scorecardresearch
neredennereye.com, Ak Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ak Turizm

Ak Turizm
 

neredennereye.com,
Ak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ak Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ak Turizm

444 00 46
Belediye Santral Garajı No:16 Kahramanmaraş
0344 235 00 00 ( 5 Hat)

AK Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

AK Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1994 yılında rahmetli Ali Kurtul tarafından kurulan firma, Kahramanmaraş halkına ve yöre sakinlerine huzurlu ve güvenli bir seyahat yaşatmayı ilke edinmiştir. 9 yılı aşkın süredir turizm sektöründe hizmet veren şirket, günün 24 saati boyunca kusursuz misafir memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Kaliteyi her zaman en önde tutan AK, kargo ve yük taşıma sektöründe de Türkiye’nin 4 bir yanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Turizm sektörünün Türkiye’nin geleceğe damgasını vuracağını bilerek hareket eden Kurtul Ailesi, her zaman iyiden daha iyiye geçmenin anahtarını kullanmış ve bugün üstün hizmet kalitesiyle öne çıkan firmayı kurarak modern Batı’nın gelişiminde öncü bir rol üstlenmiştir. Mücadelenin, dinamizmin ve sürekli gelişimin başarıya götüren yol olduğuna inanarak kurduğu AK ile hizmet sektörüne yepyeni bir anlayış getirmişilerdir. Kalite çizgisini hiçbir zaman bozmayan şirket, bugün Kahramanmaraş’ta hayata geçirdiği “Elite Class” projesiyle hizmet çıtasını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

En Çok Sefer Düzenlediği İller

•    Ankara 

•    Kahramanmaraş

•    Bursa

•    Eskişehir

•    İnegöl

Sunduğu Hizmetler

•    İnternet

•    Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

•    TV (Genel)

•    Kulaklık

•    Cep Telefonu (Serbest)

•    Müzik Yayını (Genel)

Araç Filosu

•    Travego 17 SHD

•    Temsan Safir

•    Mercedes Tourismo

•    Travego 15 SHD

AK Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. AK Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. Özellikle Ankara Eskişehir ve Bursa Ankara otobüs seferleri oldukça rağbet görmektedir.

Ak Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Ak Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Göksun - Kırşehir 40 TL
Kahramanmaraş - Kırıkkale 46 TL
Ankara - Göksun 46 TL
Göksun - Kayseri 25 TL
Kahramanmaraş - Ankara 46 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
66Puan
31%
15%
23%
15%
17%
Toplam Yorum Sayısı (38)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kötü" Misafir
Sabah 5:30'da inmem gerekirken sabah 8:30'da indik. Gündüz 14:30'da binip de ertesi gün sabah 8:30'da inmek nedir ? Aksaray istikametinden 30km uzaklaşmışken tekrar dönüp yolcu aldık ve 60km fazladan yol yapmış oldu otobüs. Şehir terminalleri hariç yol kenarlarından yolcu indirip bindirdi ve aşırı vakit kaybetti. Otobüsün içi pisti. Koltuk altlarında çöpler vardı. İkram zaten bir kere yiyecek 2 ya da 3 kere de içecek servisi oldu. Hazırlıklı değilseniz aç kalıyorsunuz. Molalarda da yarım saatin altında durdu ve vakit kaybetmeyelim dedi ama gel gör kaç saat vakit kaybı oldu. Vasatın da altında bir seyahat oldu. Bir daha bu firmayı tercih etmeyeceğim.
"" Misafir
Kahramanmaraş - Kayseri yolculuğu yaptım. Kalkışta saatini geçti. Mola yerleri saçma ve yine zamanlama hataları var. En önemlisi ise servis araçları yok. Bilmediğiniz bir şehirde akşam geç saatlerde halk otobüsü bileti veya taksi arayabilirsiniz.
"AKTURİZM UZAK DURUN" Misafir
Son bir Ay içerisinde neredennereye.com aracılığı ile Akturizm le yaptığım 2. Yolculuk ve ikiside tam bi rezillik 2 araçta da be televizyon ne internet çalışıyor, tahmini yolculuk süresinden 3 saat gecikmeli hafi onu hava şartlarına bağlayalım.
Muavinin tartışmadığımız yolcu kalmadı bavulların bagaja konup alması sırasında numaraya isteyen tüm yolcularla tartıştı ...
Bundan sonra gerekirse birden fazla aktarmalı gider daha bu firmanın otobüslerine binmem
"Ak Turizm" Erol
İyidi. Servsileri de iyidi...
"Ak Turizm Sakarya Yolculuğum." Misafir
Firma tam saatinde kalktı ve şoför, muavinde gerçekten iyiydi. Tavsiye ederim.
"Berbat, kesinlikle tavsiye etmiyorum !" Misafir
27 kasım tarihinde 6.30'da Ankara Bursa yolculuğumu bu firmayla yaptım. Eskişehir'de verilen molada şoför birileriyle kavga etti, bağrışmalar oldu ve bu yüzden Bursa'daki işime geç kaldım.Yolcuların yarısı sabah saati uyurken ön tarafta şoför ve muavin radyodan yüksek sesle müzik dinlediler. Sonradan binen bazı yolcular, koltuklarının dolu olduğunu belirttiler, yerler karıştı, onları da başka yerlere oturttular. Benim yanım boştu, adamın birini kaldırıp yanıma oturttular. Komedi bir durumdu. Ayrıca emniyet kemersiz olarak ön koltukta yaklaşık 10 yaşlarında bir çocuk oturuyordu. Ben bu kadar kuralsız bir otobüs firması görmedim.
"Ak turizm" Misafir
bir daha ak turizm le yolculuk yapmayacağım.çünkü,benim otobüs kalkış saati sabah 06.30 idi ben saatinde ve vaktinde gittim fakat otobüs yarım saat önce gelmiş yolculara benim yüzümden geç kalındığını söyleyerek bana sözlü olarak taciz yapıldı.yolcularda ben sorumlusuymuşum gibi bana kızdılar ben hayatımda böyle bir uygulama ile karşılaşmadım .ben bir öğretmenim ve haftada bir bursaya derse gidiyorum.ama bundan sonra bu şirketle gitmeyeceğim.
"şöför sigara içiyor....." Misafir
şöför yolda yaktı sigarayı içe içe kullandı araçta kadınlar ve çocuklar vardı yıl 2015 ama hala böyle düşüncesiz kurallara uymayan insanlar var.... kırşehire varmadan mola verdide şöför değişti bi nefes aldık...
"Ahlaksızlık" Misafir
Yolculuğumuz boyunca tam manasıyla rezilliklere şahit olmak zorunda kaldık.
Muavin kapalı bir bayanla orta kapının önünde(bizim hemen yanımızda ahlaksız muhabbetler yaptılar,bir birinin telefonlarını aldılar,kadının yanında üstelik çocuğu var.Tüm bu olaylar sırasında kadınla muavin orta kapının önünde yere oturarak ahlaksız muhabbetler ederek yolculuk yaptılar.Ailemle tüm bu olaylara şahit olmak zorunda kaldık.Bir daha asla akturizmi seçmem.Kendilerinede telefonla şikayette bulundum.İsteğim şudur;kamera görüntüleri izlenip bu ahlaksızların cezası kesilsin.
"Şikayet" Misafir
bir yolcuya cam kenarı diye koridor bileti satılmış. otobüste kısa süreli bir huzursuzluk çıkardı. Firmanın banko görevlilerinin hatası olabilir.