Yolcu Sayısı
1

Ak Turizm Kayseri Otobüs Seferleri

Ak Turizm

Şubeler

Ak Turizm Kayseri Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Kayseri (Merkez)0352 327 2616
Kayseri (Merkez)Otogar0352 327 0065

Şubeler Hakkında

Ak Turizm Kayseri Şubeleri
Ak Turizm yaygın ulaşım ağı ile Kayseri ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Kayseri ilinde yer alan Ak Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ak Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Ak Turizm Kayseri Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ak Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Ak Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Kayseri Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Kayseri Ak Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

83 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Ak Turizm


Çok İyi
67 % (4)
İyi
(0)
İdare Eder
17 % (1)
Kötü
17 % (1)
Çok Kötü
(0)

Yolculuğum genel olarak güzeldi ama şoför trafiğin yoğun olduğunu düşünüp köy yollarına girdi, uzun bi süre köy yolundan geldik. 1:30 saat rötarlı geldik. Bazı muavinler yolculuklarla lakayt konuşmalar yaptı. Bunlardan biride bendim, geceye kalıp kalmayacağını sorduğumda yolumuz karanlıktan korkuyor diye alaylı bir cümle kullandı. Çok rahatsız ediciydi. Benim maksadım gece olduğunda Mamak ta yolcu indiriliyor diye biliyorum onun için sormuştum.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr