Yolcu Sayısı
1

İzmir Uşak Otobüs Bileti

İzmir Uşak Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Kula Birlik
125 TLBilet Al
Balıkesir Uludağ Turizm
145 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
148 TLBilet Al
Bizim Iğdır Turizm
148 TLBilet Al
Yeni Aksaray Seyahat
149 TLBilet Al
Başkent Turizm
159 TLBilet Al
Özkaymak Turizm
160 TLBilet Al
Ak Aksu Turizm
180 TLBilet Al
Vip Kahramanmaraş Turizm
180 TLBilet Al
Niksarkale Turizm
180 TLBilet Al
Has Karayolu Turizm
180 TLBilet Al
Ben Turizm
190 TLBilet Al
Lider Vip Travel
197 TLBilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm
198 TLBilet Al
Niğde Vip Turizm
200 TLBilet Al
RH Turizm
200 TLBilet Al
Öz Gülaras
200 TLBilet Al
Venn Seyahat
200 TLBilet Al
Esadaş Turizm
200 TLBilet Al
Lider Muş Tur
200 TLBilet Al
As Adana Seyahat
200 TLBilet Al
Barış Turizm
200 TLBilet Al
Varan Turizm
207 TLBilet Al
Lüks Afşinliler
210 TLBilet Al
Malatya Kayısı Kent Turizm
220 TLBilet Al
Ali Osman Ulusoy
240 TLBilet Al
Seç Turizm
240 TLBilet Al
Öncü Seyahat
248 TLBilet Al
Yeşil Muş Ovası Turizm
250 TLBilet Al
Aras Turizm
250 TLBilet Al
Yeniden As Bafra Seyahat
250 TLBilet Al
Zümrüt Turizm
250 TLBilet Al
Tokat Seyahat
250 TLBilet Al
VanGölü Turizm
250 TLBilet Al
Star Diyarbakır
250 TLBilet Al
Mardin Seyahat
250 TLBilet Al
Lüks Karadeniz
250 TLBilet Al
Kontur
270 TLBilet Al
Metro Turizm
290 TLBilet Al
Marses Turizm
297 TLBilet Al
Anadolu Ulaşım
300 TLBilet Al
Pamukkale Turizm
300 TLBilet Al
Elazığ Hazar Turizm
300 TLBilet Al
Giresun Seyahat
300 TLBilet Al
Villa Seyahat
350 TLBilet Al
Star Batman
400 TLBilet Al

İzmir Uşak Arası

 • En Ucuz Sefer125,00 ₺
 • İzmir → Uşak Arası Kaç Km211 km
 • İzmir → Uşak Arası Kaç Saat2sa 51dk
 • Günlük Sefer Sayısı32
 • En Çok Sefer Yapan FirmaAnadolu Ulaşım
 • Sefer Yapan Firma Sayısı46

İzmir Uşak Online Otobüs Bileti
İzmir Uşak otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden İzmir Uşak güzergahı için arama yapın, İzmir - Uşak arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

İzmir ve Uşak Şehirlerinde Ulaşım
İzmir ve Uşak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. İzmir Uşak seyahatinize başlamadan önce, İzmir ve Uşak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

İzmir → Uşak Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir - Uşak arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
İzmir - Uşak otobüs bileti fiyatı en ucuz 125,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Kula Birlik tarafından satılmaktadır.

İzmir - Uşak arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
İzmir - Uşak arasında günlük ortalama 46 firma 32 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Kula Birlik, Balıkesir Uludağ Turizm, Öz Has Bingöl Turizm, Bizim Iğdır Turizm, Yeni Aksaray Seyahat, Başkent Turizm, Özkaymak Turizm, Ak Aksu Turizm, Vip Kahramanmaraş Turizm, Niksarkale Turizm, Has Karayolu Turizm, Ben Turizm, Lider Vip Travel, Alaşehir Sarıkız Turizm, Niğde Vip Turizm, RH Turizm , Öz Gülaras, Venn Seyahat, Esadaş Turizm, Lider Muş Tur, As Adana Seyahat, Barış Turizm, Varan Turizm, Lüks Afşinliler, Malatya Kayısı Kent Turizm, Ali Osman Ulusoy, Seç Turizm, Öncü Seyahat, Yeşil Muş Ovası Turizm, Aras Turizm, Yeniden As Bafra Seyahat, Zümrüt Turizm, Tokat Seyahat, VanGölü Turizm, Star Diyarbakır, Mardin Seyahat, Lüks Karadeniz, Kontur, Metro Turizm, Marses Turizm, Anadolu Ulaşım, Pamukkale Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Giresun Seyahat, Villa Seyahat, Star Batman.

İzmir - Uşak arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
İzmir - Uşak arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 51dk sürmektedir.

İzmir - Uşak arası uzaklık kaç km?
İzmir - Uşak arası karayolu ile 211 km'dir.

İzmir Uşak Otobüs Biletleri

İzmir Uşak otobüs bileti mi aradınız?  İzmir Uşak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Toprakları dalgalı düzlüklerden oluşan Uşak ilinin ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayanır. Yüzölçümü 5.389 km2 olan il doğuda Afyonkarahisar, güneydoğu ve güneyde Denizli, batıda Manisa, kuzeyde de Kütahya illeriyle çevrilidir.

 

Uşak ili toprakları İçbatı Anadolu Eşiği’nin orta yükseklikteki dalgalı düzlüklerinden oluşur. Bu toprakların kuzey kesimini Elma Dağı (1.731 m), kuzeydoğu kesimini Murat Dağı, doğu kesimini Ahır Dağı ile Çatma Dağı (1.717 m) engebelendirir. Murat Dağı’nın doruğu Kütahya il sınırındadır. İl topraklarından kaynaklanan sular Büyük Menderes Irmağı ve Gediz Irmağı aracılığıyla Ege Denizi’ne ulaşır. Kabaca kuzeydoğu-güneybatı doğrultusunda akan Banaz Çayı Ulubey kasabasının güneyinde Kazancı (Yavu) Deresi’ni aldıktan sonra il sınırları dışında Büyük Menderes Irmağı’na katılır. Kaynaklarını il topraklarından alıp il sınırları dışında bu ırmağa katılan bir başka akarsu da Hamam Çayı’dır. Günümüzde Banaz ve Hamam çayları Büyük Menderes’in bu kesiminde yer alan Adıgüzel Baraj Gölü’ne dökülür. İlin kuzeybatı kesiminden geçen Gediz Irmağı’na katılan başlıca kol ise Karayol (Güre) Çayı’dır. Doğal göle rastlanmayan ildeki başlıca düzlükler Gediz Vadisi tabanının genişlediği alanlar ile küçük Banaz ve Uşak ovalandır.

 

Ege Denizi kıyıları ile İç Anadolu Bölgesi arasındaki geçiş alanında yer alan Uşak ilinde karasal özelliklerin ağır bastığı bir iklim egemendir. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer. İl merkezinde ölçülen en yüksek hava sıcaklığı 39,8°C (22 Temmuz 1931), en düşük hava sıcaklığı -23,8°C (14 Ocak 1929) ve yıllık ortalama sıcaklık 12,l°C’dir. En çok kışın yağış alan Uşak kentinde yıllık ortalama yağış miktan 566 mm’dir.

 

Doğal bitki örtüsü genelde step görünümünü taşır. Murat Dağı gibi yüksek kesimlerde ormanlara rastlanır. Bu ormanlar daha çok meşe, kızılçam, karaçam ve ardıçlardan oluşur.

 

Uşak yabanıl yaşam açısından canlı bir il değildir. Yaşadığı bilinen başlıca memeliler ayı, dağ keçisi, kurt, porsuk, sansar, tavşan, tilki ve yabandomuzudur. Akarsularda sazan ve yayın bulunur.

 

İlin başlıca mesiresi Banaz’daki Evrendede orman içi dinlenme yeridir. Başkomutan Tarihi Milli Parkı’nın küçük bir bölümü ilin kuzeydoğu kesimine taşar. 

İzmir → Uşak En Uygun Otobüs Biletleri

İzmir Uşak otobüs bileti mi aradınız? İzmir Uşak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Uşak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Kula Birlik125 TL
Balıkesir Uludağ Turizm145 TL
Öz Has Bingöl Turizm148 TL
Bizim Iğdır Turizm148 TL
Yeni Aksaray Seyahat149 TL

İzmir Hakkında

 • Nüfus4.061.074
 • Yüzölçümü12.016 km2
 • Plaka35
 • Telefon kodu(232)
 • Otogarİzmir Otogarı

Uşak Hakkında

 • Nüfus238.563
 • Yüzölçümü5.363 km2
 • Plaka64
 • Telefon kodu(276)
 • OtogarUşak Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
İzmir → Uşak


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr