scorecardresearch
neredennereye.com, Güney Akdeniz Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat
 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Güney Akdeniz Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat

0 850 333 07 00
Belediye Otobüs Terminali No:27 Antalya
0242 331 11 00

Güney Akdeniz Seyahat, Akdeniz Bölgesi’nin turizm cenneti ilimiz Antalya güneşinin sıcaklığını ulaşım sektöründeki hizmetlerine yansıtan, yolcularını hiçbir şartta asla çaresiz hissettirmeyen tam bir sıcakkanlı Akdenizli'dir.  Bayram, hafta sonu ve benzeri özel günlerde güzergahlarına eklediği seferlerle, yolcularına daima ulaşılabilirliğinin sağladığı güven ve itibarla büyümekte olan firma, filosundaki 95 adet otobüsle hizmet vermektedir.

Yoğun geçen kış ayları boyunca Akdeniz sahillerine bir an önce kavuşmayı amaçlayan tatilcilerin özellikle tercih ettiği otobüs firması, mesafeleri deneyimli personeli ve konforlu otobüsleriyle kat eder. Her kademedeki hizmet personelinin gösterdiği anlayış sabır ve özveri, müşteri memnuniyeti olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çağrı merkezlerinden ve on-line olarak yolcularının bütün şikayet dilek ve önerilerini dikkate alarak değerlendirir ve hizmet geliştirme çalışmalarında göz önünde bulundurur.

1974 yılından beri bir Antalya firması olarak faaliyet gösteren Akdeniz Seyahat, 2002 yılından sonra Güney Akdeniz olarak anılmaktadır. Yine aynı yıl yeni otobüsler alarak genişlettiği güzergahlarına, Hatay’ı da ekleyerek, Ankara- Adana, İstanbul-Adana, İstanbul- Antalya, Ankara- Antalya seferlerinin yanı sıra, Hatay-Adana-İstanbul -Ankara hatlarındaki yoğunluğu sefer sayısını arttırarak yolcusuna hissettirmeden hizmetlerini sürdürmeye devam eder.


Güney Akdeniz Seyahat Antalya merkezli 1974 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk kurulduğunda firmanın adı Akdeniz seyahatti. 2002 yılında isminin Güney kelimesi de eklenerek firma kendini yenilemiş ve kurumsal bir hale gelmiştir. Yılında bünyesine yeni otobüsler ekleyerek araç filosunu daha da genişletmiş ve böylece daha büyük bir otobüs firması haline gelmiştir. Şu an günümüzde hizmette bulunan Güney Akdeniz Seyahatin bünyesinde 95 adet otobüs bulunmaktadır. Her gün Hatay, Adana, Ankara, İstanbul, Alanya, Gazipaşa noktalarına 50'den fazla sefer yapmaktadır. Her geçen gün bünyesine yenilikler katarak ilerleyen firma adını kısa sürede sadece Akdeniz Bölgesi'nde değil tüm Türkiye'de duyurmayı başarmıştır. Güney Akdeniz Seyahat yolcularına birçok hizmeti sağlamak için onların tek ve şikayetlerini göz önünde bulundurmaktadır. 2010 senesinde çağın gereklerine uygun bir şekilde bünyesine teknolojik yenilikleri katarak bu teknolojilerden yolcularının da faydalanmasını imkan sağlamıştır. Yolcularına her daim en iyi hizmeti ve kaliteyi vermeye çalışmıştır. Ayrıca yoğun yolculuk zamanlarında Hatay, Adana, İstanbul ve Ankara seferlerini daha yoğun şekilde ve sayıda hizmete sokmaktadır. Güney Akdeniz Turizm ilk kurulduğundan günümüze kadar Antalya'nın ilk ve tek yerli firması olarak kalmanın haklı gururu ile Antalya halkına hizmette hiç bir ödün vermemiştir.


