scorecardresearch

Ak Turizm Ankara Otobüs Seferleri

Ak Turizm Ankara Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Ak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ak Turizm Ankara Şubeleri

Şube
Telefon
Aşti
224 20 46
 

neredennereye.com,
Ak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Ankara Ak Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Ankara Ak Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ankara (Merkez) - Aşti 224 20 46
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
33Puan
0%
17%
0%
17%
67%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Berbat, kesinlikle tavsiye etmiyorum !" Misafir
27 kasım tarihinde 6.30'da Ankara Bursa yolculuğumu bu firmayla yaptım. Eskişehir'de verilen molada şoför birileriyle kavga etti, bağrışmalar oldu ve bu yüzden Bursa'daki işime geç kaldım.Yolcuların yarısı sabah saati uyurken ön tarafta şoför ve muavin radyodan yüksek sesle müzik dinlediler. Sonradan binen bazı yolcular, koltuklarının dolu olduğunu belirttiler, yerler karıştı, onları da başka yerlere oturttular. Benim yanım boştu, adamın birini kaldırıp yanıma oturttular. Komedi bir durumdu. Ayrıca emniyet kemersiz olarak ön koltukta yaklaşık 10 yaşlarında bir çocuk oturuyordu. Ben bu kadar kuralsız bir otobüs firması görmedim.
"Ak turizm" Misafir
bir daha ak turizm le yolculuk yapmayacağım.çünkü,benim otobüs kalkış saati sabah 06.30 idi ben saatinde ve vaktinde gittim fakat otobüs yarım saat önce gelmiş yolculara benim yüzümden geç kalındığını söyleyerek bana sözlü olarak taciz yapıldı.yolcularda ben sorumlusuymuşum gibi bana kızdılar ben hayatımda böyle bir uygulama ile karşılaşmadım .ben bir öğretmenim ve haftada bir bursaya derse gidiyorum.ama bundan sonra bu şirketle gitmeyeceğim.
"şöför sigara içiyor....." Misafir
şöför yolda yaktı sigarayı içe içe kullandı araçta kadınlar ve çocuklar vardı yıl 2015 ama hala böyle düşüncesiz kurallara uymayan insanlar var.... kırşehire varmadan mola verdide şöför değişti bi nefes aldık...
"Ahlaksızlık" Misafir
Yolculuğumuz boyunca tam manasıyla rezilliklere şahit olmak zorunda kaldık.
Muavin kapalı bir bayanla orta kapının önünde(bizim hemen yanımızda ahlaksız muhabbetler yaptılar,bir birinin telefonlarını aldılar,kadının yanında üstelik çocuğu var.Tüm bu olaylar sırasında kadınla muavin orta kapının önünde yere oturarak ahlaksız muhabbetler ederek yolculuk yaptılar.Ailemle tüm bu olaylara şahit olmak zorunda kaldık.Bir daha asla akturizmi seçmem.Kendilerinede telefonla şikayette bulundum.İsteğim şudur;kamera görüntüleri izlenip bu ahlaksızların cezası kesilsin.
"AK turizm ile ilgili yorumum" Misafir
Otobüsün servis görevlisi/muavini orta yaşlı olgun ve güler yüzlüydü. İşini yüksünmeden ve homurdanmadan yapıyordu.
Otobüsün kolyuk araları dar değildi. Otobüs temizdi. Koltuk arkalarındaki tv. ekranları ve kulaklıklar çalışır vaziyetteydi.
Büyük şehirlere yolcu taşıyan çok kaliteli firmalar kadar olmasa da, kaliteli yolculuk yaptım. Hatta Maraş, Antep, Afişin
istikametinde çalışan böyle firma olması beni hem şaşırttı hem de memnun etti. Umarım kalite bozulmaz. Teşekkürler AK turizme.
"Online bileti neden kaldırdınız " serdar bozkuyruk
online bileti neden kaldırdınız