Yolcu Sayısı
1

Şarkışla otobüs bileti

Şarkışla Otobüs Bileti

En popüler Şarkışla otobüs rotaları

Şarkışla otobüs bileti fiyatları, Şarkışla otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Şarkışla otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
YıldızeliŞarkışla199 TL13
AmasyaŞarkışla35 TL8
SamsunŞarkışla60 TL7
TokatŞarkışla35 TL7
TurhalŞarkışla350 TL7

Şarkışla otogarı

  • Şarkışla(346)

Şarkışla otobüs biletleri

İç Anadolu Bölgesinin en sert kışlarının yaşandığı Sivas bölgesinde bulunan bilindik bir ilçemiz olan Şarkışla hakkına sizlere bilgiler sunmaya devam edelim. Özellikle son zamanlarda ulaşım bakımından son derece gelişen bölgeye yerli turistlerin akın etmesi Şarkışla ilçesinde bulunan yerlerin merakının giderek artmasına neden oldu. İşte son derece önemli olan bu Şarkışla ilçesinin merak edilen özelikleri hakkında sizlere bilgiler sunmaya devam edelim.
İlk olarak bu ilçemizde sizlere Ortabucak Çermiği hakkında bilgiler verelim. Son derece önemli ve şifalı suları ile dikkatleri üzerine çeken Ortabucak Çermiği birçok hastalığa deva olan önemli bir bölgemiz olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle deri yönünden rahatsızlığı bulunan hastaların tercih ettiği bu Ortabucak Çermiği hakkında birçok doktor önerilerde bulunmaktadır.
Şarkışla ilçesinde bulunan en önemli tarihi eser isi Halk ozanımız olan Aşık Veysel’in Aşık Veysel Müzesi olarak karşımıza çıkıyor. Türk ozanları arasında her zaman kendisine ilk sırada yer bulan Aşık Veysel özellikle yaşantısı ile birçok insana örnek olacak bir kişilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Aşık Veysel hakkında merak edilen özellikleri , bilgileri detaylı olarak öğrenmek isteyenlerin Şarkışla ilçesinde bulunan Aşık Veysel Müzesine ziyaret gerçekleştirmeleri yeterli olacaktır. İşte son derece önemli olan Şarkışla ilçesinde bulunan bu yerleri ziyaret ederek ilçe hakkında detaylı olarak bilgileri sitemizden öğrenme fırsatı elde etmiş olacaksınız.
Şarkışla otobüs bileti alarak ilçeyi daha yakından keşfedebilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr