Dadaş Turizm Sivas Otobüs Seferleri

Dadaş Turizm Sivas Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Dadaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dadaş Turizm Sivas Şubeleri

Şube
Telefon
226 18 64 - 226 15 79
 

neredennereye.com,
Dadaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dadaş Turizm Sivas Şubeleri

Dadaş Turizm yaygın ulaşım ağı ile Sivas ilinde bulunan şubelerinde hizmet vermeye devam ediyor. Sivas ilinde yer alan Dadaş Turizm şubelerine ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Dadaş Turizm Otobüs bileti için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Dadaş Turizm Sivas Otobüs Bileti

NeredenNereye.com 180'den fazla otobüs firması ve firma şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlar. Otobüs firmalarına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti ve ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti satabilmek amacıyla uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon otobüs bileti fırsatlarını yakalayabilir hem de ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun ucuz otobüs bileti alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak 180'den fazla otobüs firması arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firma ve seferi kolayca seçebilir ve otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken otobüs bileti arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile otobüs bileti alımınızı gerçekleştirmektir.

Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Dadaş Turizm Sivas

Sivas Dadaş Turizm şubeleri ,Sivas Dadaş Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Sivas Dadaş Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Sivas (Merkez) 226 18 64 - 226 15 79
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
20Puan
0%
0%
0%
0%
100%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Dadaş Turizm" bahar
14 şubatta aydından erzuruma gelen bu DADAŞ TURİZM OTOBÜSÜ Sivas-İmranlı yolunda kaza yaptı bizzat ben bu otobüsün içindeydim şimdi kaza ile iilgili haberleri okudum firmanın adı bile geçmiyor insan hayatı bu kadar ucuz mu ben öğrenci olmama rağmen sivas merkez ve zara hastahanelerinde tedavi oldum AŞIRI HIZ VE DİKKATSİZLİKTEN DOLAYI BU FİİRMADANDA ŞÖFÖRDENDE ŞİİKAYETÇİ oldum elimden gelen herşeyi yapacağımm