Erzurum Otobüs Bileti
Erzurum Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kanberoğlu Turizm Erzurum Otobüs Seferleri

Kanberoğlu Turizm Erzurum Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
442
415 13 89
Merkez
442
415 13 89
442
233 52 18
442
233 52 18
ETS Tur
442
233 52 18

Kanberoğlu Turizm Erzurum otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Erzurum otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Kanberoğlu Turizm Erzurum online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Kanberoğlu Turizm Erzurum otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kanberoğlu Turizm firmasının 5 Erzurum şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Kanberoğlu Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Erzurum otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Kanberoğlu Turizm firmasının Erzurum otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Kanberoğlu Turizm firmasının Erzurum ve çevresinde 5 şubesi bulunmaktadır.

 

Kanberoğlu Turizm Erzurum Otobüs Seferleri
100 üzerinden
68Puan
49%
9%
7%
7%
28%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Arabasındaki tv ler çok kötüydü" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

kanberoğlu şirketinin arabasındaki tv ler çok kötüydü. yaklaşık yarısı çekmiyordu (uydu tvlerden bahsetmiyorum, onlar zaten yol koşullarına bağlı olarak çekmemesi kabul edilebilir ancak önceden yüklenmiş filmler ve müzikleri seçince de bağlantı hatası diyip durdu.) ayrıca hamsiköy dinlenme tesislerinde bilet alırken mola yok denmesine rağmen yarım saat mola verdik. yol boyu yolcuların ihtiyacları için dura dura geldik. ve 10.30 da varmış olmam gereken trabzonda 45 dakikalık gecikmeyle 11,15 te vardım. bunların düzeltilmesini dilerim.
bir de internetten aldığımız biletleriin aynı gün içinde bir saat önceden teslim alınabilmesi iyi değil. ben parasını verdiğim biletin çıktısını istediğim zaman alabilmeliyim.