Yolcu Sayısı
1

Sürmene otobüs bileti

Sürmene Otobüs Bileti

En popüler Sürmene otobüs rotaları

Sürmene otobüs bileti fiyatları, Sürmene otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Sürmene otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
KocaeliSürmene130 TL20
TekkeköySürmene250 TL17
TermeSürmene250 TL16
HopaSürmene150 TL14
FındıklıSürmene100 TL14

Sürmene otobüs biletleri

Sürmene, Türkiye'nin seksen bir ilinnden biri olan Trabzon'un ilçelerinden biridir. Karadeniz’in incilerinden olan Trabzon iline yolu düşenlerin mutlaka gidip görmesi gereken yerler arasında Sürmene ilçesi bulunur. Bölge ziyaretçilerinin oldukça dikkatini çeken noktalardan bir tanesi de yöre halkının kültürünü yaşatan son derece sakin bir halk olmasıdır. Bu yüzden ilçeye gelen yerli ve yabancı turistleri en iyi şekilde ağırlamaya çalışırlar. Sürmene ilçesine gitmişken yöresel lezzet olan sürmene pidesini ve kuymağı tatmayı ihmal etmeyin. Sürmene ilçesi sahip olduğu doğal güzellikleri ve kültürel mekânlarıyla birlikte içinde bulunan tarihi mekan ve eserleriyle de göz doldurmaktadır.
İçerisinde bulunduğu coğrafi bölgeye bağlı olarak sınırları dahilinde Karadeniz ikliminin özellikleri görülmektedir. Buna bağlı yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak devam etmektedir. Bu durum bitki örtüsünün Orman olması üzerinde etkili olmuştur. Bu ormanlık alanlar ilçe ziyaretçilerinin doğa ile başa başa sağlıklı vakitler geçirmek için oldukça geniş mesire alanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu yüzden Sürmene ilçesine gidince doğanın içinde konaklamaya özen gösterin. Yeşillikleri ve mavinin olduğu her yerde tipik Karadeniz yapılaşması görünür. Alabildiğine yeşillikler arasında kendinizi dinleyebileceğiniz ve akan derenin kenarında balık tutabileceğiniz yaylaları vardır. Karadenizi ve onun yeşilini keşfetmek, sizin şehrin gürültüsünden uzaklaşmanıza neden olacak, oldukça sağlık bir şekilde tatil geçirip dingin olarak dönmenizi sağlayacak nadir yerleşim noktalarıdan bir tansidir. Sürmene ilçesinin Karadeniz'in en gözde yerleşşim noktalarından bir tanesi olması ilçenin tanınmasında etkili olmuş ve ziyaretçi sayısını arttırmıştır. Bu ilçeyi daha yakından tanımak için neredennereye.com üzerin Sürmene otobüs bileti satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr