Anadolu Ulaşım

Anadolu Ulaşım
 

neredennereye.com,
Anadolu Ulaşım
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Anadolu Ulaşım Şubeleri

 

neredennereye.com,
Anadolu Ulaşım
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Anadolu Ulaşım

0850 333 3564
Kemalöz Mahallesi Belediye Otogar içi, No 100 Uşak
0276 

Anadolu Ulaşım otobüs bileti


Anadolu Ulaşım otobüs bileti satın almak mı istiyorsunuz? Online otobüs biletinize sahip olmadan önce firma hakkında en doğru ve kapsamlı bilgiye ulaşabileceğiniz NeredenNereye.com’da fikir edinerek hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde Anadolu Ulaşım online otobüs biletini satın alabilirsiniz.


İnovatif hizmet kültürünü benimsemiş olan firma, sektöre 2003 yılında adım atmıştır. Türkiye’nin öncü turizm şirketlerinden biri olan bu firma özel üretim olan 2+1 rezidans araçları ile yolcuların rahatlığını üst düzeye çıkarıyor. Araç içi özelliklere bakacak olursak mini kütüphane, usb girişli koltuk arkası ekranlar, kablosuz internet ve her koltukta bulunun prizler ile keyifli bir yolculuk geçireceğinize şüphe yok.


Anadolu Ulaşım Otobüs Bileti Fiyatları


Tüm otobüs firmaları içerisinde önemli bir değere sahip olan bu turizm şirketinden alacağınız otobüs bileti ile yolculuğunuz güvenli tamamlanacaktır. Uzun mesafe seyahatlerde yorgunluk ile ortaya çıkan ağrılarınız için tüm araçlarında ağrı bandı bulunduran Anadolu Ulaşım, sağlıklı bir seyahat geçirmenizi misyon edinmiştir. Ayrıca firmanın tüm araçlarında 0-3 yaş bebekler için bebek koltuğu bulunuyor. İstanbul Ankara otobüs bileti ve Ankara İstanbul otobüs bileti alımlarınız için Anadolu Ulaşım ve daha birçok firmayı kullanabilirsiniz.


Anadolu Ulaşım İstanbul, Balıkesir, İzmir ve Kocaeli olmak üzere toplam da 19 ile düzenli olarak sefer düzenliyor. Birçok lokasyonda dinlenme tesisi bulunan firma ile yolculuk yapmak için Anadolu Turizm online otobüs biletini yalnızca iki tıkla Neredennereye.com’da satın alabilirsiniz. Aynı zamanda otobüs sefer saatlerini de inceleyebilir, önceden seyahat etmiş yolcuların firmaya verdikleri puanı ve yorumları görerek fikir edinebilirsiniz. En ucuz Anadolu Turizm otobüs biletine sahip olmak için sitemize üye olarak ilk adımı atacaksınız.

100 üzerinden
76Puan
55%
13%
8%
8%
17%
Toplam Yorum Sayısı (51)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ekobüs" Misafir
Bir öğrenci olarak Anadolu Ulaşım'a ekobüs hizmeti için teşekkür ederim. Fiyat benm için çok önemli ve bu sayede uygun fiyata eve gidip gelme imkanım oluyor.
"İyi ve kaliteli " Misafir
Anadolu Turizm ile yıllardır Ankara'ya gidip geliyorum. İyi ve kaliteli bir firma. Teşekkürler
"" Misafir
Hizmet 10 numara 5 yıldız
"" Misafir
Çok saygılı ve ilgililer 15 yıldır seyahat ediyorum .En iyisiydi diyebilirdim. Teşekkürler
"Sümeyye" Misafir
23 mart cuma günü Denizli'den İzmir'e saat 10:30 aracıyla seyehat ettim. Personel güleryüzlü ve anlayışlıydı, otobüsün konforu ve hizmeti de gayet iyiydi. Çok keyifli bir yolculuktu, teşekkür ederim.
"Memnuniyetizden dolayı Teşekkürler :)" Misafir
Şu an antalya'dan 14:30 64 AU 069 plakalı aracınızla uşağa 39 numarada seyehat etmekteyim araç içi gerek şöförünüz ve hostunuz harun ceylan'dan çok memnunum personelinizin hizmeti, güler yüzü ve hoşgörülü davranışlarından dolayı anadolu ulaşım a teşekkür ederim
"Teşekkür" Necla
Bugün 12,30 İzmir- Eskişehir istikametinde yol alan 26 RE 194 plakalı Anadolu Turizmin yolcusu olarak kaptanımız Faruk Kocamış ve host Rıdvan Özdemir'e verdikleri güzel hizmetleri ve güler yüzlerdinden dolayı teşekkür ederim.
"Anadolu Turizm A.Ş ÇOK TEŞEKKÜRLER ! " Esra
Anadolu Turizm ile yaklaşık 3 yıldır Ankara'ya gidip geliyorum.Çok hoş bir firma.Herşeyi ile mükemmel.Binmenizi tavsiye ederim , Anadolu Turizm'de çalışan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim...

( Esra Şirvan Arda / İzmir )
"Hizmette kalite.." Do
Firma kendi hattının en iyi firmalarından biri.Eskişehir-Salihli arasında yolculuk yaptım.Çok memnun kaldım.İlgili ve kültürlü hostesler,sık güzel ikramlar,wifi dahil her türlü hizmeti var.Kendi tesisleride güzel memnun kaldım.:) Dönüşte yer olmadığından dolayı buzluya bindim ve farklı anladım.Bir daha buzluya binmem.
"Hizmet" özdegirmenci
ben belli aralıklarla eskişehir-didim,didim-eskişehir arası gidip gelirim.ancak bilet konusunda bazen zorluklar yaşarım.bu zorlukları sagolsun eskişehir otogarda görevli gökhan bey tamemen halletmekle kalmıyor.ilgilenmesi işbitiriciligi,hakiketen takdire şaayandır.bizzat ben teşekkürlerimi sunuyorum.

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >