Yolcu Sayısı
1

Sorgun otobüs bileti

Sorgun Otobüs Bileti

En popüler Sorgun otobüs rotaları

Sorgun otobüs bileti fiyatları, Sorgun otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Sorgun otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BoğazlıyanSorgun15 TL12
PasinlerSorgun600 TL9
GebzeSorgun85 TL9
SarıkayaSorgun10 TL9
AfyonkarahisarSorgun600 TL8

Sorgun otogarı

  • Sorgun(354) 743 27 00

Sorgun otobüs biletleri

Sorgun otobüs bileti arıyorsanız Neredennereye.com’da en hesaplı otobüs biletini bulabilirsiniz. Yozgat ilimize bağlı Sorgun ilçesi her yıl göç alarak nüfusunu daha da büyütüyor. Böyle olunca son yıllarda Sorgun otobüs seferlerinde hareketlilik ve artış gözleniyor.

İç Anadolu bölgesinin ortasında bulunan bu ilçeye Türkiye’nin dört bir yanından ulaşım imkanınız mümkün. Sorgun’a direkt otobüs seferi bulamadıysanız Yozgat’a gelen Metro, Ses Turizm, Sivas Tur, Meta Tur, Tempo Turizm, Van Gölü ve Has Turizm ile Yozgat otogarına varış sağlayarak aktarmalı olarak Sorgun’a geçiş yapabilirsiniz.

Sorgun’a giderken seçeceğiniz otobüs firmasının özelliklerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Mesela yolculuğunuz süresince İnternet’den kopmak istemiyorsanız İnternet özellikli bir otobüs firması seçerek, seyahat ederken online dünyadan kopmazsınız. Sorgun’a en çok İstanbul, Yozgat, Ankara ve Eskişehir destinasyonlarından yolculuk yapılıyor. Sorgun İstanbul arası 8 saat sürüyor ve yolculuk rotasında araç İzmit ve Ankara ilçelerinden geçerek Sorgun’a varıyor.
Ülkemizde çok fazla bilinmeyen bu ilçenin insanları geleneklerine çok fazla bağlıdır ve her bir karesi görülmeye değer doğal güzelliklere sahiptir.

Sorgun Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr