scorecardresearch
neredennereye.com, Ak Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ak Turizm

Ak Turizm
 

neredennereye.com,
Ak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ak Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ak Turizm

444 00 46
Belediye Santral Garajı No:16 Kahramanmaraş
0344 235 00 00 ( 5 Hat)

AK Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

AK Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1994 yılında rahmetli Ali Kurtul tarafından kurulan firma, Kahramanmaraş halkına ve yöre sakinlerine huzurlu ve güvenli bir seyahat yaşatmayı ilke edinmiştir. 9 yılı aşkın süredir turizm sektöründe hizmet veren şirket, günün 24 saati boyunca kusursuz misafir memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Kaliteyi her zaman en önde tutan AK, kargo ve yük taşıma sektöründe de Türkiye’nin 4 bir yanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Turizm sektörünün Türkiye’nin geleceğe damgasını vuracağını bilerek hareket eden Kurtul Ailesi, her zaman iyiden daha iyiye geçmenin anahtarını kullanmış ve bugün üstün hizmet kalitesiyle öne çıkan firmayı kurarak modern Batı’nın gelişiminde öncü bir rol üstlenmiştir. Mücadelenin, dinamizmin ve sürekli gelişimin başarıya götüren yol olduğuna inanarak kurduğu AK ile hizmet sektörüne yepyeni bir anlayış getirmişilerdir. Kalite çizgisini hiçbir zaman bozmayan şirket, bugün Kahramanmaraş’ta hayata geçirdiği “Elite Class” projesiyle hizmet çıtasını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

En Çok Sefer Düzenlediği İller

•    Ankara 

•    Kahramanmaraş

•    Bursa

•    Eskişehir

•    İnegöl

Sunduğu Hizmetler

•    İnternet

•    Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

•    TV (Genel)

•    Kulaklık

•    Cep Telefonu (Serbest)

•    Müzik Yayını (Genel)

Araç Filosu

•    Travego 17 SHD

•    Temsan Safir

•    Mercedes Tourismo

•    Travego 15 SHD

AK Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. AK Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. Özellikle Ankara Eskişehir ve Bursa Ankara otobüs seferleri oldukça rağbet görmektedir.100 üzerinden
66Puan
30%
16%
24%
14%
16%
Toplam Yorum Sayısı (35)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ak Turizm" Erol
İyidi. Servsileri de iyidi...
"Ak Turizm Sakarya Yolculuğum." Misafir
Firma tam saatinde kalktı ve şoför, muavinde gerçekten iyiydi. Tavsiye ederim.
"Berbat, kesinlikle tavsiye etmiyorum !" Misafir
27 kasım tarihinde 6.30'da Ankara Bursa yolculuğumu bu firmayla yaptım. Eskişehir'de verilen molada şoför birileriyle kavga etti, bağrışmalar oldu ve bu yüzden Bursa'daki işime geç kaldım.Yolcuların yarısı sabah saati uyurken ön tarafta şoför ve muavin radyodan yüksek sesle müzik dinlediler. Sonradan binen bazı yolcular, koltuklarının dolu olduğunu belirttiler, yerler karıştı, onları da başka yerlere oturttular. Benim yanım boştu, adamın birini kaldırıp yanıma oturttular. Komedi bir durumdu. Ayrıca emniyet kemersiz olarak ön koltukta yaklaşık 10 yaşlarında bir çocuk oturuyordu. Ben bu kadar kuralsız bir otobüs firması görmedim.
"Ak turizm" Misafir
bir daha ak turizm le yolculuk yapmayacağım.çünkü,benim otobüs kalkış saati sabah 06.30 idi ben saatinde ve vaktinde gittim fakat otobüs yarım saat önce gelmiş yolculara benim yüzümden geç kalındığını söyleyerek bana sözlü olarak taciz yapıldı.yolcularda ben sorumlusuymuşum gibi bana kızdılar ben hayatımda böyle bir uygulama ile karşılaşmadım .ben bir öğretmenim ve haftada bir bursaya derse gidiyorum.ama bundan sonra bu şirketle gitmeyeceğim.
"şöför sigara içiyor....." Misafir
şöför yolda yaktı sigarayı içe içe kullandı araçta kadınlar ve çocuklar vardı yıl 2015 ama hala böyle düşüncesiz kurallara uymayan insanlar var.... kırşehire varmadan mola verdide şöför değişti bi nefes aldık...
"Ahlaksızlık" Misafir
Yolculuğumuz boyunca tam manasıyla rezilliklere şahit olmak zorunda kaldık.
Muavin kapalı bir bayanla orta kapının önünde(bizim hemen yanımızda ahlaksız muhabbetler yaptılar,bir birinin telefonlarını aldılar,kadının yanında üstelik çocuğu var.Tüm bu olaylar sırasında kadınla muavin orta kapının önünde yere oturarak ahlaksız muhabbetler ederek yolculuk yaptılar.Ailemle tüm bu olaylara şahit olmak zorunda kaldık.Bir daha asla akturizmi seçmem.Kendilerinede telefonla şikayette bulundum.İsteğim şudur;kamera görüntüleri izlenip bu ahlaksızların cezası kesilsin.
"Şikayet" Misafir
bir yolcuya cam kenarı diye koridor bileti satılmış. otobüste kısa süreli bir huzursuzluk çıkardı. Firmanın banko görevlilerinin hatası olabilir.
"Otobüs- dikkat alın lütfen " Misafir
Plakasini almadim ama o günkü otobüs berbat ötesiydi Maraş in kaç yıllık firmasi olan ak turizme yakışmadı. Otobüs çok eski olmakla beraber çok pisti servis ve ikram kötüydü sanki işçi arabasiydi. Sinekler uçuşuyordu yani firma prestij kaybediyor. Bu hususlara dikkat edilmeli özellikle artık yeni otobüs kullanılsın.
"Orta derece" Misafir
Koltukların rahat olmaması ve Wi-Fi nin cekim gücünün çok az olması yolculuğu katlanılmaz kildi.
"AK turizm ile ilgili yorumum" Misafir
Otobüsün servis görevlisi/muavini orta yaşlı olgun ve güler yüzlüydü. İşini yüksünmeden ve homurdanmadan yapıyordu.
Otobüsün kolyuk araları dar değildi. Otobüs temizdi. Koltuk arkalarındaki tv. ekranları ve kulaklıklar çalışır vaziyetteydi.
Büyük şehirlere yolcu taşıyan çok kaliteli firmalar kadar olmasa da, kaliteli yolculuk yaptım. Hatta Maraş, Antep, Afişin
istikametinde çalışan böyle firma olması beni hem şaşırttı hem de memnun etti. Umarım kalite bozulmaz. Teşekkürler AK turizme.