scorecardresearch
Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Kayseri Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Kayseri seyahatleriniz için otobüs bileti fiyatları arasında seçiminizi kolayca Neredennereye üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde arama yaptığınızda size en uygun seferlerin tamamını aynı sayfada bir arada görüntülersiniz. Böylece kolaylıkla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Tüm seferleri listelemek için arama kısmındaki kutucuklara şehir ve tarih bilgilerini girip bilet ara butonuna tıklamanız yeterli. Karşınıza gelen ekranda seçiminizi yaparak biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. İç Anadolu’da bulunan il kara yolları ile kolay ulaşım sağlanan bir şehirdir. En eski yerleşim yerleri arasında yer alan şehir; Kapadokya olarak adlandırılan bölge içinde bulunmaktadır. Burada tarih boyunca birçok medeniyet varlık göstermiştir. Şehir de bu medeniyetlerin kültürel miraslarına ev sahipliği yapmaktadır. Ucuz otobüs bileti ile seyahat ederek şehre geldikten sonra ziyaret edebileceğiniz eserler ve görebileceğiniz yerler arasında; Ağırnas Yer Altı Şehri, Aladağlar Milli Parkı, Döner Kümbet, Erciyes Kayak Merkezi ilk sıralarda gelmektedir. Döner Kümbet; dışında kullanılan taş süslemeleri etrafında dolaşırken yapının döndüğü izlenimini verdiği için halk arasında bu isimle anılmaya başlanmıştır. Şah Cihan Sultan’a ait olan bu türbe 1276 yılında yapılmıştır. Kümbet Melikgazi ilçesinde bulunmaktadır. Erciyes Kayak Merkezi özellikle kış döneminde yoğun turist çekmektedir. Kayak sporuyla uğraşanların en çok tercih ettikleri merkezlerin başında gelmektedir. Kış aylarında şehirde bulunuyorsanız buraya mutlaka gelmelisiniz. Günübirlik gelerek merkezde zaman geçirebileceğiniz gibi konaklama tesislerinde kalarak daha uzun süre de buranın tadını çıkarabilirsiniz. Bilet satın almak için gerekli olan tüm işlemlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken AppStore veya Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirmek.
"Hiç Güven Vermiyor" Misafir
sefer iptal ediliyor ve kalkış saatine 20 dakika kala bildiriliyor. böyle bir hizmet anlayışıyla bu şirket fazla yaşayamaz gibime geliyor.
"Mola" Misafir
6-7 saat mola verilmedi 3 saatte 2 kere mola verildi
"Minnettarim" Misafir
herseyden once tesekkur ederim
Firma konusunda sikayetim veya talebim yok son derece memnunum hizmetiniz icin minnettarim
Iyi gunler dilerim efendim
"Saat'lere riayet yok" Misafir
nereden nereyede sıkıntı yok sıkıntı metro'da bilete yazan saatle otobüs saatleri birbirini tutmuyor. yani 17:30 da'ki araç 18:30 hareket etti 1 saat beklemek zorunda kaldık.
"Otobus saati yanlis" Misafir
Aldığım bilet saati ile otobüsün saati yanlışti sefer saatleri düzeltilsin
"Şikayet" Misafir
Tastan daha sert koltuklar. Servis soforunun sert ve kaba davranislari.
"Vasat" Misafir
Otobüs orta sınıftı. Hizmetler vasattı. Hizmet veren erkek görevli hem tecrübesiz, hem de ukala birisiydi. Mecbur kalmadıkça bir daha Süha turizmi tercih etmem.
"Tam bir hayalkırıklığı " Misafir
araçta tv var kulaklık yok ayakta yolcular var hostlar iyi niyetli fakat bişeyler ters gitmiş sanki tam bir hayalkırıklığı
"Şikayet" Misafir
Kesinlikle servisini beğenmedim 18 saat boyunca yalnizca bir kez cay servisi yapildi ayni zamanda yalnizca 1 kez mola verildi yolculuğum korkunç geçti ayni zamanda internette yoktu.
"Anadolu tufanbeyli turizm seyahat" Misafir
bu firmayla yolculuk yapmayı zor durumda kalmadığınız sürece kesinlikle önermiyorum. araç kalkış saatinden iki saat sonra kalktı köy minibüsü gibi her yerde yolcu alıp bırakıyor. belirttikleri saatten 3 buçuk saat sonra varacağım yere ulaştım. Araçları eski model, ikram yok denecek kadar kötü, internet yok, tvler çalışmıyordu. özetle şuana kadar yaptığım en kötü yolculuktu servis imkanı da yok zaten çoğu yerde yolcuları otogar dışında indirdiler.