Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Trabzon Erzurum Otobüs Bileti

Trabzon Erzurum Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 300 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 38dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Trabzon Erzurum arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.

Trabzon Erzurum otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Trabzon Erzurum güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Trabzon Erzurum seyahatinize başlamadan önce, Trabzon ve Erzurum hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Trabzon ve Erzurum şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Trabzon Erzurum Otobüs Biletleri

Trabzon - Erzurum Otobüs Bileti
Trabzon, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nin, Doğu Karadeniz Bölümünde yer alan ve dünyada eşine ender rastlanır doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehirdir. Türkiye’nin pek çok noktasından Trabzon otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Trabzon Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini     kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.
Rumca adı, “Trapezunda” ve Antik Yunanca ismi, “Trapezus” olan Trabzon özellikle Osmanlı döneminin önemli kentlerinden bir tanesidir. Osmanlı döneminde şehzadelerin eğitimi için tercih edilen yönetim birimlerinden biri olan Trabzon’da günümüzde bu döneme ait çok sayıda eseri görebilirsiniz. “Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Rize” illeri ve “Eynesil, İkizdere, Kalkandere” ilçeleri ile komşuluk içerisinde bulunan il Karadeniz ulaşımı için önemli bir geçit noktasıdır. Karadeniz Bölgesi’nin Samsun’dan sonra ikinci büyük ili olan şehir halk arasında Osmanlı döneminden kalan etkiler nedeni ile “Şehzadeler Şehri” olarak da anılmaktadır. Trabzon yalnızca yakın dönem tarihinin değil aynı zamanda antik döneminde en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Karadeniz iklimi etkisi altında bulunan şehirde, yazları sıcak ve yağışlı, kışları sert ve yağışlı olarak geçer. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Trabzon otobüs bileti satın alarak Trabzon Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Vazelon Manastırı, Sümela Manastırı, Haldizen Yaylası, Sera Gölü, Çal Mağarası, Akçaabat Orta Mahalle, Trabzon Ayasofya Müzesi, Peristera Manastırı, Zağnos Vadisi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Trabzon - Erzurum otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Erzurum’da yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Erzurum Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzurum, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehirdir. Anadolu’nun eski yerleşim noktalarından biri olan bu şehir günümüzde Türkiye’nin en kalabalık yirmi dokuzuncu şehri olarak biliniyor. Türkiye’nin herhangi bir noktasından otobüs bileti satın alarak Erzurum Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Çifte Minareli Medrese, Pasinler Kaplıcası, Erzurum Ilıca Kaplıcası, Erzurum Atatürk Evi, İstanbulkapı, Balıklı Köyü, Erzurum Saat Kulesi, Erzurum Ulu Cami, Palandöken Kayak Merkezi, Yakutiye Medresesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Trabzon - Erzurum otobüs bileti fiyatları, “50 -70 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Kanberoğlu Turizm, Iğdırlı Turizm, Vangölü, Patnos İtimat, Has Bingöl, Star Diyarbakır, Cesur Bingöl” gibi firmaların en uygun Trabzon - Erzurum otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

  Trabzon Hakkında
Nüfus:
758,237
Yüzölçümü:
4.664,04 km²
Plaka:
61
Telefon kodu:
(462)
Otogar:
Trabzon Otogarı
  Erzurum Hakkında
Nüfus:
766,729
Yüzölçümü:
25.330,90 km²
Plaka:
25
Telefon kodu:
(442)
Otogar:
Erzurum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.