Trabzon Erzurum Otobüs Bileti

Trabzon Erzurum Otobüs Bileti

Trabzon Erzurum Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 300 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 3dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 10 firma sefer düzenlemektedir. Trabzon Erzurum arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ali Osman Ulusoy firmasıdır.

Trabzon Erzurum bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Trabzon Erzurum bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Trabzon Erzurum otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Trabzon Erzurum Otobüs Biletleri

Doğu Karadeniz’in sarp yokuşlarına dayanan güzel şehir Trabzon’dan Doğu Anadolu’nun kayak, doğa yürüyüşü şehri Erzurum’a otobüsle keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Trabzon’dan Erzurum’a yapacağınız otobüs yolculuğunuz süresince iki bölge arasında şehir manzaraları, doğa oluşumları, Karadeniz’in nemli etkisinden Doğu Anadolu’nun karasal iklimine geçiş gibi detayları gözlemleyerek keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Erzurum’da, Palandöken kayak Merkezi’nde kayak yapabilir, Çifte Minareli Medreseyi ziyaret ederek Selçuklu Dönemi Üniversite Eğitimi hakkında yeni şeyler öğrenebilir, Şehzade Beyazıt’ın ve Şehzade Selim’in Lala’sı Lala Mustafa Paşa’nın adına yaptırılmış olan Lala Mustafa Paşa Camii’ni ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Tortum Gölü ve Tortum Şelalelerini de mutlaka görmenizi öneririz.
Trabzon’dan Erzurum’a giden otobüs firmalarını görüntüleyerek otobüs biletinizi seçmenize olanak tanıyan NeredenNereye.com’dan Erzurum otobüs biletinizi hızlıca satın alabilirsiniz. Yolculuğunuzun keyfine keyif katacak olan hızlı ve kolay otobüs bileti satın alma sisteminin avantajlarını yaşayın, otobüs biletinizi NeredenNereye.com’dan alın.

Trabzon Erzurum otobüs bileti mi aradınız? Trabzon Erzurum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Trabzon Erzurum otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Star Diyarbakır 35 TL
Öz Diyarbakır 35 TL
Özlem Cizre Nuh 35 TL
Vangölü Turizm 39 TL
Metro Turizm 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Trabzon Hakkında
Nüfus:
758,237
Yüzölçümü:
4.664,04 km²
Plaka:
61
Telefon kodu:
(462)
Otogar:
Trabzon Otogarı
  Erzurum Hakkında
Nüfus:
766,729
Yüzölçümü:
25.330,90 km²
Plaka:
25
Telefon kodu:
(442)
Otogar:
Erzurum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.