişen teknolojiyi izleyen Mersin Seyahat, seyahatte sınırsız konforu yolcularına yaşatmak için yılmadan çalışıyor. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkaran Mersin Seyahat, misafirlerinin zamanına ve haklarına saygı duymayı ihmal etmiyor. Mersin Seyahat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Mersin Seyahat’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de otobüs bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Mersin’den Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Mersin’e Mersin Seyahat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Mersin Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. Mersin Seyahat’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Avantaj Kart Uygulaması ile Şimdi Yolculukta Avantaj Zamanı… 


Mersin Seyahat, Avantaj Kart sahiplerine pek çok avantaj sağlıyor. Avantaj Kart ile Mersin Seyahat’ten alacağınız her biletten kazanacağınız para puanlarla 10. biletten sonra 1 bilet ücretsiz. Avantaj Kart’ı Mersin Seyahat’in tüm şubelerinden temin edebilirsiniz.


TV Line ile Yolculuklar Çok Daha Keyifli


Mersin Seyahat, yolcululuk boyunca misafirlerinin keyifli zamanlar geçirmelerini de sağlayacak hizmetler sunuyor. TV Line hizmeti ile her koltukta bulunan kişiye özel TV, yolcuların keyiflerine keyif katacakları uygulamalarla dolu. Wireless internet ve müzik keyfi de TV Line hizmetinin birer parçası olarak dikkat çekiyor. 


Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Mersin Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Mersin Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Mersin’in tarihini, kültürünü ve eşsiz doğasını keşfetmek istiyorsanız, Mersin Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Mersin Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Mersin Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mersin Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden online otobüs bileti satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.


 

 

100 üzerinden
68Puan
51%
7%
7%
5%
30%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"YORUM-ELEŞTİRİ-ŞİKAYETLERE CEVAP" MERSiN SEYAHAT   Değerli kullanıcılar. Mersin Seyahatin web sayfası www.mersinseyahat.com.tr dir buradan bilet alabilir fiyatlara bakabilir istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz. 10 yılı aşkındır bu site yayında bazı arkadaşlar netten bi haber olduğumuzu yazmışlar ama birazcık insaf buraya kadar ulaşabildin sorununu bildirdinde bizim sayfamızamı ulaşamadın arkadaş bu nasıl bir tezatlıktır.
"Bılet almak" wolf   internetten bilet almak istiyorum yardımcı olur musunuz?
"Fıyat" fatos   mersın ankara arası kac saat fıyatı ne kadar
"Fiat" Misafir   ankara mersin kaç saat sürüyor acaba?
bir de fiyat listesinde yanlış yazıyor tam olarak fiyat ne kadar internetten alırsak ne kadar?
"MERSİN SEYAHATE TEŞEKÜRLER " fatih ÇINAR   MERSİN SEYAHATİN BÜTÜN ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM
"Internetten bihaber" muhittin aygar   İnternetten bırakın bilet almayı web sayfasına ulaşıp telefonlarını öğrenmek bile mümkün değil. Çağın gerisinde kalmaya başladılar.
"Bilet" mahir alptekin   internetten bilet almak istiyorum