Rize Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Rize otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Rize otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Esadaş 3
Lüks Karadeniz 3
Tokat Yıldızı 2
Doğu Karadeniz 2
Vangölü Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Rize otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Rize bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Şehre sefer düzenleyen 30’a yakın firmanın otobüs bileti fiyatları arasında kolayca seçim yapmak için aramanızı Neredennereye’de yapabilirsiniz. Sitemizde tüm firmaları ve sundukları fiyatları bir arada aynı sayfada listelersiniz. Bunun için arama kısmındaki kutucuklara seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara demeniz yeterli. Karşınıza gelen ekrandan seçiminizi yaparak biletinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yemyeşil ormanlara sahip Rize; Karadeniz’in doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bir şehridir. Dereleri, dik yamaçları, asırlık ağaçları, yaylaları, dağları ve gölleri ile özellikle doğa turizmi için önemli bir noktadır. Rize’de bulunduğunuz sürede şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Aksu gölleri, Ambarlı Yaylası, Aşıklar Köprüsü, Ayder Yaylası, Ciha Kalesi, Kaçkar Dağı. Anzer yaylası tüm ülkde burada üretilen bal ile tanınmaktadır. Az miktarlarda üretilen bu bal lezzeti ve iyileştirici özellikleri ile yüksek fiyatlara satın alınabilmektedir. Önemli kara yolu bağlantıları üzerinde bulunmasından dolayı şehir kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Seyahat edeceğiniz firmaya karar verirken; firma hakkında bilginiz yoksa veya ilk defa seyahat edecekseniz yolcu yorumlarını okuyabilirsiniz.

Seyahatlerinde sitemizden aldıkları biletleri kullanmış olan müşterilerin kendi görüşleri ile firmalar ve hizmetleri hakkındaki yorumları size bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca siz de seyahatinizin ardından dilerseniz kendi yolculuk deneyiminizle ilgili yorumunuzu sitemizde paylaşabilirsiniz. Tüm bilet işlemleriniz dilediğiniz an pratik bir şekilde gerçekleştirmek için ise mobil uygulamamızı da kullanmanız mümkün. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Rize'ye geldikten sonra İzmir'e hızlıca geçiş yapabilir ve İzmir Ankara otobüs bileti de alarak Ankara'ya seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Yolculuğun sonunda adamlar bizi yağmurun ortasında akşam karanlığında kucağımızda 2 aylık bebeğimizle garaja girmemekte ısrar ederek ve valizimizi yolun ortasına bizimle birlikle bırakıp gittiler. Sayelerinde bide köpek saldırısına uğradık. Allahtan bekçi kulubesi vardı da sığınabildik. Bunun dışında ki sorunları belirtmek bile istemiyorum.
"Yine bir Metro Klasiği!" Misafir
Bir muavin kendince hesap yapıp bu durumu şoför ile paylaşmazsa inmesi gereken yerde inemeyen yolcular, geç kalan bir otobüs ve yine bir Metro klasiği ortaya çıkıyor.
"Sahil yolculuk " Misafir
Koltuklar rahattı. Ama 2.30 saat yolda kaldık, yedek araba gelmedi üstüne üstelik araba çalışınca ışıklarda durduğu zaman yine bozuldu bunu 2 defa yolda yaşadık. Bozuk arabayla taşıdığından dolayı can güvenliği hiç yoktu. Firmanızın ihmallerle dolu bir seferiydi. Sinir bozucu. İnsan hayatına önem vermeniz gerekir.
"" Misafir
Berbat bir tur kimseye önermem. Müşteri memnuniyeti umurlarında değil. Yolcuları saymak, eksik varsa aramak gibi hizmetleri yok.
" rahat bir yolculuk oldu" Misafir
rahat bir yolculuk oldu
"Kapalı Alan da Sigara Kullanımı" Misafir
Otobüs şoförü yol boyunca araç içinde bir çok kez sigara kullandı.
"" Misafir
Şoför arabanın içinde sigara iciyor ve ikram yok
"Hatalı bilet satışı " Misafir
İnternet üzerinden aldığım bilet bayan yanına bay satışı yapıldığından rahat bir yolculuk olmadı
"Konfor hakk" Misafir
Aracta koltuk araları oldukca dardı rahat degildi 5 saat bir an once bitsn istedm ayrica mola verilen yerde kafeterya ack degildi lavabo disinda baska bir ihtiyac giderilemedi
"" Misafir
Çok memnun kaldım