scorecardresearch

Ak Turizm Kayseri Otobüs Seferleri

Ak Turizm Kayseri Otobüs Seferleri

En Popüler Ak Turizm Kayseri Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Ak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ak Turizm Kayseri Şubeleri

Şube
Telefon
Otogar
327 00 65

En Popüler Ak Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Ak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ak Turizm Kayseri otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Kayseri otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Ak Turizm Kayseri online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Ak Turizm Kayseri otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Ak Turizm firmasının 1 Kayseri şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Ak Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Kayseri yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Ak Turizm firmasının Kayseri otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Ak Turizm firmasının Kayseri ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır. 
Kayseri Ak Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Kayseri Ak Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Kayseri (Merkez) - Otogar 327 00 65
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
60Puan
0%
0%
100%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Yolculuğum genel olarak güzeldi ama şoför trafiğin yoğun olduğunu düşünüp köy yollarına girdi, uzun bi süre köy yolundan geldik. 1:30 saat rötarlı geldik. Bazı muavinler yolculuklarla lakayt konuşmalar yaptı. Bunlardan biride bendim, geceye kalıp kalmayacağını sorduğumda yolumuz karanlıktan korkuyor diye alaylı bir cümle kullandı. Çok rahatsız ediciydi. Benim maksadım gece olduğunda Mamak ta yolcu indiriliyor diye biliyorum onun için sormuştum.