Güney Akdeniz Seyahatin Yolcularına Sunduğu Hizmetler


Rahat, geniş, konforlu, insan anatomisine uygun ve ergonomik koltukları ile müşterilerin vücut sağlığını korumaktadır.


Kişisel televizyonlar ve uydu yayını ile her türlü televizyon programını ve dizilerinizi aralıksız bir şekilde takip edebilirsiniz.


En uygun bilet fiyatlarıyla en iyi ve en kaliteli hizmeti yolcularına sunmaktadır.


Araç içindeki klima ve ısıtma sistemi ile her mevsim koşuluna uygun durumu yolcularına sağlamaktadır.


Yolculuklarına uyuyarak geçirmek isteyen yolcularımız için özel olarak tasarlanmış olan koltuk mesafelerinin geniş olması nedeniyle yolcularına en konforlu hizmeti sunmaktadır.


Yolculuk sırasında yolcularına sıcak ve soğuk içecek, aperatif ambalajlı yiyecek ikramları ile yolcularına hizmet vermektedir.


Güney Akdeniz Seyahatin Seferlerinin Yapıldığı Şehirler


Acıpayam, Adana, Afyon, Antalya, Alanya, Anamur, Ankara, Aydın, Denizli, Gebze, Hatay, İstanbul, İzmit, İzmir, Kütahya, Mersin.

Güney Akdeniz Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Güney Akdeniz Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Antalya - Alanya 20 TL
Alanya - Antalya 22 TL
Gazipaşa - Antalya 28 TL
Adana - Aydıncık (Mersin) 40 TL
Gazipaşa - Manavgat 17 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
68Puan
36%
22%
14%
6%
23%
Toplam Yorum Sayısı (69)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yorucu" Misafir
Sizin firmaya özel konuşmuyorum,11-12 saat otobüs yolculuğu bitiriyor insani,kaptanlarimiza ve muavinlerimize sabir diliyorum,yolları daima açık olsun.
"Antalya-aydın 18.06.2016 / 11.30" Misafir
Çok dikkatli ve emniyetl araç kullanan Kaptana ve çok ilgili ,alakalı muavine teşekkürler.Yolda hiç gereksiz durmadı ve yolcu toplamadı.Eleştiriler çok haksız.
Bu nedenle bugün dönüşümü de Aydın-Antalya güzergahında yine Güney Akdeniz ile yapıyorum
Şevket Sinan Yalçın
"Teşekkürler" Misafir
teşekkürler nereden nereye com, teşekkürler güney akdeniz
"Teşekkürler" Misafir
teşekkürler nereden nereye com, teşekkürler güney akdeniz
"Gorus" Misafir
İdare eder
"" Ahmet
aradığım firma başka yere yönlendiriyor habire yüzüme telefonu kapatıyor çok labali tavırlar sergiliyor bence tavsiye edilmicek bi firma
"Mersin-Antalya" Misafir
Güney Akdeniz firması ile yapmış olduğum Mersin Antalya yolculuğum gayet iyi geçti. Yolculuğum başlamadan önce attığınız bilgilendirme mesajı da güzeldi. Ben bilet aldığımda güney akdeniz, süre olarak 7 saat bildirmişti yolculuk süresini. Süre 7 değil 9buçuk saat. Bu konuyu düzeltirseniz iyi olur. Sunduğunuz hizmet için teşekkür ederim.
"Başarılı " Misafir
standart kaliteyi daha uygun fiyatla almış oldum. Sadece ikramları dağıtırken önce bardakları sonra sıcak suyu en sonunda yanında keki getirdi bu sıralamayla bütün yolculara ikramda bulundu. kek gelene kadar çay bitti :) buna daha uygun bi çözüm bulabilirsiniz.
onun dışında güzel bir yolculuktu Teşekkürler.
"Berbat" Misafir
Hayatımda yaptığım en berbat yolculuktu
"Guzel seyahat" Misafir
Çalısmalarınızda basarılarınız devam etmesi.....

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >