scorecardresearch
neredennereye.com, Güney Akdeniz Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat
 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat

0 850 333 07 00
Belediye Otobüs Terminali No:27 Antalya
0242 331 11 00

Firma, Akdeniz Bölgesi’nin turizm cenneti ilimiz Antalya güneşinin sıcaklığını ulaşım sektöründeki hizmetlerine yansıtan, yolcularını hiçbir şartta asla çaresiz hissettirmeyen tam bir sıcakkanlı Akdenizli'dir.  Bayram, hafta sonu ve benzeri özel günlerde güzergahlarına eklediği seferlerle, yolcularına daima ulaşılabilirliğinin sağladığı güven ve itibarla büyümekte olan firma, filosundaki 95 adet otobüsle hizmet vermektedir.

Yoğun geçen kış ayları boyunca Akdeniz sahillerine bir an önce kavuşmayı amaçlayan tatilcilerin özellikle tercih ettiği otobüs firması, mesafeleri deneyimli personeli ve konforlu otobüsleriyle kat eder. Her kademedeki hizmet personelinin gösterdiği anlayış sabır ve özveri, müşteri memnuniyeti olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çağrı merkezlerinden ve on-line olarak yolcularının bütün şikayet dilek ve önerilerini dikkate alarak değerlendirir ve hizmet geliştirme çalışmalarında göz önünde bulundurur.

Yine aynı yıl yeni otobüsler alarak genişlettiği güzergahlarına, Hatay’ı da ekleyerek, Ankara- Adana, İstanbul-Adana, İstanbul- Antalya, Ankara- Antalya seferlerinin yanı sıra, Hatay-Adana-İstanbul -Ankara hatlarındaki yoğunluğu sefer sayısını arttırarak yolcusuna hissettirmeden hizmetlerini sürdürmeye devam eder.


Firma Antalya merkezli 1974 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk kurulduğunda firmanın adı Akdeniz seyahatti. 2002 yılında isminin Güney kelimesi de eklenerek firma kendini yenilemiş ve kurumsal bir hale gelmiştir. Yılında bünyesine yeni otobüsler ekleyerek araç filosunu daha da genişletmiş ve böylece daha büyük bir otobüs firması haline gelmiştir. Şu an günümüzde hizmette bulunan firmanın bünyesinde 95 adet otobüs bulunmaktadır. Her gün Hatay, Adana, Ankara, İstanbul, Alanya, Gazipaşa noktalarına 50'den fazla sefer yapmaktadır. Her geçen gün bünyesine yenilikler katarak ilerleyen firma adını kısa sürede sadece Akdeniz Bölgesi'nde değil tüm Türkiye'de duyurmayı başarmıştır. Firma, yolcularına birçok hizmeti sağlamak için onların tek ve şikayetlerini göz önünde bulundurmaktadır. 2010 senesinde çağın gereklerine uygun bir şekilde bünyesine teknolojik yenilikleri katarak bu teknolojilerden yolcularının da faydalanmasını imkan sağlamıştır. Yolcularına her daim en iyi hizmeti ve kaliteyi vermeye çalışmıştır. Ayrıca yoğun yolculuk zamanlarında Hatay, Adana, İstanbul ve Ankara seferlerini daha yoğun şekilde ve sayıda hizmete sokmaktadır. Firma, ilk kurulduğundan günümüze kadar Antalya'nın ilk ve tek yerli firması olarak kalmanın haklı gururu ile Antalya halkına hizmette hiç bir ödün vermemiştir.

Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti fiyatları, Güney Akdeniz Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Güney Akdeniz Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Antalya - Alanya 25 TL
Antalya - Gazipaşa 30 TL
Antalya - Mahmutlar 28 TL
Adana - Anamur 40 TL
Adana - Aydıncık (Mersin) 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
70Puan
36%
23%
15%
5%
21%
Toplam Yorum Sayısı (105)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İyi ve standart hizmet" Misafir
Standart bir hizmet ve yolculuktu. Çalışanlar çok başarılıydı. Yolculuğun ikinci yarısı çok gürültülüydü ama bunun sebebi yolcuların çocuklarıydı, çalışanlar bu konuda elinden geleni yaptı. İnternet bağlantısını denemedim ancak tablette TV kanalları dışında film/oyun gibi seçenekler yoktu.

