neredennereye.com, Öz Diyarbakır Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti

Öz Diyarbakır Seyahat
Öz Diyarbakır Seyahat Tic. Ltd. Şti.
 

neredennereye.com,
Öz Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat

444 21 00
İnönü Cad. No: 18 Diyarbakır
0412 228 09 00 - 228 83 00 (4hat)

Diyarbakır, Yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Türkiye'nin kalabalık illerindendir. Batman, Muş, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Mardin illeri ile sınır komşuluğu vardır. Coğrafi konumu nedeniyle eskilerden günümüze kadar birçok medeniyete bünyesinde barındırmıştır. Bu medeniyetlerin izlerini hala Diyarbakır ilinde mevcuttur. Diyarbakır'da bulunan Diyarbakır kalesi ve Hevsel bahçeleri UNESCO tarafından 2015 senesinde dünya mirası olarak tescil edilmiştir. Birçok doğal ve tarihi güzelliğe sahiptir. Yöresel lezzetleri ile de oldukça meşhurdur. Birçok insanın merak edip tatmak istediği yemekleri bulunmaktadır. Bu yöresel lezzetleri ve Diyarbakır'ın güzelliklerini görmek için bu ile seyahat eden birçok insanın tercihi Öz Diyarbakır Seyahat.

Öz Diyarbakır Turizm Hakkında

Diyarbakır merkezli olmak üzere Türkiye'nin birçok noktasına insan taşımacılığı yapan bir otobüs şirketidir. 1981 yılında faaliyete geçmiştir. Firmanın kurucuları Mehmet Seyhanlı ve Ahmet Arıkboğa’dır. İlk faaliyete geçtiğinde 13 adet otobüs ile hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduktan bir yıl gibi kısa bir süre sonra 13 adet olan otobüs sayısını 85'e çıkararak müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir. İlk olarak yolcu taşıma seferlerine Marmara, Ege, Akdeniz ve iç Anadolu bölgelerinde yapmıştır. Daha sonra Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde de seyahatleri başlamıştır. Kurulumundan sonra yönetim işini şimdilerde Mahmut Arıkboğa ve Remzi Seyhan yapmaktadır. Kurumsal yapısı ile müşterilerine hizmet veren Öz Diyarbakır Seyahat müşteri memnuniyetini ilke edilmiştir. Kaliteli olarak verdiği hizmeti en yüksek standartlara taşımak için her gün çalışmalar yapmaktadır. Firma bünyesinde çalışacak olan personele titizlikle seçen Öz Diyarbakır Seyahat deneyimli ve güler yüzlü personel ile çalışmayı tercih etmektedir.

Öz Diyarbakır Turizm'in Misyonu

Yüksek kalitede hizmet sunarak müşterilerinin her türlü beklentisini karşılayan öncü firma olmak.

Öz Diyarbakır Turizm'in Vizyonu

•Kurumsal yapısı ile müşterilerine konforlu ve kaliteli hizmet sunmak.

•Firma çatısı altındaki bütün personele eşit davranmak ve personelinin hakkını savunmak.

•Müşteri memnuniyetini maddi kazançların üzerinde tutmak

•Ulaştırma sektöründeki gelişmeleri takip ederek değişen koşullarda kendini yenilemek

