scorecardresearch

Güney Lüks Adana Seyahat Ankara Otobüs Seferleri

Güney Lüks Adana Seyahat Ankara Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Güney Lüks Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Lüks Adana Seyahat Ankara Şubeleri

Şube
Telefon
 

neredennereye.com,
Güney Lüks Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Ankara Güney Lüks Adana Seyahat otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Ankara Güney Lüks Adana Seyahat firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ankara (Merkez)
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
30Puan
0%
0%
17%
17%
67%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güney Lüks Adana" Misafir
Sabah 6:40 daki otobusun 7 :30 da kalkacagını en azından önceden söyleselerdi ona göre gelirdik biz de aşti'ye. 1 saat boşa beklemezdik soğukta.
" bir daha zor tercih ederim " Misafir
Otobüs yaklaşık bir saat geç kalktı gecikeceğine dair hiçbir bilgi verilmedi ayrıca tv çalışmıyordu zorda kalmadıkça bir daha zor tercih ederim
"Berbat bir yolculuktu" Misafir
Şehirler arası otobüs değil resmen şehir içi dolmuşu gibiydi her ilçeye girdi nerdeyse. 8 saatlik yolculuk tam 13 saat sürdü.
"çok ama çok kötü" Misafir
çok ama çok kötü
"Guney Lüks Adana pişmanlıktır" Misafir
Sabah 5 de kalkması gereken otobüs 5:45 de AŞTİ ye anca geldi.Tamam öyle aksaklıklar olabilir diyelim otobüse bindik adamlar geniş geniş daha otobüse yolcu arıyorlar hadi o da oldu diyelim otobüsün içi ahir gibi kokuyor havalandırma açılmasını istediğinde açık ya denip insan kandırmaya çalışmak hadi o da muavin enteresanlığı diyelim ama otobüs giderken tekerden gelen ses beni benden aldı.İste bu ve bunun gibi ihmalkar insanlar yüzünden o kadar can kaybı yaşanıyor bunun gibi Allah' a emanet çalıştıkları için o kadar can kayıpları yaşanıyor.Bu firmada terbiyesizlik almış başını gitmiş bizde bu firmadan yararlanarak iyice şımartıyoruz.Ben dersimi aldım inşallah benim bu tecrübemden yararlanıp kimse kendini riske atmaz.
"Servis" Misafir
Ankaradan saat 22.00 de hareket etti ve İstanbul Esenler otogara gece 3.30 gibi geldik.Bu saatte nasıl gidilir eve servis yokmuş Bağcılar gibi bir merkeze bidaha asla kullanmam.