Sadece firmanın internet sitesinde gördüğüm "yolculuktan en az 1 saat önce biletinizi bastırın" ibaresi yüzünden, biletimi internet üzerinden almama rağmen arayıp teyit etmem gerekti. Bileti onlar önceden hazırlıyor dolayısıyla 1 saat önce gitmenize gerek kalmıyor. Sitelerinden bu ibareyi değiştirirlerse karışıklığı önlemek için yararlı olacaktır.
"Temizlik " Misafir
Bu güzergahta gidiş ve dönüşlerde genellikle bu firmayı kullanırım ama bundan sonra biraz düşüneceğim....yaklaşık iki buçuk saat yolculuğmda bir su ikramı bile olmadı özellikle belirtmek istediğim olay daha yolculuğmun 45.dakikasında orta kapıdan sonra oturan yolcuları tek tek ön tarafa gitmeleri söylenip içerisinde yolcu varken ve araç hareket halinde iken otobüs temizliğinin yapılması çok saçma .......
"" Misafir
Otobüs her yerde duruyor ve verdiği saatte uymuyor tavsiye etmem ben bir daha tercih etmem
"Hiçbir konuda memnun kalmadım " Misafir
Araç 11:30 da Antalya’dan hareket etti gece 23:00 te Adana’ya zor geldi bu kadar duraklama bu kadar uzun sürmez bu yol allahtan korkun 11 buçuk saat yol sürmez imkansız ama bu firmayla oluyor otobüs doluydu ve herkes şikayetçi oldu bi daha tercihim olmayacak bunu düzeltilmesini rica ederim ilk defa binmek isteyenlerin son binişleri olmasın dikkat edin yazıktır.
"" Misafir
Silifke’den Antalya 23 59 sefer sayılı araç 20 tl bagaj ücreti ödedim muavin araç şoförün ister goturur ister goturmez bileti internetten almışdım yazıhaneçi zaten kaç paralık bilet alıyorsunuz diye söylemleri oldu
"Berbat " Misafir
Araçların içi kokuyor ikram servis yok zorunda kaldığım İçin o firmayla gitmek zorunda kaldım
"Memnuniyetsizlik" Misafir
Merhaba araç icinde wifi şfresi istedim fakat wifi olduğu ancak şifresini bilmedikleri cevabını aldım.host görevlisi zoraki çalışıyor gibi geldi bana güler yüz yoktu malesef.yzahaneden başka bir firma servisi ile otogara gönderildik ve o serviste kendi sirma otobüsünün yanına park etti.ordan ağır bavulumu taşımak zorunda kaldım otobüsün yanına kadar.saygılarımla
"Yolculuğum" Misafir
Yolculuğum iyi geçti fakat yolculuk sonu berbattı. Şoföre ineceğim yeri soyledigim halde beni ineceğim yerde indirmeyip kafasına göre durak belirlemeye çalıştı. Sırf bu yüzden otogara kadar gitmek zorunda kaldım. Kaba bi şekilde yanıt verip beni tersledi. Ödediğim ücret diğer firmalara göre zaten fazla her hafta ben bu firmayla yolculuk yapıyorum karşılığında bir de bunları görmek hiç hoş değildi.
"" Misafir
Memnun kalmadım
"Hizmet Güzeldi" Misafir
Hizmetleri güzeldi. Bileti aldıktan sonra şikayetlere bakmıştım ve içim kararmıştı ama seyahat başladığında acaba bunları mı yaşayacağım derken sonuç güzeldi. Yolculuk boyunca oldukça performanslı bir internet vardı. Priz de vardı Ben memnun kaldım. Bayram dolayısı ile sadece gecikmeli kalktı fakat zaman benim için fazla bir problem olmadığı için sorun etmedim. Genel itibari ile memnunum

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 sonraki yorumlar >