Öz Diyarbakır Seyahat otobüs bileti fiyatları, Öz Diyarbakır Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Öz Diyarbakır Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Gaziantep 170 TL
Gaziantep - Diyarbakır 200 TL
Şanlıurfa - Diyarbakır 100 TL
Mersin - Diyarbakır 250 TL
Adana - Diyarbakır 250 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
78Puan
49%
21%
15%
5%
10%
Toplam Yorum Sayısı (144)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Çok çok rahat koltukları,yollar çok iyi olmamasına rağmen rahat edebilmenizi sağlıyor. İkramlar çok üst bence. Daha önce tatmadığım bir tatlıyı girişte hoşgeldiniz diye ikram etmeleri çok hoşuma gitti. Ve ikramların ardı arkası kesilmedi :) muavin ve şöförlerin saygılı ve samimiyetleri ise tabi ki de büyük bir teşekkürü hak ediyor. Yaşlı bir teyzeyi beklemeleri ona yaklaşımları çok iyiydi. İnsan ailemden her hangi bir insan gayet güvenli bir şekilde bu firma ile seyahat edebilir diyor. Tek düzeltilmesi gereken şey açılan müziklerin belki daha kısık sesle ya da açılmaması gerekiyor. Ama insan bunu bu kadar olumlu şeyin içinde görmemeklikten gelebiliyor.
Son olarak diğer firmalar da soru sorduğunuz da tersleyen insanların aksine burda size mantıklı bir açıklama yapılıp ,özür dilenip ,düzeltmek için çabalayan insanlar görüceksiniz. Çok daha büyümeniz dileğiyle. Güzel yolculuk için çok teşekkür ederim.
"Daha güzel olanilirdi" Misafir
Herşey güzeldi ama görüntü cihazı için kulaklık yoktu.Çok gereksiz sıcaktı ve arada birde olsa araç havanlandırılmalıydı.
Yine bu araçla yolculuk yaparım.Araç muavinine çok teşekkür ederim
"" Misafir
Hizmetlerinden dolayı teşekkürler
"Tek eksik eğlence " Misafir
genelde tv ya da diğer eğlence uygulamalarını pek kullanmam lakin son yolculuğumda biraz tv izlemek istedim ama hiçbir şekilde izleme olanağı bulamadım kanallar açılmadı sadece güvenlik kamerası gözüküyordu, Öz Diyarbakır Turizm her daim tercih edeceğim firmadır ama tv ve diğer uygulamalar konusunda bu sefer eksikti. Bu hususa dikkat edilirse sevinirim.
"Bu sefer iyiydi" Misafir
Diyarbakır araçları arasında özdiyarbakır daha iyi. Zamanında gelmedi yarım saat geç geldi, onun Sebebi de terminale varmaya 5 dk kala dinlenme tesisine girmesi bilgi verilse daha iyi olurdu.
"Suriyeli" Misafir
Değişik değişik tipler vardı otobüste.Afgan mıdır Suriyeli midir nedir.Rahatsız ediciydiler.Yabanice sürtünerek koridordan geçiyorlar ,müziğin seslerini sona kadar açıyorlardı.Bunların olduğunu bilsem almazdım bilet.

Otobüs perona geldi.en az 10 dakika muavinin otobüsten inip valizleri yerleştirmesini bekledik.Muavin keşke bir deodorant kullansaydı.

Araç içi ikramlar normaldiKötü değildi.En az 5-6 tv kanalı vardı.Yeterliydi.
Koltuk yanında priz vardı.Havalandırma iyi çalışıyordu.
"Öz Diyarbakır" Misafir
Verdikleri hizmetten çok memnun kaldık 5yıldız çok teşekkürler
"" Misafir
Yıllardır yolculuk yapan birisi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum, özellikle bitmek bilmeyen ikram servisleri çok çok güzeldi, firmaya teşekkür ediyorum, bu konuda eşsiz diyebilirim, hiç görmediğim kadar ikram sayısı ile karşılaştım, şoförler ve muavin arkadaşlar işlerini yeterince yerine getirdiler güvenli bir şekildede varış noktasına ulaştık, tekrardan teşekkür ederek bir sonraki yolculuğumda da aynı firmayı tercih edeceğimi garanti edebilirim.
"BAZI ŞEYLER İYİ OLSA DA BİR ÇOĞU KÖTÜYDÜ" Misafir
Konfor rahatlığına laf yoktu ama televizyon 3 kanal vardı 3 tanede film yüklemişler hepsi rastgele oynuyor.film izlemek isterseniz ya ortasından izlemeye başlayacaksın yada bir filmi bitip diğerine geçmesi için bekleyeceksiniz.Yani filmleri ne ileri nede geri sara biliyorduk.Onun dışında ikram-servis çok kötüydü kahve kola su başka bir şey yoktu.en kötü firmalarda bile çeşit çeşit meyve suları yanında kekler krakerler abur cuburlar bulunuyordu.İnternet wifi bağlantısını hiç bahsetmeye gerek yok muavin şifre veriyor ama internet İstanbuldan Şanlıurfaya kadar yoktu sebebini sorduğumda arada çekiyor dedi :) İstanbul dan Urfaya kadar hiç çekmedi ama.ve en önemlisi yol üzerinde yolcu değişimi yapmakta nedir yahu.şehir içinde arabası bozulmuş minibüsler gibi.biz urfaya giriş yapmayacağız diyip bir sosyal tesiste bizi başka cizre nuh diye firmanın aracına bindirip gittiler.urfaya girmeyecekseniz neden urfa için bilet satışı yapıyorsunuz.özellikle bu canımı çok sıkmıştı.
"Güzergahın en iyisi" Misafir
Güzergahın en iyi firması.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >