Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
200 TL
Bilet Al

İzmir Uşak Otobüs Bileti

İzmir Uşak Arası

En Ucuz Sefer
40,00 TL
İzmir - Uşak Arası Kaç Km
211 km
İzmir - Uşak Arası Kaç Saat
3sa 1dk
Günlük Sefer Sayısı
27
En Çok Sefer Yapan Firma
Bizim Iğdır Seyahat
Sefer Yapan Firma Sayısı
3

İzmir Uşak Online Otobüs Bileti
İzmir Uşak otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden İzmir Uşak güzergahı için arama yapın, İzmir - Uşak arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

** Koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüs bileti satın alırken HES koduna ihtiyacınız olacağını hatırlatmak isteriz.

İzmir ve Uşak Şehirlerinde Ulaşım
İzmir ve Uşak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. İzmir Uşak seyahatinize başlamadan önce, İzmir ve Uşak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

İzmir - Uşak Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir - Uşak arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

İzmir - Uşak otobüs bileti fiyatı en ucuz 40,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Bizim Iğdır Seyahat tarafından satılmaktadır.

İzmir - Uşak arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

İzmir - Uşak arasında günlük ortalama 3 firma 27 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Bizim Iğdır Seyahat ,Beydağı Turizm ,Lider Ağrı Doğuş Turizm.

İzmir - Uşak arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

İzmir - Uşak arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 1dk sürmektedir.

İzmir - Uşak arası uzaklık kaç km?

İzmir - Uşak arası karayolu ile 211 km'dir.

İzmir Uşak Otobüs Biletleri

İzmir Uşak otobüs bileti mi aradınız?  İzmir Uşak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Toprakları dalgalı düzlüklerden oluşan Uşak ilinin ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayanır. Yüzölçümü 5.389 km2 olan il doğuda Afyonkarahisar, güneydoğu ve güneyde Denizli, batıda Manisa, kuzeyde de Kütahya illeriyle çevrilidir.

 

Uşak ili toprakları İçbatı Anadolu Eşiği’nin orta yükseklikteki dalgalı düzlüklerinden oluşur. Bu toprakların kuzey kesimini Elma Dağı (1.731 m), kuzeydoğu kesimini Murat Dağı, doğu kesimini Ahır Dağı ile Çatma Dağı (1.717 m) engebelendirir. Murat Dağı’nın doruğu Kütahya il sınırındadır. İl topraklarından kaynaklanan sular Büyük Menderes Irmağı ve Gediz Irmağı aracılığıyla Ege Denizi’ne ulaşır. Kabaca kuzeydoğu-güneybatı doğrultusunda akan Banaz Çayı Ulubey kasabasının güneyinde Kazancı (Yavu) Deresi’ni aldıktan sonra il sınırları dışında Büyük Menderes Irmağı’na katılır. Kaynaklarını il topraklarından alıp il sınırları dışında bu ırmağa katılan bir başka akarsu da Hamam Çayı’dır. Günümüzde Banaz ve Hamam çayları Büyük Menderes’in bu kesiminde yer alan Adıgüzel Baraj Gölü’ne dökülür. İlin kuzeybatı kesiminden geçen Gediz Irmağı’na katılan başlıca kol ise Karayol (Güre) Çayı’dır. Doğal göle rastlanmayan ildeki başlıca düzlükler Gediz Vadisi tabanının genişlediği alanlar ile küçük Banaz ve Uşak ovalandır.

 

Ege Denizi kıyıları ile İç Anadolu Bölgesi arasındaki geçiş alanında yer alan Uşak ilinde karasal özelliklerin ağır bastığı bir iklim egemendir. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer. İl merkezinde ölçülen en yüksek hava sıcaklığı 39,8°C (22 Temmuz 1931), en düşük hava sıcaklığı -23,8°C (14 Ocak 1929) ve yıllık ortalama sıcaklık 12,l°C’dir. En çok kışın yağış alan Uşak kentinde yıllık ortalama yağış miktan 566 mm’dir.

 

Doğal bitki örtüsü genelde step görünümünü taşır. Murat Dağı gibi yüksek kesimlerde ormanlara rastlanır. Bu ormanlar daha çok meşe, kızılçam, karaçam ve ardıçlardan oluşur.

 

Uşak yabanıl yaşam açısından canlı bir il değildir. Yaşadığı bilinen başlıca memeliler ayı, dağ keçisi, kurt, porsuk, sansar, tavşan, tilki ve yabandomuzudur. Akarsularda sazan ve yayın bulunur.

 

İlin başlıca mesiresi Banaz’daki Evrendede orman içi dinlenme yeridir. Başkomutan Tarihi Milli Parkı’nın küçük bir bölümü ilin kuzeydoğu kesimine taşar. 

İzmir Uşak otobüs bileti mi aradınız? İzmir Uşak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Uşak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Bizim Iğdır Seyahat 40 TL
Beydağı Turizm 60 TL
Lider Ağrı Doğuş Turizm 200 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Uşak Hakkında
Nüfus:
238,563
Yüzölçümü:
5.363,09 km²
Plaka:
64
Telefon kodu:
(276)
Otogar:
Uşak Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.