scorecardresearch
neredennereye.com, Güney Akdeniz Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat
 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat

0 850 333 07 00
Belediye Otobüs Terminali No:27 Antalya
0242 331 11 00

Firma, Akdeniz Bölgesi’nin turizm cenneti ilimiz Antalya güneşinin sıcaklığını ulaşım sektöründeki hizmetlerine yansıtan, yolcularını hiçbir şartta asla çaresiz hissettirmeyen tam bir sıcakkanlı Akdenizli'dir.  Bayram, hafta sonu ve benzeri özel günlerde güzergahlarına eklediği seferlerle, yolcularına daima ulaşılabilirliğinin sağladığı güven ve itibarla büyümekte olan firma, filosundaki 95 adet otobüsle hizmet vermektedir.

Yoğun geçen kış ayları boyunca Akdeniz sahillerine bir an önce kavuşmayı amaçlayan tatilcilerin özellikle tercih ettiği otobüs firması, mesafeleri deneyimli personeli ve konforlu otobüsleriyle kat eder. Her kademedeki hizmet personelinin gösterdiği anlayış sabır ve özveri, müşteri memnuniyeti olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çağrı merkezlerinden ve on-line olarak yolcularının bütün şikayet dilek ve önerilerini dikkate alarak değerlendirir ve hizmet geliştirme çalışmalarında göz önünde bulundurur.

Yine aynı yıl yeni otobüsler alarak genişlettiği güzergahlarına, Hatay’ı da ekleyerek, Ankara- Adana, İstanbul-Adana, İstanbul- Antalya, Ankara- Antalya seferlerinin yanı sıra, Hatay-Adana-İstanbul -Ankara hatlarındaki yoğunluğu sefer sayısını arttırarak yolcusuna hissettirmeden hizmetlerini sürdürmeye devam eder.


Firma Antalya merkezli 1974 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk kurulduğunda firmanın adı Akdeniz seyahatti. 2002 yılında isminin Güney kelimesi de eklenerek firma kendini yenilemiş ve kurumsal bir hale gelmiştir. Yılında bünyesine yeni otobüsler ekleyerek araç filosunu daha da genişletmiş ve böylece daha büyük bir otobüs firması haline gelmiştir. Şu an günümüzde hizmette bulunan firmanın bünyesinde 95 adet otobüs bulunmaktadır. Her gün Hatay, Adana, Ankara, İstanbul, Alanya, Gazipaşa noktalarına 50'den fazla sefer yapmaktadır. Her geçen gün bünyesine yenilikler katarak ilerleyen firma adını kısa sürede sadece Akdeniz Bölgesi'nde değil tüm Türkiye'de duyurmayı başarmıştır. Firma, yolcularına birçok hizmeti sağlamak için onların tek ve şikayetlerini göz önünde bulundurmaktadır. 2010 senesinde çağın gereklerine uygun bir şekilde bünyesine teknolojik yenilikleri katarak bu teknolojilerden yolcularının da faydalanmasını imkan sağlamıştır. Yolcularına her daim en iyi hizmeti ve kaliteyi vermeye çalışmıştır. Ayrıca yoğun yolculuk zamanlarında Hatay, Adana, İstanbul ve Ankara seferlerini daha yoğun şekilde ve sayıda hizmete sokmaktadır. Firma, ilk kurulduğundan günümüze kadar Antalya'nın ilk ve tek yerli firması olarak kalmanın haklı gururu ile Antalya halkına hizmette hiç bir ödün vermemiştir.

Güney Akdeniz Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Güney Akdeniz Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Antalya - Alanya 20 TL
Alanya - Antalya 22 TL
Gazipaşa - Antalya 28 TL
Adana - Aydıncık (Mersin) 40 TL
Gazipaşa - Manavgat 17 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
72Puan
38%
24%
14%
5%
19%
Toplam Yorum Sayısı (88)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
daha önce güney akdeniz ile seyahat etmemiştim. bu kadar temiz, düzenli bir yolculuk beklemiyordum açıkçası. özellikle muavin bey e teşekkürler.
"Misafir Perverliği çok güzeldi." Misafir
Yapılan hizmetler çok güzeldi. Herşey için teşekkür ederim.
"Başlangıç kötü, sonrası idare eder..." Misafir
Aldığım koltuklar için başka yolculara da bilet kesildiğini öğrenince şok oldum ama daha sonra sorun çözüldü...
"Yorucu" Misafir
Sizin firmaya özel konuşmuyorum,11-12 saat otobüs yolculuğu bitiriyor insani,kaptanlarimiza ve muavinlerimize sabir diliyorum,yolları daima açık olsun.
"" Misafir
Çok gürültü eden yolcular vardı.Hiç müdahale edilmedi.
İki kadın ve bir çocuk sürekli koltuk değiştirdi. otobüsün ortasından en öne bağırarak konuştular.Telefonlarında çok yüksek sesle konuşmalarını sürdürdüler.Tüm aile sorunlarını ve aile fertlerini öğrendik.
"Guzel yolculuk" Misafir
Özellikle sitenizden gönderilen mesajlar çok hoşuma gitti varılacak zaman ve hava durumu mesajı çok güzeldi
"Hayali WİFİ " Misafir
Otobüs oldukça lükstü. Ancak klasik WİFİ problemi yine baş gösterdi. İnternet vardi görünüyor ama girmiyor. Aslında kotalı internet alıyorlar ve kısa sürede doluyor. 7 saatlik yolda zaman geçmiyor. Allah'tan uyudum. Onun dışındaki her şey güzeldi. Servis konusuna gelince servis kullanamadım Şirinevler'den geçmiyormuş. Bunu da çözmek gerek.
"Değerlendirme" Misafir
normal bir otobüs işte ne olabilir ki başka , hepsi aynı yarım saat geç kaltı ve 1 saat erken geldi. bu 1.5 saatli zamanı nereden kazandılar merak ediyorum
"Metin aydoğdu" Misafir
sakarya bulvarı kısmına servis yok otobüste internet bozuk televizyonda film seçme özgürlğü yok
"Çok beğendim" Misafir
O kadar firmanın otobüsüne bindim . En çok begendiklerimden birisi de bu firma oldu. Teşekkürler

1 2 3 4 5 6 7 8 9 sonraki yorumlar >