neredennereye.com, Güney Akdeniz Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat
 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat

0 850 333 07 00
Belediye Otobüs Terminali No:27 Antalya
0242 331 11 00

Güney Akdeniz Seyahat


Firma, Akdeniz Bölgesi’nin turizm cenneti ilimiz Antalya güneşinin sıcaklığını ulaşım sektöründeki hizmetlerine yansıtan, yolcularını hiçbir şartta asla çaresiz hissettirmeyen tam bir sıcakkanlı Akdenizli'dir.  Bayram, hafta sonu ve benzeri özel günlerde güzergahlarına eklediği seferlerle, yolcularına daima ulaşılabilirliğinin sağladığı güven ve itibarla büyümekte olan firma, filosundaki 95 adet otobüsle hizmet vermektedir.


Yoğun geçen kış ayları boyunca Akdeniz sahillerine bir an önce kavuşmayı amaçlayan tatilcilerin özellikle tercih ettiği otobüs firması, mesafeleri deneyimli personeli ve konforlu otobüsleriyle kat eder. Her kademedeki hizmet personelinin gösterdiği anlayış sabır ve özveri, müşteri memnuniyeti olarak karşımıza çıkmaktadır.


Çağrı merkezlerinden ve on-line olarak yolcularının bütün şikayet dilek ve önerilerini dikkate alarak değerlendirir ve hizmet geliştirme çalışmalarında göz önünde bulundurur.


Yine aynı yıl yeni otobüsler alarak genişlettiği güzergahlarına, Hatay’ı da ekleyerek, Ankara- Adana, İstanbul-Adana, İstanbul- Antalya, Ankara- Antalya seferlerinin yanı sıra, Hatay-Adana-İstanbul -Ankara hatlarındaki yoğunluğu sefer sayısını arttırarak yolcusuna hissettirmeden hizmetlerini sürdürmeye devam eder.


Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti


Firma Antalya merkezli 1974 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk kurulduğunda firmanın adı Akdeniz seyahatti. 2002 yılında isminin Güney kelimesi de eklenerek firma kendini yenilemiş ve kurumsal bir hale gelmiştir. Yılında bünyesine yeni otobüsler ekleyerek araç filosunu daha da genişletmiş ve böylece daha büyük bir otobüs firması haline gelmiştir. Şu an günümüzde hizmette bulunan firmanın bünyesinde 95 adet otobüs bulunmaktadır. Her gün Hatay, Adana, Ankara, İstanbul, Alanya, Gazipaşa noktalarına 50'den fazla sefer yapmaktadır. Her geçen gün bünyesine yenilikler katarak ilerleyen firma adını kısa sürede sadece Akdeniz Bölgesi'nde değil tüm Türkiye'de duyurmayı başarmıştır. Firma, yolcularına birçok hizmeti sağlamak için onların tek ve şikayetlerini göz önünde bulundurmaktadır. 2010 senesinde çağın gereklerine uygun bir şekilde bünyesine teknolojik yenilikleri katarak bu teknolojilerden yolcularının da faydalanmasını imkan sağlamıştır. Yolcularına her daim en iyi hizmeti ve kaliteyi vermeye çalışmıştır. Ayrıca yoğun yolculuk zamanlarında Hatay, Adana, İstanbul ve Ankara seferlerini daha yoğun şekilde ve sayıda hizmete sokmaktadır. Firma, ilk kurulduğundan günümüze kadar Antalya'nın ilk ve tek yerli firması olarak kalmanın haklı gururu ile Antalya halkına hizmette hiç bir ödün vermemiştir.

Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti fiyatları, Güney Akdeniz Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Güney Akdeniz Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Antalya - Alanya 25 TL
Adana - Erdemli 25 TL
Adana - Mersin 20 TL
Adana - Silifke 35 TL
Bozyazı - Adana 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
70Puan
36%
23%
16%
5%
20%
Toplam Yorum Sayısı (121)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Değerlendirme" Misafir
normal bir otobüs işte ne olabilir ki başka , hepsi aynı yarım saat geç kaltı ve 1 saat erken geldi. bu 1.5 saatli zamanı nereden kazandılar merak ediyorum
"Metin aydoğdu" Misafir
sakarya bulvarı kısmına servis yok otobüste internet bozuk televizyonda film seçme özgürlğü yok
"Çok beğendim" Misafir
O kadar firmanın otobüsüne bindim . En çok begendiklerimden birisi de bu firma oldu. Teşekkürler
"Konfor" Misafir
Hersey mukkemeldi.tekrar kullanacagim
"Değerlendirme" Misafir
Mola ve dinlenme az.konfor çok iyi değildi yinede kötü sayılmaz.
"Memnuniyet " Misafir
Mersinden Antalya'ya yaptığım yolculuktan memnun kaldım. Muavinin davranışları çok saygılıydı. Otobüs genişliği oldukça güzeldi. İkramda ise sadece 1 kez ikram olduğundan 3 yıldız verdim. Eğlence kısmında da daha güncel filmler olabilirdi. Bunların dışında diğer pek çok firmaya göre gayet konforlu bir yolculuk oldu diyebilirim. Teşekkürler
"Geç kalmış " Misafir
Zamanında kalkiş dışında ofis personeli de kibar ce Görgülü deyil ler bunların dışında gelel olarak iyi denebilir
"Guzel" Misafir
Gayet guzel gecti yolculugum arabaniz gayet luks guzel ve rahatti ama rica etsem su sabah kahvaltisinda verdiginiz pogacalar bir degilde iki olsa cok iyi olur
"Otobüs yolculuğuna göre iyiydi gayet" Misafir
Yalnız verdiğiniz wi-fi hizmeti ve prizler, televizyondaki usb girişi çalılmıyprdu bilginiz olsun
"Mersin" Misafir
Aynı zamanda ayın 6 sında mersine yolculuğumuz var inşallah internet vardır tv çalişiyordur

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >